Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Waszczukowe, [Waszczukowe/Kazimierz] Trichmielowski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Waszczukowe, [Waszczukowe/Kazimierz] Trichmielowski

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, klarowne. [4]
    Piana: Biała, średniej grubości pęcherzyki, wysoka i trwała, nie chce lepić się do szkła. [3.5]
    Zapach: Dziwne określenie, ale ciepły. Ziołowy i przyprawowy, zbożowy, następnie owocowy, gruszkowy i jabłkowy. W składzie polskie chmiele Zula, Oktawia, Lubelski, Izabela i Marynka. [5]
    Smak: Treściwe i pełne, ale niezbyt słodkie. Na pierwszym planie słowiańska goryczka, ziołowa, lekko pikantna, potem czuć trawę i białe owoce. Na duży minus jakiś herbaciany posmak, którego nie lubię w piwie. [4]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Trochę rosyjski napis, podoba mi się. Nie podoba mi się gostek narysowany na etykiecie. [3.5]
    Uwagi: Bardzo ciekawe piwo, zdecydowanie godne polecenia. Termin do 07.04.2020.

    Moja ocena: [4.275]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnobursztynowy, przygaszony jakiś. [4]
      Piana: Białokremowa, drobna, dość wysoka i trwała. [4]
      Zapach: Karmel, ciasteczko i powiewy winne. [4]
      Smak: Trochę ostrości, drapiącej goryczki, trochę winnych posmaków, karmel, pewna oleistość. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Rozumiem, że to piwo sponsoruje pewien znany producent odzieży i sprzętu sportowego? Na literę "A"...
      Ale nie rozumiem, czemu na etykiecie użytu grażdanki? Tzn. rozumiem. Ma się sprzedać . To może trójwymiarowe pocztówki z gołymi paniami...? [3]
      Uwagi: Miły odbiór piwa psuje rzeźba na etykiecie.
      Trzeba pić lane, w pubie gdzieś .

      Moja ocena: [3.95]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎