Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gloger, [Ministerstwo Pomarańczy] Poziom 1

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Gloger, [Ministerstwo Pomarańczy] Poziom 1

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • michael50
    Senior
    • 06-2013
    • 325

    #2
    Ministerstwo z Glogera...
    Attached Files

    Comment

    • michael50
      Senior
      • 06-2013
      • 325

      #3
      Browar Gloger nie zapisał się w mej pamięci złotymi zgłoskami, więc staram się raczej omijać jego wypusty. Nie dopatrzyłem, że "Ministerstwo Pomarańczy" to również jego wynalazek, więc z ciekawości wziąłem na spróbowanie.
      Hm...
      Etykieta trochę dziwna, nie do końca wiem, co na niej jest. Zieleń, która dominuje, jest dla mnie jakaś taka zgniła, pleśniowa :/ Ogólnie, kolorystyka do spożycia nie zachęca.
      W zapachu mamy dziwną goryczkę, którą na kilometr czuć chemią. I w zasadzie tyle - pustka, panie, pustka.
      Kolor i konsystencja to chyba najlepsze, co można tu znaleźć. Piana, co prawda, zniknęła błyskawicznie, ale pozostała ładna mętność herbaty i głęboki herbaciany kolor. Wizualnie tu zupełnie ok.
      W smaku - oczywiście, jak dla mnie - totalna porażka. Zupełnie jakbym pił zimną herbatę, do której dolano mnóstwo wody i dosypano chemicznej goryczki. O słodzie, albo o czymkolwiek więcej nie ma co marzyć. Alkohol 1%? Możliwe, gdyż w smaku nie czułem go zupełnie.
      I za to wszystko chyba z 7 PLN sypnąłem
      Oj, tego kolejnego wynalazku Glogera nie polecam zdecydowanie. Myślę, że chociażby Kormoran "1 na 100" jest od niego o wiele, wiele lepszy.

      Comment

      • LESNICZYy
        Senior
        • 01-2018
        • 950

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztyn z farfoclami . [4]
        Piana: Beżowa , z dużej redukuje się do cienkiej warstwy , zero lacingu . [3]
        Zapach: Słód , owoce i zioła . [3]
        Smak: Karmel z nie najsmaczniejszą goryczką . Może kończąca się przydatność o tym zdecydowała . [3]
        Wysycenie: Piwo lekko wymieszałem z powodu osadu i wystrzeliło jak szampan w sylwestra . Stary , dobry Gloger . [2.5]
        Opakowanie: Dość ładne , nie pełny skład i kapsel firmowy . [4]
        Uwagi: Największą zaletą zakupu tego piwa była cena 1,49 zł . Piwo da się wypić ale nie warto bo są lepsze .

        Moja ocena: [3.075]

        Comment

        • LESNICZYy
          Senior
          • 01-2018
          • 950

          #5
          Właśnie degustuję drugą flaszkę owego piwa i mom lepsze odczucia . Nie mieszołech i nie było efektu szampana sylwestrowego , czuć cytrusy i przyjemną goryczkę . Jakbym inne piwo pił , och tyn Gloger nierównej formy . Prost .

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎