Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Etykiety z krajow afrykanskich (i azjatyckich) szukaja nowego wlasciciela

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cringer
    Member
    • 02-2008
    • 71

    Etykiety z krajow afrykanskich (i azjatyckich) szukaja nowego wlasciciela

    Szanowni koledzy

    niedawno dokonalem zakupu tych oto pieknosci



    od litewskiego (okazyjnego) kolekcjonera ktore owe kapsle zebral we wlasnych podrozach, sam zbieral rowniez kiedys etykiety i dzisiaj chcialby sie ich pozbyc, poprosil mnie o znalezienie mu jakiegos kontrahenta. Ktos zainteresowany?

    Osobe, ktora dokona z nim interesu prosilbym aby w ramach wdziecznosci dokonala jakiejs wplaty na ponizsze stowarzyszenie:




    Dziekuje za uwage
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    To daj fotę tych etek a nie kapsli.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • cringer
      Member
      • 02-2008
      • 71

      #3
      A skad mam je miec?
      Zainteresowany dostanie u zrodla.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Fot etek nie ma a kolesia nie znamy więc właśnie zaczynam się z nim kontaktować podprogowo i telepatycznie. Proszę dać mi się skupić.
        Adin, dwa, tri, czjetyrje...
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • cringer
          Member
          • 02-2008
          • 71

          #5
          No tak, na browar. biz bez zmian.... po co czlowiek w ogole sie wychyla i probuje byc uczynny...

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #6
            No ale nie podałeś jaki to kolekcjoner, więc jak ktoś ma z nim coś ustalić?!

            Comment

            • cringer
              Member
              • 02-2008
              • 71

              #7
              Jesli jestes zainteresowany to podaj mi swojego maila a ja jemu przekaze.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #8
                Ja nie jestem. Chyba, że są tam smoki lub kozły na nich, ale cała kombinacja z kontaktem, nie dziw się, że wywołała taką reakcję.

                Comment

                • cringer
                  Member
                  • 02-2008
                  • 71

                  #9
                  Czy byloby lepiej jakbym na starcie spalil kontakt upubliczniajac go ?
                  Ale macie racje... niech wrzuci na ebaya, albo wyrzuci... chcialem dobrze, pytanie tylko po co.

                  Trzymajcie sie cieplo, dla mnie temat do zamkniecia/usuniecia.

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #10
                    Nie stresuj się Cringer tak.
                    Po co ta tajność ? Za dużo filmów o kontrwywiadzie z czasów zimnej wojny obejrzałeś.
                    Możesz przecież podać dane kolesia (zakładam że będąc Litwinem nie za wygodnie mu zakładać konto i post na brobizie) a zainteresowani ludzie sami do niego napiszą. Koleś dogada się z tym kto zaaprobuje jego ceny albo sam da najlepszą ofertę. I luz guma.
                    No chyba że RODO się wystraszyłeś
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #11
                      To ja też już nic nie piszę, bo im więcej się pisze tym gorzej.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎