Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nepomucen, No To Hop

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Nepomucen, No To Hop

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    Nie ma ocen, no to hop... Tajemnicą pozostaje dla mnie rodzaj chmielu użytego do produkcji tego piwa, bo choć jego twórcy ględolą na etykiecie o własnym chmielniku i urodzaju, etc, nie raczyli napisać niczego konkretnego. W zapachu owoce, owoce i jeszcze raz owoce, piwo szarożółte, lekko mętne, piana przy nalewaniu obfita, osadza się na szkle, opada dość szybko.
    Smak owoce, pod spodem goryczka, nie zalegająca, ale pozostająca w ustach, po tym jak zmniejsza się landrykowo-owocowa dominanta.
    Pod wieloma względami przypomina Plony z Kormorana.

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
      Tajemnicą pozostaje dla mnie rodzaj chmielu użytego do produkcji tego piwa, bo choć jego twórcy ględolą na etykiecie o własnym chmielniku i urodzaju, etc, nie raczyli napisać niczego konkretnego.
      Za FB :
      "NO TO HOP" - WET HOP IPA solidnie chmielone mokrą szyszką z własnej plantacji!
      Do naszej kolejnej nowości dodaliśmy ogromne ilości chmielu Cascade, Marynka, Perle zebranego przez nas z przybrowarowego chmielnika.
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        #4
        Widocznie mieli to na fb bardzo nisko, bo do tego miejsca już nie doszedłem. Na ecie nie ma nic. Przy tych chmielach i przy względnej renomie browaru, piwo jest baaardzo średnie.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎