Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

XVII Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    A co jak będzie pół na pół?
    Trzeba podjąć decyzję gdzie jest zlot i wpisać w zlotownik. Albo komuś pasuje albo nie. Sorry ankieta nic tu nie zmieni.
    No to trzeba podjąć decyzję ostateczną i nieodwołalną bo czasu szkoda.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19166

      A kto ją ma podjąć?

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        A kto ją ma podjąć?
        Najlepiej organizator z NAJWAŻNIEJSZYM na bb
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          ART, to wybieraj !!! Zgaduj się z prezesem co do szczegułów i rozpisuj imprezę oficjalnie.
          Ale przydałoby się i na wschodnich kresach coś zrobić, nie sugerując nic
          Last edited by fuliano; 26-06-2018, 20:19.

          Comment

          • Warzywo
            Senior
            • 08-2016
            • 955

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
            BUG

            1. - Fuliano
            2. - Człowiek z WMB
            3. - Agnieszka Pszeniczanka
            4. Warzywo

            MYŚLENICE

            1. - Ahumba
            2. -
            A tak poważniej to niech e-prezes z ARTEm podejmą decyzję bo pianę możemy wiecznie bić.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19166

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
              Najlepiej organizator z NAJWAŻNIEJSZYM na bb
              A kto nim jest?

              Comment

              • fuliano
                Senior
                • 07-2010
                • 1825

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                A kto nim jest?
                Wiadomo, że Gośka

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19166

                  A już serio...
                  Rozumiem, że wielu odpowiadała opcja nad Bugiem, bo jest blisko. Mnie też! Ja mogę zapłacić więcej. Ale skoro innym nie odpowiadała ta opcja to mamy opcję awaryjną. Żadnych kolejek wąskotorowych, oczka wodnego, mordowni. Jest za to pełna integracja - idea zlotu. I bez służb mundurowych, chyba, że liczycie mnie.

                  Starałem się być neutralny, ale jednocześnie forsować opcję miejscową. Nie wyszło. Nie ma chętnych. Tylu chętnych! Ja jestem w stanie przyjechać w inne miejsce. I to pod Krakowem jest OK. Tyle ode mnie.

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    Nie wiem, czy gdziekolwiek się pojawię ale to, że Art ma gdzieś czy się spotkamy gdziekolwiek (jako b.b) zupełnie mnie zaskoczyło. Lubię, jak mi sie grafik w pracy zepnie, podjechać i ze starą gwardią piwa popić a gdzie to już zupełnie bez znaczenia.
                    Proszę nie myśleć, że krytykowałem opcję "nadbużanską" a jedynie zdumiało mnie śniadanie za 25 zyla.



                    @e-prezes, szacun za zaangażowanie i poświęcanie prywatnego czasu na spinanie tego, chyba jednak ostatniego, Zlotu.
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    • MarcinKa
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 2729

                      Ja jadę obojętnie gdzie będzie.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      ... choć nie wykluczam, że kopsnąłbym się do któregoś nawet w małej grupie.
                      Jeśli zlot by był w Porębie to:
                      Browars (Limanowa) ok. 45km
                      Podgórz (Bielanka) ok. 42km
                      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9732

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja jadę obojętnie gdzie będzie.
                        Drugi!

                        Comment

                        • zgoda
                          Senior
                          • 05-2005
                          • 3516

                          W Gdyni byli jacyś niepełnosprawni i dało radę, może sąsiedztwo imprezy nie skończy się rozróbą. Wólka to by było 5 stówek z dojazdem, tak że wybieram opcję "taniość", później dopiszę się gdzie trzeba.
                          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                          Comment

                          • pizmak666
                            Senior
                            • 12-2006
                            • 1898

                            Pod Myślenicami byłem w tamtym roku. Powinniście być zadowoleni. Może nie jest do końca tak pięknie jak na stronie, ale na pijacką imprezę wystarczy. Dookoła fajne górki, cisza i spokój.
                            „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                            "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                            Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                            Comment

                            • zgoda
                              Senior
                              • 05-2005
                              • 3516

                              BUG

                              1. - Fuliano
                              2. - Człowiek z WMB
                              3. - Agnieszka Pszeniczanka

                              MYŚLENICE

                              1. - Ahumba
                              2. - zgoda
                              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23793

                                Tomku doceniam starania, jednak i ja "po taniości" polecę jeśli mam głosować. 5 stówek i 1200 km na dojazd robi się zbyt dużo.

                                @Fido, - nie "mam gdzieś" - poszukiwałem chętnych na zeszłym zlocie do podjęcia działań na Zlot 2018 - mogłeś się zgłosić i poświecić tyłkiem w tym roku, a finalnie tylko E-prezes mimo domkowej scysji w Miliczu podjął się konkretniej. A co do prywatnego czasu na organizację - to ja mam niby jakiś państwowy jego przydział czy co?
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎