Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kapsle rocznicowe Landskron Goerlitz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    Kapsle rocznicowe Landskron Goerlitz

    Browar z niemieckiej części Zgorzelca obchodzi w tym roku 150 rocznicę. Zauważyłem, że z tej okazji butelkują swoje piwa (gdzieniegdzie dostępne są również w Polsce) starymi (chyba) wzorami kapsli. M.in. tym:
    Attached Files
  • Jacek_C
    Senior
    • 12-2008
    • 102

    #2
    Komplet liczy 150 sztuk.

    Comment

    • borsukwroc
      Member
      • 02-2013
      • 71

      #3
      Tylko gdzie dorwać piwka Landskrony we Wrocku? Nie ma ani w Drink Hali, Piwnicy, Grafie ani w 101 piw. Browarek na Szczęśliwej i Pub pod Latarniami miał, ale już nie ma, ponoć jakiś dystrybutor się zmienił. Chyba trza będzie do Goerlitz jechać na zakupy.

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12118

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika borsukwroc Wyświetlenie odpowiedzi
        Tylko gdzie dorwać piwka Landskrony we Wrocku? Nie ma ani w Drink Hali, Piwnicy, Grafie ani w 101 piw. Browarek na Szczęśliwej i Pub pod Latarniami miał, ale już nie ma, ponoć jakiś dystrybutor się zmienił. Chyba trza będzie do Goerlitz jechać na zakupy.
        Nowa Stodoła w Siechnicach miała jesienią (jak byłem ostatni raz tam) chyba większość ich asortymentu:



        Może ewentualnie jeszcze piwosz na Oleśnickiej:

        Comment

        • borsukwroc
          Member
          • 02-2013
          • 71

          #5
          Dzięki za info. Na Oleśnickiej byłem wczoraj, nie ma Landskrony, to obczaję te Siechnice...

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎