Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perun, Przemiana

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Perun, Przemiana

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mahoniowy, lekko błyszczy, nawet klarowne. [4.5]
    Piana: Beżowa w stronę jasnego brązu, drobna, ale niska, nie trwała i nie chce lepić się do szkła. [3.5]
    Zapach: Suszone ciemne owoce, pędów sosny nie czuję, natomiast płatki dębowe i szczególnie wiśnię jak najbardziej. [4]
    Smak: Słodowy i wiśniowy przede wszystkim, potem średnia goryczka i w końcu sosnowa, której to w żaden sposób nie wyczułem w aromacie. Czuć moc, piwo rozgrzewa, ale alkohol tu jest przyjemny. Finisz zdominowany przez wiśnię. [4]
    Wysycenie: Zbyt wysokie, niestety buzuje jak w tanich strongach. [2]
    Opakowanie: Na etykiecie wilkołak, czyli rozumiana Przemiana człowieka w wilka. Bardzo solidny opis i prawie dokładny skład, brakuje nazwy chmielu. [3.5]
    Uwagi: Piwo jest smaczne, ale jest za drogie, a tych pędów sosny to tu mało, a wiśni trochę za dużo. Ogólnie OK, z przyjemnością wypiłem, jednak za mało piwa w tym piwie. Termin do 24.09.2020.

    Moja ocena: [3.85]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Brązoworubinowy, tak mi się wydaje. Piję z nowego, dziwnego kufla, więc... . [4]
      Piana: Beżowa, bardzo drobna, niezbyt wysoka, średniotrwała. [3.5]
      Zapach: Lekka sosna, lekkie wino, ślad czerwonych owoców. Niebanalny, ta... [3.5]
      Smak: Tu też dziwnie. Dość wytrawny, oleisty. Gorzka czekolada, ale bardziej wiśniowe praliny, ślad sosnowy, może coś ziołowego? A może to te deski? [3.5]
      Wysycenie: Niewysokie. [4]
      Opakowanie: Kapsel browaru. Ciekawa, matowometaliczna eta, na niej wilkołak na tle czerwonego księżyca w pełni. Strach się bać! [4]
      Uwagi: Piwo ciekawe, oryginalne. Ale jakoś szczególnie mnie nie urzekło.

      Moja ocena: [3.575]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎