Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwówek, [Doctor Brew] Experimental American IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Lwówek, [Doctor Brew] Experimental American IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Admirador
    Senior
    • 03-2015
    • 431

    #2
    Nie bardzo wiem dlaczego "Experimental" - piwo jest w starym stylu, klasyczne. Oczywiście jak na AIPA. I nie jest to zarzut, jestem pozytywnie zaskoczony.
    Nie zawsze jest ochota na takie piwo, ale czasem jest. 16 blg, choć w ciemno chyba bym tyle nie dał. Dość słodkie, ale bez przegięcia. Sporo lasu iglastego, wyraźnie obecny karmel. Goryczka niby 90, i oczywiście jest, ale nic ekstremalnego, raczej średnia, dośc długa i przyjemna.
    Całkiem dobre piwo.
    W Selgrosie za 4.90, w tej cenie bardzo warto. Za 7 czy 8 już bym się zastanowił, bo nie jest to piwo, które czymkolwiek zachwyci. Ale na "4" w szkolnej skali zasługuje na pewno. 16/05/2019.

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: pomarańczowy, lekko zamglony. [4]
      Piana: wysoka, drobno i średnio pęcherzykowa, średnio trwała, zostawia koronkę na szkle. [4.5]
      Zapach: średnio intensywny, karmel, sosna, owoce. [3.5]
      Smak: słodowy, średnio słodki, karmel, nuty żywiczne i trochę owoców. Goryczka jest lekka, zdecydowanie za niska. Piwo jest średnio treściwe i za słodkie. [3]
      Wysycenie: średnie. [4]
      Opakowanie: typowe dla tej serii, przeciętna etykieta, podane niezbędne informacje, firmowy kapsel. [3.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.45]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎