Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Markowy, Białowieskie Lato

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Markowy, Białowieskie Lato

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: brudno-mętno-pomarańczowy [3.5]
    Piana: ecru, drobna, wydaje si być mocna i zwarta jednak szybko opada [3.5]
    Zapach: lekki, głównie cytrusowy [3.5]
    Smak: dość treściwe choć nie do końca, dominuje ostry posmak igieł sosnowych i trawy oraz lekko goryczkowo-pestkowy posmak cytryny, jakiś kwiat bądź delikatny owoc , bazy słodowej prawie w ogóle nie czuć [2.5]
    Wysycenie: sporo za duże [3]
    Opakowanie: fajna i prosta szata graficzna, firmowy kapsel [4.5]
    Uwagi: Ciężkie do picia, zbyt mocno goryczka i cytryna wykręca, nie dałem rady wypić do końca

    Moja ocena: [3.125]
    Attached Files
    Last edited by becik; 03-11-2019, 21:35.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, bardzo mętny, chyba aż za bardzo. [3.5]
      Piana: Biała, grube pęcherzyki z każdą sekundą bardziej grube, szybko opada, mizernie zaznacza się na ściance szkła. [2.5]
      Zapach: Bardzo orzeźwiający jak czerwcowy poranek w iglastym lesie, trochę też cytrusów. [4.5]
      Smak: Mało słodu, trochę wodniste i puste. Goryczka średnia, przede wszystkim iglasta, a potem trochę pestkowa. [3.5]
      Wysycenie: Zbyt wysokie. [3]
      Opakowanie: Prosta etykieta, naklejony termin ważności, kapsel browaru. [4]
      Uwagi: Poprawne piwo, jednak brakuje bazy słodowej, goryczka na finiszu zaczyna trochę zalegać w kącikach ust. Termin do 23.01.2020.

      Moja ocena: [3.75]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎