Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BeerLab, [Szpunt/Doctor Brew] Astronom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    BeerLab, [Szpunt/Doctor Brew] Astronom

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnozłoty, lekko zamglony. [4]
    Piana: Białokremowa, drobna, dość wysoka, trwała, bardzo ładnie osadza się na ściankach... [4]
    Zapach: Karmel, owoce, skondensowany grejpfrut, daleki ślad ziołowo-sosnowy... [4]
    Smak: Goryczka z akcentem pomarańczy, w zasadzie jak bardzo gorzka czekolada ze skórką pomarańczową. W tle, ale rozwijająca się, kora sosnowa, lekko drętwiejąca w paszczy. Jest efekt ŁAŁ! [4.5]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Elegancka eta, ale budzi mój SPRZECIW. Za to odejmę CAŁY PUNKT. Mnóstwo kompletnie nieczytelnego tekstu, z powodu kształtu i wielkości czcionki!!! [3]
    Uwagi: Bardzo konkretne, ciekawe, choć nieszczególnie przekombinowane (i całe szczęście!) piwo. Nie czuć mocy, ale... moc jest.

    Moja ocena: [4.15]

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: pomarańczowy, zamglony. [4]
      Piana: średnio wysoka, drobnopęcherzykowa, trwała, zostawia ślady na szkle. [4]
      Zapach: średnio intensywny, słodowy, owocowy, karmelowy i lekko żywiczny. [3.5]
      Smak: słodowy, średnio słodki, cytrusowy, lekko ziołowy i żywiczny. Goryczka jest średniej mocy, długa, alkohol dobrze ukryty. Piwo jest średnio treściwe i niezłe w smaku. [4]
      Wysycenie: średnie. [4.5]
      Opakowanie: ładnie wyglądająca etykieta, minus za brak pełnego składu za brak miejsca warzenia i kapsel bez nadruku. [3.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.825]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎