Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Silesia Beer Fest V

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • misjogi
    Senior
    • 04-2006
    • 147

    Silesia Beer Fest V

    Hala widowiskowo-sportowa Spodek - największe wydarzenia sportowe, koncerty, wystawy i targi.
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ale sobie termin wymyślili...

    Comment

    • seba_gliwice
      Senior
      • 10-2003
      • 374

      #3
      A co jest złego a takim, a nie innym terminie !?
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      Ale sobie termin wymyślili...

      Comment

      • woosaa
        Senior
        • 07-2005
        • 1548

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seba_gliwice Wyświetlenie odpowiedzi
        A co jest złego a takim, a nie innym terminie !?

        Zlot jest.
        mb WOS

        Comment

        • marian1920
          Senior
          • 10-2003
          • 1333

          #5
          Termin idealny

          Comment

          • seba_gliwice
            Senior
            • 10-2003
            • 374

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
            Termin idealny
            Też tak uważam ...

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
              Termin idealny
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
              Zlot jest.
              Taka sytuacja.

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                #8
                Naprawdę myślicie, że organizator który wynajmuje Spodek i ustala termin bierze pod uwagę termin zlotu bbiz? Przecież do końca nie wiadomo było czy zlot się w ogóle odbędzie.
                Poza tym często tak jest, że w weekend odbywają się 1-2 festiwale piwne a dodatkowo inne wydarzenia okołopiwne, festiwale zagraniczne, więc ciężko znaleźć dogodny termin.
                Chyba też już czas zejść na ziemię i przyjąć do wiadomości, że pozycja bbiz nie jest już tak znacząca jak kiedyś.

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9733

                  #9
                  Rozpalisz ognisko w spodku? Nie rozpalisz... No widzisz...

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Rozpalisz ognisko w spodku? Nie rozpalisz... No widzisz...
                    Nie będzie mnie ani na Zlocie, ani w Spodku. Jadę zbierać chmiel w lubelskie

                    Comment

                    • misjogi
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 147

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie będzie mnie ani na Zlocie, ani w Spodku. Jadę zbierać chmiel w lubelskie
                      OJ, Promilu czyżby Ci już pozostało tylko wąchanie chmielu?: D: stout:

                      Comment

                      • seba_gliwice
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 374

                        #12
                        Czy kto mi może potwierdzić, czy SZANOWNI ORGANIZATORZY tego póki co jedynie ładnie brzmiącego wydarzenia pofatygowali się już gdziekolwiek ogłosić listę wystawców, czyli browarów, których wyroby będzie szansa skosztować!?

                        Nawet na oficjalnej stronie katowickiego Spodka ciągle wisi informacja: "Szczegóły Wkrótce". To chyba budzi uzasadnione obawy o ich definicję słowa „wkrótce”, określoną w mierzalnej czaso-przestrzeni. Licząc od dzisiaj, to jakkolwiek rozumiane przez nich "wkrótce" ma jeszcze szansę zaistnieć w ciągu następnych zaledwie 11 dni. To trochę mało … jak na moją skalę czasu.
                        Jedyne o co ORGANIZATORZY zadbali do tej pory, to przygotowanie masy gadżetów i należyte ich zareklamowanie.

                        Przyznam się, ze z racji bliskiej odległości bardzo cieszyłem się na to wydarzenie, ale im bliżej terminu i mojej oceny przygotowań do niej, to jawi mi się ona jako typowo komercyjne przedsięwzięcie. Być może lepszym pomysłem na tą sobotę będzie odwiedzenie mojego ulubionego gliwickiego sklepu specjalistycznego Karmen na Pl. Piłsudskiego. Oni przynajmniej co tydzień informują na bieżąco jaki asortyment piwa w danym tygodniu uzupełnili na swoich przepastnych półkach …

                        Comment

                        • woosaa
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 1548

                          #13
                          Na FB.
                          Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.
                          mb WOS

                          Comment

                          • seba_gliwice
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 374

                            #14
                            No dobra k...wa ... Ale jak ktoś nie ma dostępu do tego zasranego Facebooka!? Ja osobiście, tak jak moi wszyscy bliscy znajomi, nie mam, nie miałem i nie będę miał konta ... I co? Otwieram twój link i od razu chce jakieś pierdolone hasło - gorzej niż do supertajnych serwerów NASA ... to jest w końcu ogólnodostępna impreza, czy tylko dla fecebook'owców!?

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              #15
                              Tylko dla tych co wiedzą jak odszukać informację.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎