Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary carskiej Rosji

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • asa
    Junior
    • 03-2015
    • 5

    Browary carskiej Rosji

    Nowa zaktualizowana wersja książki o rosyjskich browarach. Nie będziemy jeszcze drukować na papierze, więc używaj go.
    Wszelkie uwagi krytyczne, uzasadnione poprawki i dodatki są mile widziane.

  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Ja mimo że jestem już nieco starej daty bo rosyjskiego uczyłem się jeszcze w podstawówce 30 lat temu to jednak po tylu latach odwykłem nieco od cyrlicy i czcionka łacińska jest dla mnie bardziej czytelna. O kolekcjonerach/piwomaniakach z nieco młodszym stażem którzy rosyjskiego nie uczyli się w szkole w ogóle - już nie wspomnę.
    Jeszcze dokładnie nie przejrzałem. Z pewnością odwaliliście sporo dobrej roboty. Jeśli jednak wydawnictwo ma być do wglądu poza Rosją to powinno mieć 2 pisownie - orginalną cyrlicą i alfabetem łacińskim.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • asa
      Junior
      • 03-2015
      • 5

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
      Jpowinno mieć 2 pisownie - orginalną cyrlicą i alfabetem łacińskim.
      Zarezerwuj dla rosyjskich kolekcjonerów. Umieść link dla entuzjastów.

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
        ...orginalną cyrlicą....
        Jeśli już, to grażdanką. Cyrylica "w cywilu" nie jest używana od początku XVIII w.

        Wersja dwujęzyczna, z ujednoliconą transkrypcją angielską, na pewno będzie miała dużo większą popularność.

        Comment

        • asa
          Junior
          • 03-2015
          • 5

          #5
          Nowa wersja i ponownie w języku rosyjskim

          Comment

          • Piwowar
            Senior
            • 05-2001
            • 2542

            #6
            Kawał roboty, ja na szczęście z ruskim sobie jako tako dobrze radzę.
            Archiwum piwne

            Poznaj
            http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
            Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
            Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎