Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mazurski, Mazurskie American Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Mazurski, Mazurskie American Pils

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, zamglony, lekko za ciemne. [3.5]
    Piana: Biała, z początku wysoka, potem redukuje się do skromnej obwódki. [3]
    Zapach: Złożony, głównie zbożowy, ale też chmielowy, głównie skórka pomarańczy, trawa cytrynowa, potem trochę pieprzu i marcepana. [4.5]
    Smak: Treściwe, przyprawowa goryczka, nawet lekko piekąca, odrobinę trawy cytrynowej, a także cierpki i orzeźwiający finisz. [4]
    Wysycenie: Za niskie. [3]
    Opakowanie: Dokładny skład, bardzo dobre wykonanie, bardzo duży minus za przesłanie. [2.5]
    Uwagi: Termin do 28.02.2019. Jak się dowiedziałem piwo jest ukłonem w stronę amerykańskich żołnierzy, którzy są stałą klientelą firmowego pubu browaru przy ul. Armii Krajowej 36.

    Moja ocena: [3.925]
    Attached Files
    Last edited by DariuszSawicki; 03-11-2018, 14:51.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: lekki bursztyn [4.5]
      Piana: ecru, drobna, trwała, osadza się na szkle niedużymi wstążkami [4]
      Zapach: lekki, słodowo-owocowy [3]
      Smak: lekkie w smaku jednocześnie treściwe, fajna, wyraźna dość mocna goryczka dobrze stonowana owocowo-pomarańczowo-cytrynowym akcentem, pod koniec daje o sobie znać wyraźniejszy sodowy posmak [4.5] [4.5]
      Wysycenie: odrobinę za dużo [4.5]
      Opakowanie: fajna etykieta, firmowy kapsel [4.5]
      Uwagi: fajne lekkie piwo

      Moja ocena: [3.925]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, nieco przygaszony. Zamglony. [4]
        Piana: Biała, drobna, niewysoka i nietrwała. [3]
        Zapach: Słodowy i owocowy. Karmelowy powiew. A gdzie Ameryka...? [3]
        Smak: Jaki pils? Jaki amerykan??? Smak lagerowy, słodowy, z akcentem karmelu, zero chmielu, zero goryczki. [3]
        Wysycenie: Średniowysokie. [4]
        Opakowanie: Najlepsza strona piwa: nawiązanie do amerykańskiego wysiłku wojennego, mustang, Sherman. Ale i tak na pierwszym planie kobiety - w mundurach żeńskich służb pomocniczych i te, produkujące broń w fabrykach. Wszystkie białe, swoją drogą . [4]
        Uwagi: To chyba piwo uwarzone, aby wypłoszyć amerykańskich żołnierzy z mazurskich garnizonów. Jeśli ktoś liczy na gatunek "american pils", będzie nieźle zdziwiony... .

        Moja ocena: [3.15]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎