Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach


 Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Wsparłem BrowarBiz ponieważ jest jednym z najciekawszych, żywych źródeł wiedzy, informacji, aktualności o piwie.
Telek
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz
 
Narzędzia Sposób wyświetlania
  #1  
Stare 09-08-2018, 12:21
chmielakikrasnystaw chmielakikrasnystaw is offline
Junior
 
Rejestracja: 07-2016
Posty: 21
Standardowy 2018.08.17-19 Chmielaki Krasnostawskie

KONSUMENCKI KONKURS PIW
48. OGÓLNOPOLSKIE ŚWIĘTO CHMIELARZY I PIWOWARÓW „CHMIELAKI KRASNOSTAWSKIE 2018”
Piwa zgłoszone do Konkursu

Piwa dolnej fermentacji:
Kategoria 1 Piwa jasne w stylu Light Beer o zawartości alkoholu do 3,9% obj.
1. Birell Lager – Carlsberg Polska
2. Birell Wit - Carlsberg Polska
3. Perła Jasne Rześkie – Perła Browary Lubelskie
4. Kultowe Jasne Lekkie – Kultowy Browar Staropolski
5. American Lite Lager – Browar Portowy
6. Bierhalle Light Pils – Bierhalle Łódź Manufaktura
7. Miłosław Bezalkoholowe IPA – Browar Fortuna
8. Berhalle Light Pils - Bierhalle Arkadia
9. Niezła Szycha – Browar Jagiełło
10. Lech Lite – Kompania Piwowarska

Kategoria 2 Piwa jasne w stylu Mild Lager o ekstrakcie do 11° Plato.
1. Zamkowe Export – Browar Namysłów
2. Braniewo Chmielone na zimno - Browar Namysłów
3. Jasne że pełne - Browar Namysłów
4. Lubusz – Browar Witnica
5. Lubuskie Ceska Desitka - Browar Witnica
6. Polska - Browar Witnica
7. Lubicz Krakowski Lager – Browar Lubicz
8. PRL Jasne Niefiltrowane - Kultowy Browar Staropolski
9. Kultowe Jasne - Kultowy Browar Staropolski
10. Zduńskie Lekkie - Kultowy Browar Staropolski
11. Pomorskie Świadomie Lekkie - Kultowy Browar Staropolski
12. Cwany Zbeer - Kultowy Browar Staropolski
13. Jagiełło Chmielak - Browar Jagiełło
14. Jagiełło Lager - Browar Jagiełło
15. Light Pils – Browar In Brand
16. Perun Desitka – Browar Perun

Kategoria 3 Piwa jasne w stylu Pils o ekstrakcie 11,1-12,9° Plato.
1. Silver Eagle – Browar Trzy Korony JSJ
2. Namysłów Pils - Browar Namysłów
3. Lubuski Chmiel - Browar Witnica
4. Lubuskie Jasne - Browar Witnica
5. Tenczynek Pils – Browar Tenczynek
6. Warmia Pils – Browar Warmia
7. Kormoran Jasny – Browar Kormoran
8. Lubicz Leżak - Browar Lubicz
9. Zatecky Svetly Lezak - Carlsberg Polska
10. Perła Export - Perła Browary Lubelskie
11. Perła Chmielowa - Perła Browary Lubelskie
12. Perła Niepasteryzowana - Perła Browary Lubelskie
13. Kultowe Pils - Kultowy Browar Staropolski
14. Pils Klasyczny - Kultowy Browar Staropolski
15. Olbracht Pils – Jan Olbracht Browar Staromiejski
16. Pils – Bierhalle Wilanów
17. Rodowite – Doctor Brew
18. Der Amerikaner – Browar Łąkomin
19. Złoto Brovarni – Hotel Gdańsk Brovarnia
20. Pils - Browar Portowy
21. Chmyz Piwo Pils – Trzy Korony Browar Nowosądecki
22. Bierhalle Pils 12 - Bierhalle Łódź Manufaktura
23. Bierhalle Pils 12,2 - Bierhalle Łódź Manufaktura
24. Miłosław Pilzner - Browar Fortuna
25. Bierhalle Pils - Bierhalle Arkadia
26. Bierhalle Pils I - Bierhalle Arkadia
27. Jagiełło Pils – Browar Jagiełło
28. Jagiełło Pilsner - Browar Jagiełło
29. Bierhalle Pils – Bierhalle Posnania
30. Żupne Jasne Pełne Pils – Karczma Pod Wielką Solą
31. Pils Rajców – Browar Piwnica Rajców
32. Bierhalle Pils – Bierhalle Bydgoszcz
33. Kupieckie – Brofaktura
34. Pilsner - Browar In Brand
35. Amber Chmielowy – Browar Amber
36. Trybunał Pils – Browar Sulimar

Kategoria 4 Piwa jasne w stylu European Lager o ekstrakcie 11,1-12,9° Plato.
1. Tenczynek Lager - Browar Tenczynek
2. Świeże – Browar Kormoran
3. Okocim OK Beer - Carlsberg Polska
4. Okocim Jasne Okocimskie - Carlsberg Polska
5. Kasztelan Jasne Pełne Niepasteryzowane - Carlsberg Polska
6. Zduńskie Polski Lager - Kultowy Browar Staropolski
7. Zduńskie Extra Chmiel - Kultowy Browar Staropolski
8. Robeer Hood - Kultowy Browar Staropolski
9. Piwo ze Starego Browaru Premium Lager - Kultowy Browar Staropolski
10. PRL Pełne - Kultowy Browar Staropolski
11. Staropolskie Dworskie - Kultowy Browar Staropolski
12. Staropolskie Chmielne - Kultowy Browar Staropolski
13. Miłosław Niefiltrowane - Browar Fortuna
14. Nałęczowskie Jasne - Browar Jagiełło
15. Tyskie Gronie - Kompania Piwowarska
16. Łomża Jasne – Browar Łomża
17. Łomża Jasne Pełne – Browar Łomża
18. Złote Lwy – Browar Amber

Kategoria 5 Piwa jasne w stylu Marcowe o ekstrakcie 13-16° Plato.
1. Bursztynowe – Browar Trzy Korony JSJ
2. Tenczynek Marcowe - Browar Tenczynek
3. Oktoberfest – Browarmia
4. Lubicz Marcowe - Browar Lubicz
5. Zwierzyniec Pils - Perła Browary Lubelskie
6. Perła Mocna- Perła Browary Lubelskie
7. Marcowe - Bierhalle Wilanów
8. Trybunał Trójsłodowe - Browar Sulimar
9. Gazda Piwo Marcowe - Trzy Korony Browar Nowosądecki
10. Miłosław Marcowe - Browar Fortuna
11. Bierhalle Rosalie - Bierhalle Łódź Manufaktura
12. Bierhalle Marcowe - Bierhalle Łódź Manufaktura
13. Bierhalle Marcowe - Bierhalle Arkadia
14. Jagiełło Vienna Lager - Browar Jagiełło
15. Bierhalle Marcowe - Bierhalle Posnania
16. Dębowe Dojrzałe Mocne - Kompania Piwowarska
17. Książęce Czerwony Lager - Kompania Piwowarska
18. Nadbużańskie – Browar Regionalny Koneser
19. Nadbużańskie Niefiltrowane - Browar Regionalny Koneser
20. Bierhalle Marcowe - Bierhalle Bydgoszcz
21. Bierhalle Bydgoskie - Bierhalle Bydgoszcz
22. Bierhalle Rosalie - Bierhalle Arkadia
23. Bierhalle Rosalie - Bierhalle Posnania
24. Rosalie - Bierhalle Wilanów

Kategoria 6 Piwa w stylu Koźlak o ekstrakcie powyżej 16° Plato.
1. Tenczynek Bock - Browar Tenczynek
2. Perła Koźlak - Perła Browary Lubelskie
3. Staropolskie Koźlak - Kultowy Browar Staropolski
4. Koźlak Staropolski - Kultowy Browar Staropolski
5. Kicarz Piwo Koźlak - Trzy Korony Browar Nowosądecki
6. Kaduk Piwo Podwójny Koźlak - Trzy Korony Browar Nowosądecki
7. Bierhalle Bock - Bierhalle Arkadia
8. Bierhalle Doppelbock - Bierhalle Arkadia
9. Bierhalle Maibock - Bierhalle Arkadia
10. Bierhalle Maibock I - Bierhalle Arkadia
11. Bierhalle Doppelbock - Bierhalle Bydgoszcz
12. Bierhalle Maibock - Bierhalle Bydgoszcz

Kategoria 7 Piwa ciemne o ekstrakcie do 18° Plato.
1. Namysłów ciemne typu irlandzkiego - Browar Namysłów
2. Lubuski Celtyk - Browar Witnica
3. Kormoran Ciemny - Browar Kormoran
4. Irish Beer - Browar Kormoran
5. Zduńskie Ciemne - Kultowy Browar Staropolski
6. Ze Starego Browaru Klasyczne Ciemne - Kultowy Browar Staropolski
7. PRL Ciemne - Kultowy Browar Staropolski
8. Kultowe Karmelowe - Kultowy Browar Staropolski
9. Olbracht Dunkel - Jan Olbracht Browar Staromiejski
10. Black IPA - Hotel Gdańsk Brovarnia
11. Monachijskie Ciemne - Browar Portowy
12. Upir Piwo Dunkel - Trzy Korony Browar Nowosądecki
13. Bierhalle Dunkel - Bierhalle Łódź Manufaktura
14. Bierhalle Dunkel - Bierhalle Arkadia
15. Magnus Królewski - Browar Jagiełło
16. Nałęczowskie Ciemne - Browar Jagiełło
17. Magnus - Browar Jagiełło
18. Książęce Ciemne Łagodne - Kompania Piwowarska
19. Bierhalle Dunkel - Bierhalle Bydgoszcz
20. Szumne – Brofaktura
21. Noc Kupały - Browar Perun
22. Noteckie – Browar Czarnków

Kategoria 8 Piwa ciemne w stylu Porter Bałtycki o ekstrakcie powyżej 18° Plato.
1. Fade to Black - Browar Trzy Korony JSJ
2. Heart of Oak - Browar Trzy Korony JSJ
3. Witnicki Porter - Browar Witnica
4. Double 24 – Primator
5. Warmia Porter – Browar Warmia
6. Porter Warmiński - Browar Kormoran
7. Okocim Mistrzowski Porter - Carlsberg Polska
8. Perła Porter Bałtycki - Perła Browary Lubelskie
9. Staropolskie Porter - Kultowy Browar Staropolski
10. Porter 180 - Kultowy Browar Staropolski
11. Porter Bałtycki - Kultowy Browar Staropolski
12. Dziki Dzik - Browar Łąkomin
13. Porter Podbity Śliwką – Browar Jabłonowo
14. Porter Grodziski – Browar w Grodzisku Wielkopolskim
15. Komes Porter Bałtycki - Browar Fortuna
16. Komes Porter Bałtycki Płatki Dębowe - Browar Fortuna
17. Bierhalle Poznański Porter I - Bierhalle Posnania
18. Bierhalle Poznański Porter II - Bierhalle Posnania
19. Książęce Porter - Kompania Piwowarska
20. Grand Imperial Porter – Browar Amber

Kategoria 9 Napoje na bazie piwa typu Radler/Shandy.
1. Chipper – Primator
2. 1na100 Pigwowiec - Browar Kormoran
3. Okocim Radler z limonką - Carlsberg Polska
4. Okocim Radler grejpfrut z limonką - Carlsberg Polska
5. Okocim Radler owoce leśne z limonką - Carlsberg Polska
6. Okocim Radler truskawka z kwiatem lipy - Carlsberg Polska
7. Cornelius Grejpfrut - Browar Sulimar
8. Cornelius Banan - Browar Sulimar
9. Żupne Radler - Karczma Pod Wielką Solą
10. Łomża Radler – Browar Łomża

Kategoria 10 Piwa smakowe i aromatyzowane.
1. Erdbeer – Bergquell
2. Kirch – Bergquell
3. Lubuskie Wiśniowe - Browar Witnica
4. Lubuskie Malinowe - Browar Witnica
5. Lubuskie Jagodowe - Browar Witnica
6. Lubuskie Śliwkowe - Browar Witnica
7. Lubuskie Cytrynowe - Browar Witnica
8. Lubuskie Jabłkowe - Browar Witnica
9. Lubuskie Truskawkowe - Browar Witnica
10. Lubuskie Imbirowe - Browar Witnica
11. Lubuskie Aloesowe - Browar Witnica
12. Lubuskie Zielone - Browar Witnica
13. Lubuskie Czekoladowe - Browar Witnica
14. Śliwka w Piwie - Browar Kormoran
15. Lubicz Mistrzowskie - Browar Lubicz
16. Bestbir Kwiaty Bzu - Kultowy Browar Staropolski
17. Bestbir Ananas - Kultowy Browar Staropolski
18. Bestbir Cytryna - Kultowy Browar Staropolski
19. Bestbir Letnia Śliwka - Kultowy Browar Staropolski
20. Bestbir Gruszka Melisa - Kultowy Browar Staropolski
21. Bestbir Pieczone Jabłko - Kultowy Browar Staropolski
22. Bestbir Imbir z Miodem - Kultowy Browar Staropolski
23. Bestbir Grzaniec - Kultowy Browar Staropolski
24. Bestbir Pacific z Cytryną - Kultowy Browar Staropolski
25. Bestbir Pacific Mango-Ananas - Kultowy Browar Staropolski
26. Bestbir Pacific Brzoskwinia - Kultowy Browar Staropolski
27. Bestbir Czekolada z Pomarańczą - Kultowy Browar Staropolski
28. Bestbir Piernik ze Śliwką - Kultowy Browar Staropolski
29. Bestbir Dzika Róża - Kultowy Browar Staropolski
30. Piernikowe - Jan Olbracht Browar Staromiejski
31. Piwo Naturalne Czerwona Porzeczka - Browar w Grodzisku Wielkopolskim
32. Piwo Naturalne Kwiat Czarnego Bzu - Browar w Grodzisku Wielkopolskim
33. Fortuna Kwaśna Pigwa - Browar Fortuna
34. Fortuna Wiśniowa - Browar Fortuna
35. Fortuna Śliwkowa - Browar Fortuna
36. Fortuna Mirabelka - Browar Fortuna
37. Fortuna Rabarbar - Browar Fortuna
38. Fortuna Czarne - Browar Fortuna
39. Magnus Żurawinowy - Browar Jagiełło
40. Magnus Czekoladowy - Browar Jagiełło
41. Magnus Śliwkowy - Browar Jagiełło
42. Magnus Toffee - Browar Jagiełło
43. Magnus Wiśniowy - Browar Jagiełło
44. Summer Ale - Browar In Brand
45. Jałowcowe - Browar In Brand
46. Pilsner z limonką - Browar In Brand
47. Pszeniczne Brzoskwiniowe - Browar In Brand
48. Oblewanie Perperuny Wiśnia & Czarna porzeczka - Browar Perun
49. Pacific Wheat - Kultowy Browar Staropolski
50. Po Godzinach Hippyskus – Browar Amber
51. Konstancin Cranberry IPA – Browar Czarnków

Kategoria 11 Piwa bezglutenowe.
1. Lubuskie Bezglutenowe - Browar Witnica
2. Piwo BezGlutenNowe#1 - Browar Kormoran

Piwa górnej fermentacji:
Kategoria 12 Piwa w stylu belgijskim o ekstrakcie do 14° Plato.
1. Hoppy Ale - Browar Jabłonowo
2. Miłosław Blonde Ale - Browar Fortuna
3. Oblewanie Perperuny - Browar Perun

Kategoria 13 Piwa w stylu belgijskim o podwyższonym ekstrakcie powyżej 14° Plato.
1. Jantar Ale - Browar Trzy Korony JSJ
2. Komes Potrójny - Browar Fortuna
3. Komes Poczwórny - Browar Fortuna
4. Komes Belgian IPA - Browar Fortuna
5. Żupne Magnum Sal - Karczma Pod Wielką Solą

Kategoria 14 Piwa białe w stylu Witbier o ekstrakcie 11-12,5° Plato.
1. Namysłów białe pszeniczne - Browar Namysłów
2. Podróże Kormorana Witbier - Browar Kormoran
3. Experimental Witbier - Doctor Brew
4. Witbier - Browar Portowy
5. Komes Witbier - Browar Fortuna
6. Bierhalle Witbier - Bierhalle Łódź Manufaktura
7. Bierhalle Witbier - Bierhalle Arkadia
8. Żupne Witbier - Karczma Pod Wielką Solą
9. Carte Blanche – Brofaktura
10. Stalove Curacao – Browar Piwo Stalove
11. Konstancin Witbier – Browar Czarnków

Kategoria 15 Piwa w stylu Saison o ekstrakcie powyżej 10° Plato.
1. French Saison - Kultowy Browar Staropolski
2. Bohemie Amber Ale - Browar Biały
3. Po Godzinach Saison na Madagaskar – Browar Amber

Kategoria 16 Piwa pszeniczne jasne w niemieckim stylu Hefeweizen Hell o ekstrakcie 11-14° Plato.
1. Lubuskie Hefeweizen - Browar Witnica
2. Lubuskie Pszeniczne - Browar Witnica
3. Tenczynek Pszeniczne - Browar Tenczynek
4. Pszeniczne – Browarmia
5. Warmia Pszeniczne – Browar Warmia
6. Weizen – Primator
7. Lubicz Pszeniczne - Browar Lubicz
8. Okocim Klasyczna Pszenica - Carlsberg Polska
9. Kasztelan Pszeniczne Niepasteryzowane - Carlsberg Polska
10. Pszenica Staropolska - Kultowy Browar Staropolski
11. Staropolskie Pszenne - Kultowy Browar Staropolski
12. Śmietanka Toruńska - Jan Olbracht Browar Staromiejski
13. Weizen - Bierhalle Wilanów
14. Hans Weizen - Doctor Brew
15. Brovarnia Pszeniczne - Hotel Gdańsk Brovarnia
16. Pszeniczne - Browar Portowy
17. Krasa Piwo Weizen - Trzy Korony Browar Nowosądecki
18. Bierhalle Weizen - Bierhalle Łódź Manufaktura
19. Bierhalle Weizen - Bierhalle Arkadia
20. Bierhalle Weizen - Bierhalle Posnania
21. Pszeniczne Rajców - Browar Piwnica Rajców
22. Bierhalle Weizen - Bierhalle Bydgoszcz
23. Roskoszne – Brofaktura
24. Pszeniczne - Browar In Brand
25. Pszeniczniak – Browar Amber
26. Bierhalle Weizen – Bierhalle Lublin
27. Antydepresant - Antybrowar

Kategoria 17 Piwa pszeniczne ciemne w niemieckim stylu Hefeweizen Dunkel o ekstrakcie 11-14° Plato.
1. Lubuskie Pszeniczne Ciemne - Browar Witnica
2. Dunkel Weizen - Kultowy Browar Staropolski
3. Bierhalle Dunkelweizen - Bierhalle Łódź Manufaktura
4. Bierhalle Dunkelweizen - Bierhalle Arkadia
5. Bierhalle Dunkelweizen - Bierhalle Bydgoszcz
6. Sabat Czarownic - Browar Perun

Kategoria 18 Piwa pszeniczne w amerykańskim stylu American Wheat o ekstrakcie 10-14° Plato.
1. Solid Rock - Browar Trzy Korony JSJ
2. Tenczynek P American Wheat - Browar Tenczynek
3. AmeryŁANin - Browar Łąkomin

Kategoria 19 Piwa w stylu Altbier o ekstrakcie 11-12,5° Plato.
1. Altbier – Bierhalle Wilanów
2. Bierhalle Altbier - Bierhalle Łódź Manufaktura
3. Bierhalle Altbier - Bierhalle Arkadia
4. Bierhalle Altbier - Bierhalle Posnania
5. Bierhalle Altbier - Bierhalle Bydgoszcz
6. Bierhalle Black Altbier – Bierhalle Arkadia
7. Bierhalle Altbier – Bierhalle Lublin

Kategoria 20 Piwa w stylu Pale Ale, Imperial Pale Ale, Bitter.
1. Skydriver - Browar Trzy Korony JSJ
2. Golden Heart - Browar Trzy Korony JSJ
3. Mother in Law – Primator
4. Lubuskie IPA - Browar Witnica
5. Tenczynek P IPA - Browar Tenczynek
6. Wadera - Browar Łąkomin
7. Basior - Browar Łąkomin
8. Komes Barley Wine - Browar Fortuna
9. Bierhalle Imperial Pale Ale - Bierhalle Arkadia
10. Książęce Golden Ale - Kompania Piwowarska
11. Oktawia – Brofaktura
12. Chmielnowe – Brofaktura
13. Izabella – Brofaktura
14. Pale Ale - Browar In Brand
15. Dziedzictwo Marynka - Browar Perun

Kategoria 21 Piwa w stylu American Pale Ale, American India Pale Ale.
1. Piaski Nevady - Browar Trzy Korony JSJ
2. Dziki Martin – Primator
3. Warmia AIPA – Browar Warmia
4. Chill Beer - Browar Kormoran
5. Podróże Kormorana AIPA - Browar Kormoran
6. Lubicz Summer Ale - Browar Lubicz
7. English Ipa - Kultowy Browar Staropolski
8. APA Olbracht - Jan Olbracht Browar Staromiejski
9. AmerIPA - Browar Łąkomin
10. Sunset Ale - Hotel Gdańsk Brovarnia
11. Sędek Piwo Wheat IPA - Trzy Korony Browar Nowosądecki
12. Grodziska APA - Browar w Grodzisku Wielkopolskim
13. Grodziska White IPA - Browar w Grodzisku Wielkopolskim
14. Miłosław Warzy Śmiało: Sosnowe APA - Browar Fortuna
15. Bierhalle American India Pale Ale - Bierhalle Arkadia
16. Książęce IPA - Kompania Piwowarska
17. Ciężki Ładunek – Browar Zakładowy
18. Wniosek Urlopowy - Browar Zakładowy
19. Pracownik Miesiąca Sierpień 2018 - Browar Zakładowy
20. Kontenerowiec - Browar Zakładowy
21. 400% Normy - Browar Zakładowy
22. Wujek z Ameryki - Browar Zakładowy
23. Jasny Grom - Browar Perun
24. APA – Browar Amber
25. Promotor – Antybrowar
26. Proletariat – Antybrowar
27. Konstancin APA – Browar Czarnków

Kategoria 22 Piwa w stylu Stout Dry o ekstrakcie 9,5-17° Plato.
1. Old Pigweed - Browar Trzy Korony JSJ
2. Stout – Browarmia
3. Coffee Stout - Kultowy Browar Staropolski
4. Leśny Krecik - Browar Łąkomin
5. Bierhalle Stout - Bierhalle Arkadia
6. Black Jack – Brofaktura
7. Proboszcz - Antybrowar

Kategoria 23 Piwa w stylu Stout Sweet / Milk o ekstrakcie 12-18° Plato.
1. Tenczynek P Milk Stout - Browar Tenczynek
2. Rzeka Pełna Mleka - Browar Łąkomin
3. Rzeka Pełna Kawy - Browar Łąkomin
4. Miłosław Warzy Śmiało: Klonowy Milk Stout - Browar Fortuna
5. Żupne Coffee Brown Ale - Karczma Pod Wielką Solą
6. C&V - Browar In Brand
7. Milk Stout - Browar Biały

Kategoria 24 Piwa w stylu Imperial Stout o ekstrakcie o powyżej 18° Plato.
1. Done with Bonaparte - Browar Trzy Korony JSJ
2. Warmia Imperialny Stout Mleczny – Browar Warmia
3. Legenda Króla - Jan Olbracht Browar Staromiejski
4. Imperialna Rzeka Pełna Kawy - Browar Łąkomin
5. Srogi Niedźwiedź - Browar Łąkomin
6. Komes RIS - Browar Fortuna
7. Kraina Welesa - Browar Perun
8. Po Godzinach Russian Imperial Stout – Browar Amber

Kategoria 25 Piwa w stylu Smoked Beer o ekstrakcie do 15° Plato.
1. Altamira - Browar Trzy Korony JSJ
2. Whisky Stout - Kultowy Browar Staropolski
3. Piwo z Grodziska - Browar w Grodzisku Wielkopolskim
4. Nadbużańskie Whisky Lager - Browar Regionalny Koneser

Piwa miodowe:
Kategoria 26 Piwa miodowe.
1. Lubuskie Miodowe Jasne - Browar Witnica
2. Lubuskie Miodowe Ciemne - Browar Witnica
3. Miodne - Browar Kormoran
4. Perła Miodowe - Perła Browary Lubelskie
5. Złoty Ul Trzy Miody - Kultowy Browar Staropolski
6. Złoty Ul Ałtajski - Kultowy Browar Staropolski
7. Złoty Ul Potrójnie Gryczany - Kultowy Browar Staropolski
8. Staropolskie Miodne - Kultowy Browar Staropolski
9. Teddy Beer - Kultowy Browar Staropolski
10. Piernikowe - Jan Olbracht Browar Staromiejski
11. Piwo na Miodzie Gryczanym - Browar Jabłonowo
12. Fortuna Miodowe - Browar Fortuna
13. Łomża Miodowe – Browar Łomża


Najlepsze piwo z polskimi odmianami chmielu.
Piwa zgłoszone do Konkursu:
1. Silver Eagle - Browar Trzy Korony JSJ - /Magnat, Oktawia, Sybilla, Puławski/
2. Lubuskie Jasne - Browar Witnica /Lubelski, Perle, Sybilla/
3. Tenczynek Lager - Browar Tenczynek /Marynka, Lubelski/
4. Warmia Pils – Browar Warmia /Marynka, Lubelski/
5. Warmińskie Rewolucje - Browar Kormoran /Marynka, Sybilla/
6. Lubicz Krakowski Lager - Browar Lubicz /Iunga, Lubelski/
7. Perła Jasne Rześkie - Perła Browary Lubelskie /Lubelski, Sybilla, Marynka/
8. PRL Polski Chmiel - Kultowy Browar Staropolski /Oktawia, Puławski, Marynka/
9. Olbracht Pils - Jan Olbracht Browar Staromiejski /Lubelski, Marynka/
10. Orzełek - Browar Łąkomin /Iunga, Oktawia/
11. Trybunał Pils - Browar Sulimar /Marynka, Sybilla, Lubelski/
12. Polski Ale - Hotel Gdańsk Brovarnia /Iunga, Oktawia, Izabella/
13. Pils - Browar Portowy /Marynka, Lubelski/
14. Bierhalle Light Pils - Bierhalle Łódź Manufaktura /Iunga, Lubelski/
15. Grodziska APA - Browar w Grodzisku Wielkopolskim /Cascada PL, Marynka, Lubelski, Magnum PL/
16. Jagiełło Chmielak - Browar Jagiełło /Marynka, Sybilla/
17. Tyskie Gronie - Kompania Piwowarska /Marynka, Lubelski, Magnum PL/
18. Jasne Pełne Rajców - Browar Piwnica Rajców /Marynka/
19. Izabella – Brofaktura /Izabella/
20. Polish Pale Ale - Browar In Brand /Izabella, Oktawia/
21. Dziedzictwo Marynka - Browar Perun /Marynka/
22. Brok Martin – Browar BROK /Lubelski, Marynka, Sybilla/
23. Amber Pils – Browar Amber /Lubelski. Marynka, Puławski/
24. Noteckie Ciemne – Browar Czarnków /Marynka, Lubelski/
Odpowiedz cytując
  #2  
Stare 09-08-2018, 12:23
chmielakikrasnystaw chmielakikrasnystaw is offline
Junior
 
Rejestracja: 07-2016
Posty: 21
Standardowy

Osoby, które chciałby oceniać piwa w Konsumenckim Konkursie Piw Chmielaki Krasnostawskie 2018 proszone są o kontakt pod adresem e-mail: chmielaki@krasnystaw.pl
Panele degustacyjne będą w dniach 15-18 sierpnia.
Odpowiedz cytując
  #3  
Stare 20-08-2018, 09:54
chmielakikrasnystaw chmielakikrasnystaw is offline
Junior
 
Rejestracja: 07-2016
Posty: 21
Standardowy Wyniki KKP Chmielaki 2018

KONSUMENCKI KONKURS PIW
48. OGÓLNOPOLSKIE ŚWIĘTO CHMIELARZY I PIWOWARÓW „CHMIELAKI KRASNOSTAWSKIE 2018”
WYNIKI

Piwa dolnej fermentacji:
Kategoria 1 Piwa jasne w stylu Light Beer o zawartości alkoholu do 3,9% obj.
1. American Lite Lager – Browar Portowy
2. Niezła Szycha – Browar Jagiełło
3. Bierhalle Light Pils - Bierhalle Arkadia
Kategoria 2 Piwa jasne w stylu Mild Lager o ekstrakcie do 11° Plato.
1. Jagiełło Chmielak - Browar Jagiełło
2. Kultowe Jasne - Kultowy Browar Staropolski
3. Jagiełło Lager - Browar Jagiełło
Kategoria 3 Piwa jasne w stylu Pils o ekstrakcie 11,1-12,9° Plato.
1. Pils – Browar Amber
2. Amber Chmielowy – Browar Amber
3. Złoto Brovarni – Hotel Gdańsk Brovarnia
Kategoria 4 Piwa jasne w stylu European Lager o ekstrakcie 11,1-12,9° Plato.
1. Łomża Jasne – Browar Łomża
2. Świeże – Browar Kormoran
3. Staropolskie Dworskie - Kultowy Browar Staropolski
Kategoria 5 Piwa jasne w stylu Marcowe o ekstrakcie 13-16° Plato.
1. Gazda Piwo Marcowe - Trzy Korony Browar Nowosądecki
2. Jagiełło Vienna Lager - Browar Jagiełło
3. Bierhalle Marcowe - Bierhalle Łódź Manufaktura4.
Kategoria 6 Piwa w stylu Koźlak o ekstrakcie powyżej 16° Plato.
1. Tenczynek Bock - Browar Tenczynek
2. Kaduk Piwo Podwójny Koźlak - Trzy Korony Browar Nowosądecki
3. Bierhalle Doppelbock - Bierhalle Bydgoszcz
Kategoria 7 Piwa ciemne o ekstrakcie do 18° Plato.
1. Kultowe Karmelowe - Kultowy Browar Staropolski
2. Irish Beer - Browar Kormoran
3. Książęce Ciemne Łagodne - Kompania Piwowarska
Kategoria 8 Piwa ciemne w stylu Porter Bałtycki o ekstrakcie powyżej 18° Plato.
1. Porter Podbity Śliwką – Browar Jabłonowo
2. Porter 180 - Kultowy Browar Staropolski
3. Komes Porter Bałtycki - Browar Fortuna

Kategoria 9 Napoje na bazie piwa typu Radler/Shandy.
1. Okocim Radler truskawka z kwiatem lipy - Carlsberg Polska
2. Cornelius Banan - Browar Sulimar
3. Cornelius Grejpfrut - Browar Sulimar
Kategoria 10 Piwa smakowe i aromatyzowane.
1. Bestbir Ananas - Kultowy Browar Staropolski
2. Bestbir Pieczone Jabłko - Kultowy Browar Staropolski
3. Magnus Toffee - Browar Jagiełło
Piwa górnej fermentacji:
Kategoria 13 Piwa w stylu belgijskim o podwyższonym ekstrakcie powyżej 14° Plato.
1. Komes Poczwórny - Browar Fortuna
Kategoria 14 Piwa białe w stylu Witbier o ekstrakcie 11-12,5° Plato.
1. Bierhalle Witbier - Bierhalle Łódź Manufaktura
2. Bierhalle Witbier - Bierhalle Arkadia
3. Podróże Kormorana Witbier - Browar Kormoran
Kategoria 16 Piwa pszeniczne jasne w niemieckim stylu Hefeweizen Hell o ekstrakcie 11-14° Plato.
1. Bierhalle Weizen - Bierhalle Bydgoszcz
2. Lubuskie Pszeniczne - Browar Witnica
3. Bierhalle Weizen - Bierhalle Posnania
Kategoria 17 Piwa pszeniczne ciemne w niemieckim stylu Hefeweizen Dunkel o ekstrakcie 11-14° Plato.
1. Bierhalle Dunkelweizen - Bierhalle Łódź Manufaktura
2. Bierhalle Dunkelweizen - Bierhalle Arkadia
3. Bierhalle Dunkelweizen - Bierhalle Bydgoszcz
Kategoria 19 Piwa w stylu Altbier o ekstrakcie 11-12,5° Plato.
1. Bierhalle Altbier - Bierhalle Arkadia
2. Altbier – Bierhalle Wilanów
3. Bierhalle Altbier - Bierhalle Łódź Manufaktura
Kategoria 20 Piwa w stylu Pale Ale, Imperial Pale Ale, Bitter.
1. Mother in Law – Primator
2. Pale Ale - Browar In Brand
3. Lubuskie IPA - Browar Witnica
Kategoria 21 Piwa w stylu American Pale Ale, American India Pale Ale.
1. English Ipa - Kultowy Browar Staropolski
2. Książęce IPA - Kompania Piwowarska
3. Grodziska APA - Browar w Grodzisku Wielkopolskim

Kategoria 22 Piwa w stylu Stout Dry o ekstrakcie 9,5-17° Plato.
1. Proboszcz - Antybrowar
2. Leśny Krecik - Browar Łąkomin
3. Old Pigweed - Browar Trzy Korony JSJ
Kategoria 23 Piwa w stylu Stout Sweet / Milk o ekstrakcie 12-18° Plato.
1. Rzeka Pełna Kawy - Browar Łąkomin
2. Rzeka Pełna Mleka - Browar Łąkomin
3. Milk Stout - Browar Biały
Kategoria 24 Piwa w stylu Imperial Stout o ekstrakcie o powyżej 18° Plato.
1. Srogi Niedźwiedź - Browar Łąkomin
2. Legenda Króla - Jan Olbracht Browar Staromiejski
3. Po Godzinach Russian Imperial Stout – Browar Amber
Piwa miodowe:
Kategoria 26 Piwa miodowe.
1. Złoty Ul Ałtajski - Kultowy Browar Staropolski
2. Perła Miodowa - Perła Browary Lubelskie
3. Piernikowe - Jan Olbracht Browar Staromiejski



Najlepsze piwo z polskimi odmianami chmielu:
Warmińskie Rewolucje - Browar Kormoran /Marynka, Sybilla/

Grand Prix Chmielaków Krasnostawskich 2018:
Srogi Niedźwiedź - Browar Łąkomin
Odpowiedz cytując
Odpowiedz


Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie
HTML: Nie

Podobne Wątki
Dyskusja Autor Dział Odp. Ostatnia odpowiedź
2017.08.18-20 - Krasnystaw, Chmielaki Krasnostawskie e-prezes Imprezy, promocje, wydarzenia 19 25-09-2017 12:50
2016.08.19-21 - Chmielaki Krasnostawskie chmielakikrasnystaw Imprezy, promocje, wydarzenia 15 01-09-2016 14:55
2014.08.22-24 - Krasnystaw, 44. Chmielaki Krasnostawskie e-prezes Imprezy, promocje, wydarzenia 47 08-09-2014 20:28
2007.09.07-09 - Krasnystaw, 37. Chmielaki Krasnostawskie ART Imprezy, promocje, wydarzenia 41 25-09-2007 14:54
2005.09.09-11 - Krasnystaw, 35. Chmielaki Krasnostawskie fukfuk Imprezy, promocje, wydarzenia 28 18-09-2005 20:50



Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Godziny podane są wg strefy czasowej GMT +1. Stronę wygenerowano o 09:20.


Browar.biz: ©2000 - 2019, Pub.Net wszelkie prawa zastrzeżone | Serwis przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oprogramowanie Forum: vBulletin ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Swoje piwo domowe uwarzysz z Centrum Piwowarstwa - zaopatrujemy Piwowarów domowych w surowce i sprzęt do warzenia a Piwoszy w wiedzę o piwie i piwowarstwie.