Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Teddy BEER

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Staropolski, Teddy BEER

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • michael50
    Senior
    • 06-2013
    • 325

    #2
    Kolejny przedziwny wytwór Browaru Staropolskiego, a co jeden, to lepszy... Co jakiś czas sięgam po te wynalazki w celu urozmaicenia sobie piwmego wachlarza smaków. Biorąc do ręki piwo "Teddy Bear", liczyłem na prawdziwą bombę. Nie przeliczyłem się.
    Niestety.
    Jak dla mnie (o ile nie trafiłem jakiejś trefnej partii), te piwo było koszmarne. Niby miodowe, niby jakiś tam miodowy zapach gdzieś się plącze, ale na tym kończy się magia tego napitku. Nagazowanie - zero. Smak - nawet nie wiem, jak to opisać, pierwszy raz w życiu miałem wrażenie, że piwo jest zgniłe. Po pierwszym łyku najpierw uderzył mocny wodny akcent, później cukrowa słodycz, jak ze słabo posłodzonej lurowatej herbaty, a na końcu wyraźny posmak jakiejś zgnilizny, czy stęchlizny. Po paru próbach przerwałem konsumpcję - ale nie dlatego, że piwo mi nie smakowało, ale przez to, że nie byłem w stanie go pić, aż mnie odrzucało.
    Słowem - raczej nie polecam.

    P.S. Nie należy zapominać o ciekawej etykiecie, którą tym razem zdobi uroczy miś - Frankenstein, z guzikami zamiast oczu.

    Comment

    • KobiNalewka
      Senior
      • 05-2012
      • 286

      #3
      Piłem któreś "piwo" z tej serii, ale nie odważyłem (nie potrafiłem?) się go opisać..
      Unikać!

      Comment

      • michael50
        Senior
        • 06-2013
        • 325

        #4
        Fotka poglądowa.
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎