Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niechanowo, Pilsner

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Niechanowo, Pilsner

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Klarowne jasne złoto. [4]
    Piana: Biała, drobna, średniowysoka i średniotrwała. [3.5]
    Zapach: Słaby, słodowo-chmielowy. [3]
    Smak: Orzeźwiająca goryczka dominuje, w tle lekki słód. [3.5]
    Wysycenie: Dość wysokie. [4]
    Opakowanie: Biało-błękitna eta, charakterystyczny kształt, mnóstwo info,. logo z pelikanem, kapsel browaru. [4]
    Uwagi: Całkiem smaczny pils, czy to nie nowa wersja "30"?

    Moja ocena: [3.4]

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złocisty, w pełni klarowny. Wzorcowy dla stylu. [5]
      Piana: Delikatnie złamana biel. Niezbyt obfita po nalaniu. Bąbelki różnej wielkości. Trwałość nie powala. [3.5]
      Zapach: Mocno chmielowy, o trawiastym i ziołowym charakterze. Nuty sienne oraz lekka chlebowość w dalszym planie. [4.5]
      Smak: Wysoka, nieco przytykająca goryczka dominuje i utrzymuje się długo w posmakach. Wyczuwalne mineralne nuty i nieco kartonowa słodowość. [4]
      Wysycenie: Średnie, wyraźnie spadające w osi czasu. Pod koniec niespełna 10 minutowej degustacji piwo jest już pozbawione życia. [3]
      Opakowanie: Biało niebieska w kolorystyce etykieta. Ascetyczny kapsel firmowy. Estetycznie ale trochę jakby nudnawo. Nieco marketingowego podbijania marki i niezbyt dokładny skład oraz podpis piwowara i krótka prezentacja piwnego szkła dopełniają całości. [4]
      Uwagi: Piwo nie jest najgorsze. Powiedzmy, że na upartego przypominałoby klasyczne niemieckie pilsy, gdyby miało nieco czystszy profil. Goryczka mimo wszystko lekko przerysowana.

      Moja ocena: [4.125]
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4305

        #4
        A to nie ma na etykiecie "trzydziestki"?

        Comment

        • wpadzio
          Senior
          • 06-2011
          • 2645

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
          A to nie ma na etykiecie "trzydziestki"?
          Nie, nie ma. Wygląda tak
          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎