Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Sour Mango Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zamkowy, Sour Mango Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemno żółty lub jasny pomarańcz, mętne [3]
    Piana: piana żółta, średnia, osiada powoli ale zauważalnie, nie osadza się na szkle [3]
    Zapach: lekki, głownie owocowy i to chyba te mango [3.5]
    Smak: dość pełne i treściwe, goryczka leciutka, ledwie wyczuwalna, dominuje posmak mango, lekko słodkawo-wytrawny z odrobiną kwaśnej wytrawności, finisz zdecydowanie bardziej słodowy, łagodzący poprzednie smaki [4.5]
    Wysycenie: ciut za mało [4.5]
    Opakowanie: seria cieszyńskich etykiet podoba mi się, firmowy kapsel [5]
    Uwagi: Fajne, ciekawe ale zdecydowanie na raz

    Moja ocena: [3.95]
    Attached Files
    Last edited by becik; 18-07-2019, 21:44.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: pomarańczowy, mętny. [4]
      Piana: brak, była tylko przez chwilę. [1]
      Zapach: średnio intensywny, mango i lekko kwaskowy. [3.5]
      Smak: owocowy (mango, ananas), lekko słodowy, lekko kwaśny z odrobiną słodyczy. Piwo jest smaczne, mocno owocowe, jak na sour za mało kwaśne. [4]
      Wysycenie: za niskie. [3]
      Opakowanie: ładna etykieta i kapsel, prawie pełny skład. [4.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.5]

      Comment

      • Warzywo
        Senior
        • 08-2016
        • 955

        #4
        Mnie to piwo bardzo, bardzo smakowało. Oczywiście z piwem w ujęciu klasycznym nie ma nic wspólnego ale jako orzeźwiający napój piwny z mango sprawdza się znakomicie.

        Comment

        • kloss
          Senior
          • 03-2003
          • 2526

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
          Mnie to piwo bardzo, bardzo smakowało. Oczywiście z piwem w ujęciu klasycznym nie ma nic wspólnego ale jako orzeźwiający napój piwny z mango sprawdza się znakomicie.
          Podpisuję się pod tą opinią. Mango to mój ulubiony owoc. Niestety często piwa z mango w nazwie niewiele mają z mango wspólnego. Oczywiście czuć jakieś owoce, ale po smaku nie można określić, że to akurat mango. Tu nie ma tego problemu. Pierwszy łyk i po prostu jest to płynne mango w ustach. Orzeźwiające i kwaskowe, bo to w końcu sour.

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            #6
            Lidl, 8,99, w zapachu rzeczone, sam sok, nuta dolna odrobina pszenicy na granicy, w smaku kwaśne i mango, lekko przewijają się płatki, pełne, pijalne, ale jakaś kontra chmielowa by się zdała.
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎