Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witnica, Sławosz IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Witnica, Sławosz IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Samoglow
    Senior
    • 07-2007
    • 606

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Piwo ciemno bursztynowe, mętne, prezentuje się wyjątkowo elegancko [5]
    Piana: Mniej nie dać się nie da. Gęsta, puszysta, oblepiająca. Kolor lekko kremowy, wygląda jakby porządnie ubić jajka - po 10 minutach nadal obecna i gęsta. Dla mnie ideał. [5]
    Zapach: Pół punktu odejmuję tylko dla zasady . Bardzo pełny, cytrusy, żywica, bardzo świeży, nieco ciężki i "słodki". Alkohol minimalnie gdzieś się pojawia, ale prawie go nie ma. [4.5]
    Smak: Jako, że nie jestem wielkim znawcą i smakoszem IPA, to mi smakuje wybitnie! Bardzo pełne, trochę ciężkawe. W pierwszym momencie przyjemna, nie natarczywa słodycz, czuć cytrusy, słód i żywicę. Na finiszu potężna goryczka. Dla mnie to taka "podwójna IPA". No ma to piwo coś w sobie, nawet dla osób średnio gustujących w tym gatunku. Jedna z najlepszych jakie piłem. [5]
    Wysycenie: Idealne, nie za duże. Pod koniec nawet trochę brakuje, ale mocno to nie przeszkadza. [4.5]
    Opakowanie: Nie lubię obniżać oceny opakowaniem. Nic specjalnego, ale plus za bączek i minimalizm [4.5]
    Uwagi: Piwo kupione w Auchan. Ogólnie jest drogie - 4,99 za bączek, ale tym razem udało się kupić w promocji. Dla mnie piwo rewelacyjne w gatunku. Znając przeciętną jakości witnickich wyrobów - opad szczęki. Nie uwierzył bym, że to ten sam BOSS, który serwuje paskudne, warzywne i dziwne lagery. Takich piw nam trzeba!

    Moja ocena: [4.775]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎