Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ReCraft, [Milicz] Summertime

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    ReCraft, [Milicz] Summertime

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    Wydaje mi się, że powinno być oddzielnie Summer Time, miałem kłopot z wyszukiwarką...
    Piana niesłychanie obfita, po opadnięciu, tworząca nad obrączką na środku szkła wysoki garb.
    Kolor przydymiony żółty z lekkimi odcieniami bursztynowymi, widoczne lekkie zmętnienie.
    W zapachu głównie mineralne nuty i chmielowość. W smaku czysto goryczkowy profil, brakuje podobnie jak w zapachu igły i owoców. Ale piwo wchodzi nieźle.
    Być może braki są winą daty. Do 31.10.2018.
    Swoją drogą, sklepy nie porządkują półek i nie obniżają ceny. Człowiek wystarczy, że raz nie sprawdzi, przychodzi do domu i niespodzianka.

    Comment

    • kaczka116
      Senior
      • 10-2015
      • 1350

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
      Wydaje mi się, że powinno być oddzielnie Summer Time, miałem kłopot z wyszukiwarką...
      Piana niesłychanie obfita, po opadnięciu, tworząca nad obrączką na środku szkła wysoki garb.
      Kolor przydymiony żółty z lekkimi odcieniami bursztynowymi, widoczne lekkie zmętnienie.
      W zapachu głównie mineralne nuty i chmielowość. W smaku czysto goryczkowy profil, brakuje podobnie jak w zapachu igły i owoców. Ale piwo wchodzi nieźle.
      Być może braki są winą daty. Do 31.10.2018.
      Swoją drogą, sklepy nie porządkują półek i nie obniżają ceny. Człowiek wystarczy, że raz nie sprawdzi, przychodzi do domu i niespodzianka.
      Razem pisane. Nawet na stronie browaru jest razem.

      Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
      Nie mów hop zanim nie nachmielisz
      Untappd

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎