Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwówek, [Doctor Brew] Experimental Perfect Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Lwówek, [Doctor Brew] Experimental Perfect Lager

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    #2
    Aromat - gotowane warzywa, w tle ulotne chmielowe tony
    Piana - niska, niespecjalnie trwała, ale trochę zostaje
    Barwa - ciemne, zmętnione złoto
    Wysycenie - umiarkowane, musujące
    Smak - zapach robi swoje, próbowałem z zatkanym nosem przełknąć - lekki słód, drożdżowy kwasek, chmiele w kierunku łagodnej cytryny z cierpkawym finiszem i
    Treściwość - łagodna pełnia

    No cóż - experimental i perfect w nazwie + dwa podpisy "doctorów" + naklejka, którą zdjąć można z ety i następnie według instrukcji: wklej wlepę w ciekawe miejsce, cyknij fotę, wrzuć na insta z hasztagiem To bardzo ciekawa propozycja, tylko może doctorzy z takim przekazem powinni się zabrać za produkcję vibovitu, bo piwo to raczej dla starszej młodzieży. Najlepiej zakatarzonej. Słabo.

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Eksperymenty się już chyba skończyły, bo na moim egzemplarzu pozostał tylko Perfect lager.
      Gotowanych warzyw nie wyczuwam
      Piana, barwa, wysycenie tak u darkad.
      Wypiłem bez zatykania nosa, jakiś kwasek jest wyczuwalny, nawet i cierpkość, tylko, że bez gotowanych warzyw, piwa jest spokojnie do wypicia, zwłaszcza po nocnej zmianie
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎