Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Pewnego razu pomyślałem sobie, że skoro jestem gotów kupować książki, różne naczynia oraz narzędzia potrzebne przy warzeniu piwa, to czemu miałbym nie wesprzeć miejsca, skąd w sumie dowiedziałem się o tym wszystkim. Mimo, że raczej mało udzielam się na forum, co spowodowane jest moją nikłą jeszcze wiedzą, to przecież jestem jego jakąś cząstką. Gdyby wcześniej ktoś nie poświęcił własnych pieniędzy na organizację tego, to dalej piłbym Żubra, czasem tylko w chłodniejsze dni racząc się Porterem.
Najtron
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 09-07-2019, 23:05
darekd darekd is offline
Senior

Miejscowość: Wrocław
Standardowy Kapsle rocznicowe Landskron Goerlitz

Browar z niemieckiej części Zgorzelca obchodzi w tym roku 150 rocznicę. Zauważyłem, że z tej okazji butelkują swoje piwa (gdzieniegdzie dostępne są również w Polsce) starymi (chyba) wzorami kapsli. M.in. tym:
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg P1030418.jpg (18,2 KB, liczba wyświetleń: 91 )
Odpowiedz cytując
Stare 10-07-2019, 08:29
Fotka Użytkownika: Jacek_C
Jacek_C Jacek_C is offline
Member

Miejscowość: Kraków/Rakszawa
Standardowy

Komplet liczy 150 sztuk.
Odpowiedz cytując
Stare 10-07-2019, 09:43
Fotka Użytkownika: borsukwroc
borsukwroc borsukwroc is offline
Member

Miejscowość: Wrocbeer
Standardowy

Tylko gdzie dorwać piwka Landskrony we Wrocku? Nie ma ani w Drink Hali, Piwnicy, Grafie ani w 101 piw. Browarek na Szczęśliwej i Pub pod Latarniami miał, ale już nie ma, ponoć jakiś dystrybutor się zmienił. Chyba trza będzie do Goerlitz jechać na zakupy.
Odpowiedz cytując
Stare 10-07-2019, 16:43
darekd darekd is offline
Senior

Miejscowość: Wrocław
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika borsukwroc Wyświetlenie odpowiedzi
Tylko gdzie dorwać piwka Landskrony we Wrocku? Nie ma ani w Drink Hali, Piwnicy, Grafie ani w 101 piw. Browarek na Szczęśliwej i Pub pod Latarniami miał, ale już nie ma, ponoć jakiś dystrybutor się zmienił. Chyba trza będzie do Goerlitz jechać na zakupy.
Nowa Stodoła w Siechnicach miała jesienią (jak byłem ostatni raz tam) chyba większość ich asortymentu:

https://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=112501

Może ewentualnie jeszcze piwosz na Oleśnickiej:

https://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=112322
Odpowiedz cytując
Stare 10-07-2019, 21:48
Fotka Użytkownika: borsukwroc
borsukwroc borsukwroc is offline
Member

Miejscowość: Wrocbeer
Standardowy

Dzięki za info. Na Oleśnickiej byłem wczoraj, nie ma Landskrony, to obczaję te Siechnice...
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie