Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łańcut, Czarny Piotruś

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Łańcut, Czarny Piotruś

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    Słaba to ocena, ale z pamięci: dominują lekko kwaskowo-czekoladowe nuty. Piwo określiłbym jako (w niewielkim co prawda stopniu) inwazyjne.

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      #3
      I zupełnie inne odczucie. Piana przy laniu jak na BIPA dość obfita, opada nie do obrączki, ale do niskiego kożuszka. Zapach: sosna, owoce, lekkie nuty czekoladowo-kawowe. W smaku czysty profil stylu z lekkim garbnikowym odchyleniem.
      No i nie jest "black". Kolorek raczej dunkelowy, brunatno-bordowy.
      Dobre.
      Minus: dopiero "w trakcie" zorientowałem się, że brakuje daty przydatności, miejsce na to przeznaczone jest puste.

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Piwo jest średnio zmętnione, kolor miedziany, zupełnie niezgodny ze stylem. [2]
        Piana: Beżowa, drobna, za szybko opada, ale końcowy kożuszek jest trwały i OK. Zaznacza się na ściance szkła. [4]
        Zapach: Zdecydowanie sosna i czekolada. Brak kawy, brak cytrusów, brak nawet zboża. Mimo tego bardzo mi się podoba, gdyż nie pamiętam podobnego piwa pachnącego wyłącznie iglakami i czekoladą. [4.5]
        Smak: Gorzka czekolada, grejpfrutowa niezbyt wysoka goryczka, niska pełnia słodowa. Po intrygującym zapachu spodziewałem się czegoś więcej. [3.5]
        Wysycenie: Średnie w stronę wysokiego. [4]
        Opakowanie: Rysunek karciany, w porządku, ale jakoś zbyt to proste. Na dodatek nie podali konkretnego chmielu. [3.5]
        Uwagi: Lekkie i orzeźwiające piwo, świetnie pachniało, przyjemnie smakowało. Termin do 30.06.2019.

        Moja ocena: [3.85]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎