Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Zdrojowy Augustów] Królewskie Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Bytów Browar Kaszubski, [Zdrojowy Augustów] Królewskie Pils

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, odrobinę zamglony. [4]
    Piana: Biała, bardzo wysoka, średnio trwała, pęcherzyki grubieją trochę za szybko. [3.5]
    Zapach: Ziołowy, lekko trawiasty chmiel, potem też trochę ciasteczek i kwiatowych nut. [4]
    Smak: Solidna podbudowa słodowa, czuć lekki popcorn i śmietankę, goryczka średnia z przewagą ziół i nut korzennych. Z czasem pojawia się dziwny opiekany posmak. [3]
    Wysycenie: Średnie. [3.5]
    Opakowanie: Prosta etykieta, krótka historyczna wzmianka o Augustowie, brak pełnego składu, szczególnie chmieli, czarny i goły kapsel. [3.5]
    Uwagi: Ciekawy pils, momentami przypomina ... lager wiedeński
    Warka do 20.12.2018.

    Moja ocena: [3.5]

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowo-miodowa. Nieklarowna. [4.5]
      Piana: Niewysoka, krótka. Biała, o drobnych bąbelkach. Nie osadza się na szkle. Szumowina po trzech minutach. [3.5]
      Zapach: Miękki, słodowy z nutami siana i kwiatów. [3.5]
      Smak: Zbudowany na słodowej bazie. Takiej bardziej brzeczkowej. Nie dzieje się wiele. Jest jednowymiarowo, bez goryczki, bez chmielu. [3]
      Wysycenie: Niewysokie, pite jednocześnie jako odnośnik porównawczy piwo typu pils z dużego browaru, jest dwa razy mocniej nagazowane. [3.5]
      Opakowanie: Butelka niezwrotna 500ml estetycznie i elegancko opakowana. Podstawowe info o składzie, podane parametry oraz informacje turystyczne o regionie. Kapsel niestety nie wpisuje się w ten przyzwoity nurt, bowiem jest cały czarny. [4.5]
      Uwagi: Pils to czy nie pils? Goryczki nie uświadczymy niemal żadnej. Piwo jest słodowe, dość nudne. Dodatkowo brakuje mu nagazowania. W ślepym teście nie odróżniłbym tego piwa od jednego z licznych lagerów na przykład ze Zduńskiej Woli czy innego Sulimara.

      Moja ocena: [3.4]
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎