Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mazurski, Mazurskie Spiced Strong Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Mazurski, Mazurskie Spiced Strong Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy w stronę miedzi, klarowne. [4.5]
    Piana: Kremowa, wysoka, powoli opada, złożona ze średniej grubości pęcherzyków, delikatnie oblepia szkło. [4]
    Zapach: Czuć przyprawy, ale jakoś nie nachalnie, głównie jest to imbir i ziele angielskie, oprócz tego także aromaty zbożowe i powiew alkoholu. [4]
    Smak: Dodatków jeszcze mniej niż w zapachu, tu do głosu dochodzi ziołowa i tytoniowa goryczka, a także lekko drapiący w gardle alkohol. Całość dobrze zbalansowana zbożową pełnią, piwo jest treściwe i rozgrzewające. [4]
    Wysycenie: Średnie w stronę niskiego, odpowiednie. [4]
    Opakowanie: Jak zwykle dokładny skład, tym razem bardzo prosta etykieta. Z boku narysowany jest łoś, może dlatego że w okolicach Ełku występuje dużo łosi, a czasami nawet próbują wchodzić do miasta - sam widziałem. [3.5]
    Uwagi: Jako dodatki w tym piwie znajdują się płatki jęczmienne, owsiane i pszenne oraz anyż, imbir, lukrecja i ziele angielskie. Chmiel to Challenger. Termin do 13.04.2019.

    Moja ocena: [4]
    Attached Files
    Last edited by DariuszSawicki; 21-12-2018, 14:44.

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Gdzieś, już nie pamiętam gdzie i kto napisał, że to piwo to perfuma.
      Otóż nie, to świetne przyprawowe piwo smakuje mi jeszcze bardziej niż za pierwszym razem. Warka 2.09.2019 jest lepsza od pierwszej.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎