Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perła - Lublin, Bezalkoholowa Lekko Chmielona

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Perła - Lublin, Bezalkoholowa Lekko Chmielona

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    #2
    2,49, dodatkowo butelka bezzwrotna. Aromat świeży, rześki, jest jakaś nuta dziwna, ale piwo schłodzone pije się przyjemnie, może ten kwasek, co w składzie, namieszał? Goryczka jest mimo deklaracji lekkiego chmielenia, mogła by być wyższa. Przetestowałem jedno, kupiłem 6.
    Last edited by Petitpierre; 25-09-2019, 18:20.
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: złocisty [4.5]
      Piana: biała, drobna, dość zwarta ale słaba, po jakimś czasie dość szybko opada [3]
      Zapach: słabiutki, mało ciekawy, głównie słodowy w małej piwniczce [3]
      Smak: dość pełne, goryczka jest, bardziej pestkowa niż typowo chmielowa, posmak charakterystyczny dla piwa b/a, słabo wyczuwalna baza słodowa, gdzieś ginie, niestety dominuje typowy dla zielonego szkła posmak skuna [2.5]
      Wysycenie: trochę za duże [4]
      Opakowanie: może i etykieta fajna, klasyczna, kapsel tez jakiś jest tylko czemu Perła tak lubi to zielone szkło, które psuje wszystko [4]
      Uwagi: Wypić się ale zdecydowanie lepsze są radlery

      Moja ocena: [2.975]
      Attached Files
      Last edited by becik; 28-08-2020, 17:22.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎