Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kamionkowa butla po porterze z Ciechanowa [sprzedam/wymienię]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2867

    Kamionkowa butla po porterze z Ciechanowa [sprzedam/wymienię]

    Sprzedam lub wymienię na aktualne kraftowe piwo kamionkową butelkę po porterze z Ciechanowa. Najchętniej odbiór osobisty w najbliższą sobotę na giełdzie w Tychach 19.05.2018.

    Nie mam zdjęcia pod ręką więc posiłkuje się z forum. O taką butelczynę chodzi. Jest z etykietą:
    Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2867

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
    Sprzedam lub wymienię na aktualne kraftowe piwo kamionkową butelkę po porterze z Ciechanowa. Najchętniej odbiór osobisty w najbliższą sobotę na giełdzie w Tychach 19.05.2018.

    Nie mam zdjęcia pod ręką więc posiłkuje się z forum. O taką butelczynę chodzi. Jest z etykietą:
    https://www.browar.biz/forum/showpos...&postcount=116
    Naprawdę nikogo nie interesuje ta butla po pierwszym polskim sztosie?
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Podejrzewam że ludzie (przynajmniej ci zbierający wintydżowe piwa) woleli by dać Ci znacznie więcej i mieć taką pełną flaszkę. Ona sama niczym się nie wyróżnia, nie jest nigdzie sygnowana nazwą browaru. Nonejmowa po prostu. Sama eta jest dosyć dostępna pod względem kolekcjonerskim.
      Też ją mam ale pełną tak jak sprzedawano (nie wiem czy też ten sam rocznik co Twój ale na pewno jeden z pierwszych) i traktuję to jako całość. Wiem że sama butla czy sama eta nie są dużo (jeśli w ogóle) warte.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎