Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tyskie, Książęce Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fuliano
    Senior
    • 07-2010
    • 1825

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rogerson Wyświetlenie odpowiedzi
    Wczoraj byłem w Stokrotce i na półkach był za 3,49. Nie wyglądało to na promocyjną cenę, bo nie było nic przekreślone. Wygląda na to że w to normalna cena, bo zaczynali przy premierze od 3,69.
    U mnie była to cena promocyjna

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #47
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Nieprzejrzysta czerń, chociaż przy nalewaniu piwo robiło wrażenie pewnej cienkości... [4]
      Piana: Beżowa, bardzo drobna, średniowysoka, średniotrwała. [3.5]
      Zapach: Karmel, delikatne suszone owoce, czekolada mleczna. [4]
      Smak: Lekkie rodzynki, czekolada mleczna, trochę mało treści i mało "mięsa". [3.5]
      Wysycenie: Niewysokie. [4]
      Opakowanie: Wszystko "z serii", porter wyróżnia się kotwicą.
      Dopracowane, może się podobać. Kapsel serii (a może piwa?). [4]
      Uwagi: Nikt wcześniej nie "zARTomacił" tego piwa.
      Ma 20*, ale w smaku tego nie czuć, dałbym max. 18*.
      Jak na porter bałtycki, dość ubogie smakowo.
      Kupione w P&P za PLN 5,00 plus . Druga flaszka do garażu, warka 04.04.20.

      Moja ocena: [3.75]

      Comment

      • grodek
        Senior
        • 06-2015
        • 527

        #48
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bardzo ciemny brąz, lekko prześwitujący pod światło. [4.5]
        Piana: Beżowa, mało obfita i nietrwała. Utrzymała się tylko niewielka obrączka. [3.5]
        Zapach: Czekolada, trochę wiśni, porzeczek, delikatna paloność. Początkowo powiew śliwki (chyba wędzonej). Delikatny alkohol wyczuwalny w aromacie. [3.5]
        Smak: Jak na portera to dość lekki, pijany. Przyjemny w smaku, ale bez "pazura". Wyczuwalna czekolada, wiśnia, trochę czerwonych porzeczek. Delikatna paloność, piwo dość słodkie, goryczka niska. [3.5]
        Wysycenie: Niezbyt wysokie. [5]
        Opakowanie: Ładna etykieta, jest jakiś tam skład. Dedykowany, czarny kapsel. [4]
        Uwagi: Termin do 04.04.20. Kupione za nieco ponad 4 zł. Taki ugładzony porter, trochę bez polotu. Nie jest zły, potrzebuje tylko nieco "charakteru".

        Moja ocena: [3.65]
        604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2291

          #49
          W stolicy jeszcze nie widziałem, ale trafiłem na mazowieckiej wsi w delikatesach Mila po 3.99 zł.
          Pierwsza warka ta sama co poprzednicy.
          Piłem po przejechanym sporym dystansie rowerowym w pełnym słońcu, więc moja ocena jest nieco podbita faktem pragnienia.
          Przyjemny przede wszystkim wiśniowy aromat, choć w smaku już ta wiśnia tak nie dominuje.
          Piwo to coś pomiędzy ciemniakiem a porterem, dzięki czemu jest dobrze pijalne, to jego największa zaleta.
          Z drugiej strony tu nie ma co za bardzo degustować, są posmaki czekoladowe, palone, ciemne owoce, ale wszystko bez głębi, czuć wodnistość.
          Słodycz jest, ale nie przytłacza jak w Grandzie, Okocimiu czy Corneliusie.
          Jak to w wyrobach Kompanii Piwowarskiej styl piwny ugładzony tak, żeby smakował wszystkim czyli de facto robiony pod nikogo.

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
            Przyjemny przede wszystkim wiśniowy aromat, choć w smaku już ta wiśnia tak nie dominuje.
            Piwo to coś pomiędzy ciemniakiem a porterem, dzięki czemu jest dobrze pijalne, to jego największa zaleta.
            Z drugiej strony tu nie ma co za bardzo degustować, są posmaki czekoladowe, palone, ciemne owoce, ale wszystko bez głębi, czuć wodnistość.
            Słodycz jest, ale nie przytłacza jak w Grandzie, Okocimiu czy Corneliusie.
            Jak to w wyrobach Kompanii Piwowarskiej styl piwny ugładzony tak, żeby smakował wszystkim czyli de facto robiony pod nikogo.
            Generalnie - nic dodać, nic ująć... a jednak dodam - ja kupiłem w P&P Janki, czyli też wieś mazowiecka .

            Comment

            • yaro74
              PremiumUżytkownik
              • 09-2012
              • 2089

              #51
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: ciemny brąz, nieprzejrzysty. [5]
              Piana: średnio wysoka, beżowa, drobnopęcherzykowa, średnio trwała. [3.5]
              Zapach: średnio intensywny, początkowo suszone owoce, potem aromat wiśniowy i karmel. [3.5]
              Smak: mało rozbudowany, słodowy, jest lekka goryczka, czekolada, lekko palone nuty. Delikatnie wyczuwalny alkohol. Piwo jest lekkie, mało treściwe i dobrze pijalne. [3.5]
              Wysycenie: średnie do niskiego. [4]
              Opakowanie: przyjemnie wygladajaca etykieta, kapsel z serii Książęce, podany prawie pełny skład. [3.5]
              Uwagi: Bardziej przypomina "ciemniaka" , jednak za 3,50 można od czasu do czasu się napić.

              Moja ocena: [3.6]

              Comment

              • dlugas
                Senior
                • 04-2006
                • 4014

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
                Uwagi: Bardziej przypomina "ciemniaka" , jednak za 3,50 można od czasu do czasu się napić.
                Gdzie po tyle można kupić ? u mnie tylko w Tesco jest. PO 4,99zł
                Last edited by dlugas; 23-05-2018, 11:54.
                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                Comment

                • satek
                  Member
                  • 03-2014
                  • 66

                  #53
                  W sieci Stokrotka jest (albo był) po 3.49

                  Comment

                  • yaro74
                    PremiumUżytkownik
                    • 09-2012
                    • 2089

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                    Gdzie po tyle można kupić ? u mnie tylko w Tesco jest. PO 4,99zł
                    Tak jak napisał Satek, po takiej cenie kupowałem w Stokrotce.

                    Comment

                    • kosher
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 2291

                      #56
                      W Intermarche widziałem drugą warkę- 16.05.20. Cena 3.99 zł.

                      Comment

                      • satek
                        Member
                        • 03-2014
                        • 66

                        #57
                        Jak nowa warka, poprawili coś?

                        Comment

                        • kosher
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 2291

                          #58
                          Nie wiem. Czekam na tą promocję o której pisał dyczkin- 3 x Książęce Porter za 9 zł. od przyszłego tygodnia w Intermarche
                          Last edited by kosher; 25-05-2018, 11:05.

                          Comment

                          • Petitpierre
                            Senior
                            • 01-2014
                            • 2560

                            #59
                            Przebili żywca, więc albo się popisali, albo się "popisali."
                            Mały porterek-przyjaciel nerek

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              #60
                              Wczoraj wypiłem tą nowa warkę, zmian na lepsze nie zauważyłem.
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎