Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spiż, Imbirowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Spiż, Imbirowe

    Pojawiło się niedawno.
    W smaku słodkie, ale pozytywnie. Czuć duzo przypraw, oczywiście imbir na czele, ale też goździki, cynamon i inne których mój mało doświadczony w takich piwach język nie był zbytnio w stanie wyodrębnić. Zapach: mocny imbirowo-goździkowo-kwiatowy
    Barwa matowoczarna, co jest dość nietypowe. Słabo gazowane. Alkoholu chyba niewiele, bo moc jest całkowicie niewyczuwalna.
    Podsumowując - ciekawy wynalazek do zaeksperymantowania, ale więcej niż max. dwa nie mógł bym chyba wypić.
    Oceny nie daję, bo wg mnie jest poza kategorią.
    Polecam spróbowanie!
    Dick Laurent is dead.
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Jak dla mnie za słodkie - więcej niz jedno nie da rady. No piany praktycznie zero. Ale fajnie, ze coś nowego
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • scinawa
      Gość
      • 02-2003
      • 1

      #3
      Spiż imbirowe

      Ludzie nie pijcie nigdy piwa imbirowego!!!Jest to zwykłe zepsute ciemne piwo a imbir jest tylko dla zabicia smaku.I owy "trunek ?" powstał jedynie dlatego.<Informacja bardzo pewna>

      Comment

      • winczer
        Senior
        • 05-2002
        • 233

        #4
        Mnie osobiscie smakuje, wogóle to lubię próbować wszystkich 'wynalazków' puszczanych przez browary na rynek...

        Moja ocena: [4.475]
        ---------------
        Ocena usunieta z rankingu.
        Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
        Art, Admin

        ---------------
        Pij piwo.....będziesz wielki!!!

        ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

        Comment

        • breslauer
          Senior
          • 05-2002
          • 2690

          #5
          O, a gdzie to kolega dorwał Imbirowego Spiża teraz w lipcu?????

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            #6
            Ja w lipcu nie dorwałam, tym bardziej, że ostatnimi czasy nie było mnie we Wrocławiu . Z tego jednak co pamiętam z listopada zeszłego roku, kiedy to nawiedziliśmy przytułek u Marusi, piwo to było bardzo nierówne. Pierwszego dnia będąc w Spiżu oczywiście musiałam spróbować tego specjału i okazało się bardzo sympatyczne, lekko słodkawe, ale bez przesady, naprawdę fajne (nawet Marusia się zdziwiła niewielką słodkością napoju). Następnego dnia postanowiłam iść za ciosem i znów zamówiłam piwko imbirowe (tym bardziej, że było w promocji- jeśli się nie mylę 3,50 zł za 0,5 litra ). No i tym razem z trudem zmęczyłam to, co zamówiłam. Słodycz zabijała smak, już nie było to fajne piwko, a szkoda...
            Nie zmienia to jednak faktu, że przy następnym nalocie na przytułek znów spróbuję tego specjału

            Comment

            • breslauer
              Senior
              • 05-2002
              • 2690

              #7
              Moje zdziwienie wynika stąd, że od kilku miesięcy w ofercie Spiża tego piwa nie widziałem. Dlatego zastanawiam się, skąd kolega oceniając to piwo teraz w lipcu je zdobył - no chyba, że oceniał je po przetrzymaniu ponad pół roku w butelce, np. plastikowej ...

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                #8
                Mam nadzieję, że nie...
                Ja w każdym razie bałabym się już tego próbować

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎