Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar, New Weve Gose z morelą

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    AleBrowar, New Weve Gose z morelą

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, mętne. [4]
    Piana: Biała, średnie pęcherzyki, wysoka, średniej trwałości, tworzy krzaczki na szkle. [4]
    Zapach: Sól, jakiś owoc, pewnie morela, ale ogólnie słabo, trzeba wysilać się żeby to poczuć. [2.5]
    Smak: Owoce, nawet trochę słodkie, dosyć pełne, goryczka niska, ziołowa. Mało soli, więcej jest jej w zapachu. [3.5]
    Wysycenie: Średnie. [3.5]
    Opakowanie: Prosta etykieta bez rysunku, zupełnie jak nie AleBrowar, dokładny skład, kapsel browaru. [3.5]
    Uwagi: Myślę, że laktoza i płatki owsiane podane w składzie są odpowiedzialne za gładkość i lekką słodycz piwa. Nawet przyjemne piwo, ale tylko na jeden raz. Termin do 29.06.2019

    Moja ocena: [3.225]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      W zapachu morelowe, mleczne - jogurt morelowy?, po za tym mam skojarzenia z solą.
      Smakowo słodko-słone, słodycz typowo słodowa, lekko owocowe, zbożowy posmak, im dłużej się pije tym wydaje się mniej słone, a bardziej owocowe. Po za tym całkiem gładkie i lekkie, ale nie wodniste., goryczki brak.
      Wysokie nasycenie.

      Ogółem jest ok, szału nie robi, można wypić ze smakiem, ale wole inne style w okresie jesienno-zimowym. Warka do 29.06.2019.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎