Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Francja, Paryż, 13 Rue Jacques Louvel-Tessier, Le Triangle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pebejot
    Senior
    • 01-2010
    • 1415

    Francja, Paryż, 13 Rue Jacques Louvel-Tessier, Le Triangle

    Browar restauracyjny, lub raczej mikrobrowar Le Triangle znajduje się na jednej z bocznych uliczek Paryża, niedaleko stacji metra Goncourt linii 11.
    Otwiera się codziennie dopiero o 18:00 i czynny jest zaledwie 4 i pół godziny.
    Jednoprzestrzenny niewielki lokal oferuje 9 stolików + dwa wysokie barowe, oraz dwa dwuosobowe stoliki na zewnątrz.
    Wystrój wnętrza przypomina mieszkanie - kinkiety z abażurami, regały z książkami, ściany ozdobione plakatami i malowidłami.
    Atmosfera jest jednak bardziej grobowa niż domowa. Półmrok, chłód, usypiająca muzyka.
    W czasie konsumpcji jedynego dostępnego piwa, wytwarzanego przez mikrobrowar od godziny 18:50 do 19:30 byłem tam jedynym gościem.
    Przy barze znajdują się trzy niewielkich rozmiarów zbiorniki (część instalacji), oraz krany z ośmioma nalewakami.
    Jak wspomniałem z własnego wyrobu dostępne było jedno piwo, a był to bardzo dobry Porter 5%.
    Reszta pozycji na kranach to piwa z małych browarów z Francji, UK i USA. Ponadto całkiem spory wybór butelek.
    Porter podawany w gołych szklankach o pojemności 0,13 / 0,25 i 0,4 litra. Ceny odpowiednio: 3 / 5 / 7,5 €.
    Podstawek i innych firmowych gadżetów brak.

    Kuchnia podobno francuska, menu tylko w języku francuskim, więc dałem sobie spokój.
    Przystawki 9 - 10 €, dania główne 15 - 21 €, desery 8,5 euro.


    Zdjęcia:


Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎