Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Kingpin] Señor Ehuehue

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zarzecze, [Kingpin] Señor Ehuehue

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • concerto
    Senior
    • 09-2003
    • 859

    #2
    Tak jak nie jestem wielkim fanem kingpinowskiego kombinowania i ( mimo, że dziennie piję średnio 3 espresso ) nie trafia mi w smak kawa w piwie w większości prób piwowarskich, to tu jestem usatysfakcjonowany.

    Paradoksalnie może jasne piwo lepiej się z kawą kontruje?

    Dosyć słodkie laktozowo, kawa w szlachetnej nucie z drugiej strony; tylko 5,7 alko z dziewiętnastki. Smaczne.
    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnobursztynowy, mocno zmętniony. [4]
      Piana: Średnia, niezbyt trwała, zostaje mikroskopijny kożuch. [3]
      Zapach: Początkowo silny, zupełnie jak fasolka z puszki... Później bardziej kawowy, jak świeżo zmielone ziarno. Szkoda, że początek tak masakryczny. [2.5]
      Smak: Słodowy, zdecydowanie słodkawy, kawa, cytrusowe posmaki i taka sama goryczka, średnia/niska. [3]
      Wysycenie: Niskie. [4]
      Opakowanie: W ich stylu, nie przepadam za nim, ale doceniam dopracowanie. [4]
      Uwagi: Hmm, no jakoś nie zachwyca. Kawy nie pijam i nie przepadam za nią, ale akurat w piwie często mi smakuje. Nie tym razem... Zapach fasolki odrzuca, smak przypomina zimną, kawową lurę, a nie jakieś ciasteczko czy likier kawowy, jak to często w ciemnych piwach z kawą bywa. Niestety. Całkiem spora słodycz, deserowe, wolno się je pije. Raczej go nie powtórzę.

      Moja ocena: [2.975]

      Comment

      • grodek
        Senior
        • 06-2015
        • 527

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złote, zmętnione, nieprzejrzyste. [4]
        Piana: Biała, drobnopęcherzykowa, niezbyt obfita i dość nietrwała. [4]
        Zapach: Lekko kawowy z aromatem dojrzałych owoców (morela, mango) i odrobiną cytrusów. Początkowo zaleciało mi jakimiś gotowanymi warzywami. [4]
        Smak: Treściwe, słodkie, z wyczuwalną kawą, owocami.
        Czuć też posmak cebulki. Goryczka niska, dość mdłe w smaku. [3.5]
        Wysycenie: Dość niskie. [4]
        Opakowanie: Graficznie przeciętnie, pełen skład, firmowy kapsel. [4]
        Uwagi: Takie sobie piwo, niczym mnie nie zachwyciło. Jak dla mnie to trochę za słodkie. Termin do 05.01.2018.

        Moja ocena: [3.8]
        604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎