Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwówek, [Doctor Brew] Experimental American Witb

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Lwówek, [Doctor Brew] Experimental American Witb

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • michael50
    Senior
    • 06-2013
    • 325

    #2
    Nie przepadam z tymi etykietami z Doctor Brew, więc nie sięgam po te piwa zbyt często. Dziś, z braku większego wyboru, skusiłem się...

    Ogólnie - nie ma tragedii, ale szału też chyba nie.
    O etykiecie wspomniałem - ta seria jest chyba lansowana na jakiś letni luz, mi jednak ogólnie kojarzy się mało piwnie, bardziej z jakimiś komiksami, czy kolorowankami. Na obrazku pan siedzi na rowerze bez kół w towarzystwie pieska w kasku.
    Zapach - choć na etykiecie stoi jak wół, że to witbier, pachnie mi tu typową ipą.
    Kolor bardzo ładny, herbaciany, mętny, z delikatną pianą.
    A w smaku miałem nieodparte wrażenie, ze pije typową ipę - jak to ma się do witbiera, ciężko powiedzieć, ale gdybym zamknął oczy i łyknał tego piwka, na 100% powiedziałbym, że to właśnie ipa. Może jakieś tam cytrusy w tle przemykają, ale są bardzo delikatne, króluje gorycz. Delikatna, nienachalna, ale jednak na pierwszym miejscu Piwo chyba miało być też lekkie, a bardziej kojarzy się z wodnistością.

    Podsumowując, wypiłem bez skrzywienia, ale żebym jakoś wpadł w zachwyt, to nie powiem. Potwierdziły się jedynie moje podejrzenia, by po te kolorowe wypusty Doctora Brew raczej nie sięgać.
    Attached Files

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎