Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie dostać Rolling Rock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kugoja
    Junior
    • 03-2019
    • 1

    Gdzie dostać Rolling Rock

    Witajcie
    Chce kupić przyjacielowi na prezent urodzinowy tak jak w temacie piwo Rolling Rock.
    Wiem że kiedyś pojawiało się w sklepach w Polsce ale obecnie nigdzie nie mogłem namierzyć.
    Preferowane jeśli widzieliście w okolicach Wrocławia ale jeśli gdziekolwiek było dajcie znać

    Pozdrawiam,

    Kuba,
  • LESNICZYy
    Senior
    • 01-2018
    • 950

    #2
    Witaj

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Kolega chyba siedział kiedyś na saksach w USA, ewentualnie gdzieś w Europie zachodniej gdzie czasami to piwo bywa i teraz ma sentyment siedząc na starych śmieciach.
      Ja często widizałem je w Irlandii ale to też już dobrych kilka lat temu. Chyba nawet orginalne amerykańskie (bo na pewno nie tamtejsze irlandzkie). Było relatywnie tanie i używało się go jak naszych Tatr i Harnasi do uwałki przy grillu a tam przy barbeque.
      Last edited by Cooper; 26-03-2019, 19:18.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎