Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Joker

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • talrasha
    Senior
    • 11-2001
    • 685

    Łódzkie, Joker

    Joker Łódzki
    Piwo jasne pełne
    alk. do 4,7 obj.
    9% wag.
    Producent: Browary Łódzkie

    Rozlewane do bardzo ciekawych butelek w kształcie gruszki.
    Ogólnie rzecz ujmując dla mnie takie sobie piwko, trochę goryczkowate, dobrze gazowane, z dziurawą pianką.
    Moja ocena 3/5
    Catalunya es una nación y el Barça es un ejército
  • endriu
    Member
    • 03-2001
    • 57

    #2
    Potwierdzam opinie talrashy piwko dosyć przeciętne, lecz ze względu na swoją cenę ok 1,35 popularne. W "gruszki" lub "bączki", jak je nazywaliśmy w szkole, leją też piwo inne browary.

    Comment

    • talrasha
      Senior
      • 11-2001
      • 685

      #3
      Jest jeszcze joker w zielonej etykietce - piłem, ale nie pamiętam jak smakował więc przy okazji go opiszę.
      Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        U mnie niestety tego piwa, podobnie zresztą jak i innych produktów z Łodzi, nie można nigdzie kupić.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Kudłaty
          Senior
          • 09-2001
          • 1972

          #5
          Talrasha prosze nie pisz w temacie : na stole.
          To mnie wnerwia. Kiedyś to już bylo omawiane.

          A piwka niestety nie piłem.
          Ale ostatnio widziałem zagraniczne piwa w cenie ok 6 zł w gruszkach.

          Comment

          • bartekpawel
            Senior
            • 08-2001
            • 138

            #6
            Może uruchomimy jakiś most pomocy dla "pozałodzian" i w ramach przysługi zrobimy wymianę na "ichnie" regionalne wytwory browarów?
            www.kasperskysklep.pl

            Comment

            • talrasha
              Senior
              • 11-2001
              • 685

              #7
              Myślę, że to fajny pomysł, tylko kto zajmie się organizacją tego przedsięwzięcia, no i wogóle jak sprawnie można coś takiego zorganizować ( przesył pocztą butelek z piwem?)
              Co do "na stole" to nie ma problemu - czytałem ten temacik, ale były w nim osoby, którym ta forma odpowiadała, no i wiąże się już ona z pewnego rodzaju tradycją.
              To, że piwek z Łodzi nie można dostać poza nią nie dziwi mnie wcale, po prostu staje się to swego rodzaju browar lokalny - niestety. Uważam, że ma on w swojej ofercie piwka, które mogły by konkurować na rynku Polskim, lecz browaru nie stać na dobrą reklamę, a bez tego nie da się zaistnieć w dzisiejszej rzeczywistości.
              Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #8
                Co do wysyłania butelek piwa pocztą to chyba Art ma w tym zakresie jakieś doświadczenia - może się nimi podzieli. Można też się umówić (idzie wiosna ) na forumowe spotkania, i tam dokonać wymiany.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • talrasha
                  Senior
                  • 11-2001
                  • 685

                  #9
                  Myślę, że to dwa dobre rozwiązania. Jak się Art wypowi nt. poczty to będzie jaśniej.
                  Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

                  Comment

                  • Kudłaty
                    Senior
                    • 09-2001
                    • 1972

                    #10
                    Około czerwca albo lipca mój klub organizuje zlot , proponuje forumowiczom zarezerwować na ten czas czas wolny żeby się spotkać .

                    Comment

                    • talrasha
                      Senior
                      • 11-2001
                      • 685

                      #11
                      Fajnie by było jak byś go organizował tak koło lipca bo w czerwcu czeka mnie sesja
                      Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

                      Comment

                      • Kudłaty
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 1972

                        #12
                        Bedzie raczej w lipcu

                        Comment

                        • pjenknik
                          • 08-2001
                          • 3388

                          #13
                          A wracając do Jokera, sprowadzony do Opola przy pomocy kolegi.
                          Cienkie piwo, ale jak ma być inne jak ma 9% ekstraktu?
                          Coś się stało z pianą, do mojego piwa nie dowieźli.
                          W smaku też nic specjalnego, lekko kwaskowe.
                          Stawiam 3
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • prima
                            Senior
                            • 06-2001
                            • 148

                            #14
                            talrasha napisal/a
                            Myślę, że to fajny pomysł, tylko kto zajmie się organizacją tego przedsięwzięcia, no i wogóle jak sprawnie można coś takiego zorganizować ( przesył pocztą butelek z piwem?)
                            Co do "na stole" to nie ma problemu - czytałem ten temacik, ale były w nim osoby, którym ta forma odpowiadała, no i wiąże się już ona z pewnego rodzaju tradycją.
                            To, że piwek z Łodzi nie można dostać poza nią nie dziwi mnie wcale, po prostu staje się to swego rodzaju browar lokalny - niestety. Uważam, że ma on w swojej ofercie piwka, które mogły by konkurować na rynku Polskim, lecz browaru nie stać na dobrą reklamę, a bez tego nie da się zaistnieć w dzisiejszej rzeczywistości.
                            Z przykrością stwierdzam ,ze jak tak dalej pójdzie to piwa z Łodzi nawet w Łodzi nie uświadczysz. Ostatnio próbowałem nabyć coś z Browarów Łódzkich na trasie Konstantynów Łódzki - Lutomiersk. W jedynym sklepiku gdzie mieli Łódzkie odmówiono mi sprzedaży - bo nie miałem butelek na wymianę z etykietą Łodzkiego !!! Sprzedawczyni tłumaczyła się ,że nie może przyjąć innych butelek ( tego samego typu) - muszą mieć etykietę Browarów Łódzkich. Nie wiem czy to tylko debilizm sprzedawczyni czy jakaś obłędna polityka browaru. Wysłałem zapytanie w tej sprawie do browaru - pozostało bez odpowiedzi.

                            Comment

                            • talrasha
                              Senior
                              • 11-2001
                              • 685

                              #15
                              Pisałeś pewnie na maila ze srtonki oficjalnej, a pewnie zauważyłeś, że jest ona w dużej mierze już nieaktualna.
                              Co do etykiet na butelkach nie wiem dokładnie, ale się dowiem i poinformuje.
                              Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎