Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar, [AleBrowar/Birbant] BaraCuda

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    AleBrowar, [AleBrowar/Birbant] BaraCuda

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    #2
    Warka do 19.04.2019.
    W zapachu głównie czekolada deserowa, orzechy i karmel. W smaku podobnie, gorzka czekolada, świeże orzechy ze skórką i przypalone ciasto. Piwo jest treściwe, gęste i gładkie. Przypomina trochę double milk stouta. Konkretne i smaczne.
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Brunatnoczarny. [4]
      Piana: Beżowa, średniowysoka, jakaś słabowita taka... [3]
      Zapach: Niezbyt silny. Palony słód i ślad kawowy. [3.5]
      Smak: Jak na te parametry, to ociera się o wodnistość.
      Karmelowy słód, czekolada mleczna, lekka, kontrująca śladowa goryczka. [4]
      Wysycenie: Niewysokie. [4]
      Opakowanie: Czarna, metaliczna z niebieskimi elementami, grafika przedstawia jakieś morskie stwory - barakudy? [4]
      Uwagi: Smaczne w zasadzie piwo, choć ciągle nie mam przekonania do tego stylu...

      Moja ocena: [3.725]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarny, nie widać prześwitów pod żarówkę. [4.5]
        Piana: Beżowa, drobna, średniowysoka, trwała, nie zdobi szkła. [3.5]
        Zapach: Zdecydowanie kawa na pierwszym planie. Potem palone nuty i orzechy laskowe. Szkoda, że najlepszy zapach był tuż przy otwarciu. [3.5]
        Smak: Gęste w odczuciu, goryczka średnia, raczej kawowa niż chmielowa, sporo spalenizny, z każdym kolejnym łykiem wzrasta mleczna czekolada. Alkoholu nie czuć. [4.5]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: Fajna kolorystyka, dokładny skład, kapsel AleBrowaru. [4.5]
        Uwagi: Solidne, treściwe piwo, nie dla panienek, bardzo mi posmakowało. Termin do 19.04.2019.

        Moja ocena: [4.025]

        Comment

        • rafalek21
          Senior
          • 04-2015
          • 1407

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemnobrązowy albo czarny, nieprzejrzysty, pływające farfocle. [3.5]
          Piana: Średnia do wysokiej, drobnopęcherzykowa, chyba niezbyt trwała, nie przyjrzałem się dokładnie, ale po 5 minutach mam czystą tafle. zero lacingu. [3]
          Zapach: Trochę palony i czekoladowy(po ogrzaniu bardziej kawa), nuta orzechowa - co najwyżej średnio intensywny, ok. Początkowo dałem 3,5, ale po ogrzaniu zyskało intensywności, kawy i orzechów. [4]
          Smak: Przyjemna, łagodna kawa z czekoladą, orzechy, nieco palone, goryczka średnio-wysoka zarówno palona jak i chmielowa, słodkawe, pełne. Tu jestem pod pozytywnym wrażeniem. [4.5]
          Wysycenie: Niskie - pasuje idealnie. [5]
          Opakowanie: Bardzo ładna etykieta, komplet informacji [4.5]
          Uwagi: Nie wiem na ile zgodne ze stylem brown ale(mało mam z nim styczności), ale bardzo mi smakowało. Szkoda że spróbowałem je dopiero po dwóch miesiącach, kiedy już go nie ma na półkach, bo bym dokupił. Warka do 19.04.2019.

          Moja ocena: [4.15]

          Comment

          • fuliano
            Senior
            • 07-2010
            • 1825

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rafalek21 Wyświetlenie odpowiedzi
            Kolor: Szkoda że spróbowałem je dopiero po dwóch miesiącach, kiedy już go nie ma na półkach, bo bym dokupił. Warka do 19.04.2019.

            Moja ocena: [4.15]
            Dzisiaj z tej warki kupiłem butlę w Leclerc Bielany

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎