Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Guam - podkładka na wymianę

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • seba_gliwice
    Senior
    • 10-2003
    • 374

    Guam - podkładka na wymianę

    Witam,
    Posiadam na wymianę podkładkę z Wysp Guam (zdjęcia w załączniku).
    Interesuje mnie inny wzór z Guam lub Wyspy Marshalla.
    Attached Files
  • tyskikufel
    Senior
    • 04-2003
    • 772

    #2
    Mam na wymianę Antigua/Barbuda, Sudan, Guadeloupa,Libia, Całą serię z Bahamów browar Pirate republic-5 wzorów, Turks /Caicos pierwszy wzór, Gujana Francuska

    Comment

    • seba_gliwice
      Senior
      • 10-2003
      • 374

      #3
      Kolekcjonuję tylko podkładki z Oceanii. Dlatego poszukuję właśnie tych, które wymieniłem ...

      Comment

      • solfernus
        Senior
        • 08-2004
        • 1025

        #4
        Oferujesz najpopularniejszą podstawkę z Guam. Ostatnio widziałem ją wśród kilku innych dekielków za 51 euro na ebay.de. Pojedynczo sprzedawana z odpowiednim podpisem była by zapewne droższa.
        Pozostałe podstawki z Guam ( San Miguel wersja okrągła i kwadratowa) są bardzo rzadkie i drogie więc sądzę, że nikt się za nie nie wymieni.
        Taka z Wysp Marshalla też stosunkowo ciężko zdobyć. Swego czasu to był rarytas. Radzę skontaktować się z jakimś kolekcjonerem z Australii.
        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Nasze polskie podwóreczko kolekcjonerskie malutkie.
          Faktycznie najlepiej chyba wrzucić anons na jakąś międzynarodową grupę kolekcjonerską na FB.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎