Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perun, [Hoplala] Darling, I Love You

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Perun, [Hoplala] Darling, I Love You

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Przypomina sok brzoskwiniowy, mętne, za ciemne. [2.5]
    Piana: Kremowa, średniej wysokości, bardzo trwała, zostawia delikatne ślady na szkle. [3.5]
    Zapach: Trochę cytrusów, trochę porzeczek, bez wad, ale słabo to wyczuwalne. [3.5]
    Smak: Treściwe, ale nie słodkie, goryczka średnia i cytrusowa. Bardzo wyraźny jest też kwaskowy posmak, pewnie od dodatku. [3.5]
    Wysycenie: Średnie w stronę wysokiego. [4]
    Opakowanie: Typowa etykieta Hoplali, dokładny skład i firmowy kapsel. [3.5]
    Uwagi: Dodatkiem w tym piwie jest puree z czarnej porzeczki, chmielone na zimno chmielem Simcoe. Nie w moim guście ten, jak i inne dodatki, ale piwo rzeczywiście zgodne ze stylem, czyli Blackcurrant Hoppy Ale. Termin do 14.10.2019.

    Moja ocena: [3.475]

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemny bursztyn. Taka już mocna herbata. Mętny [4]
      Piana: Początkowo taka na 1,5 cm. Opada dość szybko do cienkiej warstwy na powierzchni. Zostaje też sporo na ściankach [3]
      Zapach: Czuję głównie wspomnianą w składzie czarną porzeczkę. Dużo gorzej jest z amerykańskimi chmielami (Simcoe, Columbus, Centennial). Nie mogę ich wywąchać. Porzeczka i nuty słodowe. Intensywność aromatu słaba [3]
      Smak: Tu jest dużo lepiej. Ciekawy smak. Tak jak w zapachu porzeczka dominuje ale jest też lekka chmielowa goryczka. Do tego kwaskowa nuta kojarząca mi się nieco z... truskawką? Brakuje mi akcentów chmielowych, za mało ich. [3.5]
      Wysycenie: Niskie w kierunku średniego. Raczej OK [4]
      Opakowanie: Ładna eta. Kolorystyka pasująca do stylu. Dokładny skład [4]
      Uwagi: Piwo z datą: 24.03.2020 (przecenione). Nie zachwyciło mnie

      Moja ocena: [3.35]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎