Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Czeski Pils Cieszyński

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zamkowy, Czeski Pils Cieszyński

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Trochę zmęczony siadałem do tego piwa, ale ogólne wrażenia to:
    Słód, trochę mokrej szmaty i diacetylu, kilka monet, chmiel obecny(ilościowo bardziej jak w niemieckim pilsie) - goryczka średnio-niska, średnio pełne.

    Według mnie nie warto. Warka do 24.02.2019.

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      #3
      Ta sama warka do 24.02.2019. Ładna, drobna, gęsta piana. Piwo klarowne. Wyscycenie: dla mnie w sam raz. Zapachowo: słód i masełko. W smaku masełko rywalizuje z chmielem podbitym metaliczną nutą. I nie jest to tylko sugestia związana z miejscem produkcji.
      Z braku laku można wypić, ale niekoniecznie przywiązywać się do tego produktu.

      Comment

      • grodek
        Senior
        • 06-2015
        • 527

        #4
        KOLOR: złoty, klarowne.
        PIANA: biała, obfita, drobnopęcherzykowa. Duża trwałość, osadza się na szkle.
        ZAPACH: dominuje aromat chmielowy z lekką nutą słodową.
        SMAK: treściwe jak desitkę. Wyraźna nuta słodowa uzupełniona o posmak chmielowy. Chyba delikatna metaliczność wyczuwalna w smaku. Dość wysoka ziołowo-chmielowa goryczka. Brakuje trochę nut chlebowych.
        WYSYCENIE: średnie.
        OGÓLNIE: nie jest to złe piwo, można wypić, jednak próbowałem znacznie lepsze czeskie pilsy. Butelka o pojemności 0,5L ,termin do 10/09/2019.
        604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎