Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarna Owca, Podwójna Hopsesja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Czarna Owca, Podwójna Hopsesja

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Lekko zamglony bursztyn. [4.5]
    Piana: Średnio obfita, trwała, nieźle zdobi szkło. [4]
    Zapach: Nietypowy, leciutko cytrusy i chyba iglaki, wyraźniej zaś jakby ziemisto-owocowy -jakby poziomki [3]
    Smak: Jest on chmielowy, choć goryczka co najwyżej tylko średnia do wysokiej, ziemisto-owocowy, lekko cytrusowy i żywiczny, ale sporo też słodu, słodki, gładki. Balans chmielowo-słodowy w najlepszym przypadku po równo(przez słodycz wydaje się nawet bardziej słodowy) - co w tym przypadku wadą. Moc czuć, ale dopiero w głowie, bo alkohol nieźle ukryty. [2.5]
    Wysycenie: Niewysokie - dobrze pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Proste, ale podoba mi się, komplet informacji(na etykiecie jako "rodowód"). Brakuje tylko firmowego kapselka. [4.5]
    Uwagi: Jako niesprecyzowana IPA może być, choć oczekiwałem czegoś zdecydowanie wytrawniejszego i mniej ziemistego(czy "polskiego") po deklarowanym stylu - smakuje trochę jakby było częściowo chmielone polskimi odmianami. Co do samej ilości chmielu to byłoby adekwatne, jakby piwo miało 1-2° blg mniej. Moim zdaniem nie jest to Zachodnie Wybrzeże, bliżej mu do Wschodniego Wybrzeża, albo słodkiego Polskiego IPA. Od połowy zaczyna trochę męczyć słabo kontrowaną słodyczą - drugiej butelki raczej bym nie dał rady wypić. Warka do 10.01.2019. Jako WC IPA - odradzam.

    Moja ocena: [3.125]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎