Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, COLT 45

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • And69
    Senior
    • 06-2002
    • 1487

    #16
    Opisywane już na forum

    Moja ocena: [2.475]

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #17
      proszę nie iść na łatwiznę i albo dane piwo opisać albo sobie darować. nie chcę widzieć tylko ocen.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #18
        Chyba lekko zmieniła się etykieta. Ogólnie bez zmian - niezbyt ciekawa barwa, podobnie piana. Dziwny zapach który na dłuższą metę - przy drugim piwie - zaczyna odrzucać.
        Czyli należy odnotować brak poprawy.

        Moja ocena: [3.225]
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          #19
          Ku mojemu zdziwieniu stoi na półce w sklepie no to do koszyka.Parametry 14.1%wag. i alk.do 7%obj.cena 1.99 pln.Pamiętam ja piłem Colta wcześniej i był okropny.Teraz barwa jasna ,piana zaraz ginie,mało gazu-choć pracuje w szklance do końca,z początku łagodne może lekka nutka miodu,im bliżej końca tym smak staje się bardziej miodowaty i nawet cierpki-nawet mi się po nim nie odbiło Jakieś dziwne...


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • Piwofil
            Senior
            • 01-2002
            • 907

            #20
            Piłem jedną butelkę przed imprezą, więc mogę ocenić tylko smak, ale ten wydał mi się miły, piwo nie trąciło alkoholem, i rzeczywiście, miało jakiś taki dziwny posmaczek, na początku psuł mi smak, ale po paru łykach wydał mi się nawet przyjemny, ogólnie piwo nienajgorsze, ale nie sądze żebym często po nie sięgał, ostatecznie jednak nie jest złe, do tego szybko może wprowadzić w stan wesołości, kolego wypił 4 sztuki i był bardzooooooo wesoły
            Aha moje miało alkoholu 7,2 %
            www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #21
              Muszę powiedzieć, że trochę zaskoczyła mnie obecnośc tego piwka na półce w małym sklepiku. Kilka lat już upłynęło od czasu, kiedy to piwo było ogólnie dostępne. No, ale data ważności w porządku, cena zachęcająca 1,70 złotego za butelkę. Piwo dobre, nie miałem oporów wypicia całego. Szkoda tylko, że już kapsel bez nadruku. Piwo dostępne w butelce EURO, która nie podlega zwrotowi.

              Comment

              • northside
                Junior
                • 07-2002
                • 6

                #22
                Kiedys bylo to lepsze piwko, samborka pilo sie nad morzem, w lesie na ognisku,a teraz czuc, ze piwoko sie zepsulo, na dodatek dobilo mnie to ze juz 2 razy gdy kupilem w DIsco Pub Brok piwko nie mialo gazu a raz trasznie smierdzialo guma nie wiem czym to wytlumaczyc, butelkowe tez zrobilo sie sikowate.

                Moja ocena: [2.6]
                ---------------
                Ocena usunieta z rankingu.
                Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                Art, Admin

                ---------------

                Comment

                • wriggle
                  Senior
                  • 12-2002
                  • 322

                  #23
                  Etykietę to-to ma strrrraszliwie obleśną.
                  ONE LOVE

                  Comment

                  • STRONG1977
                    Junior
                    • 10-2003
                    • 23

                    #24
                    Mnie to piwo nie smakowało ... Taki średniak poniżej sredniej. Da się wypić ale to nic szczególnego .

                    Comment

                    • Andrewbrw
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 932

                      #25
                      Co to ma być?-kowbojskie piwo?!

                      Słabo nagazowne, dziwny,okropny wręcz posmak,skąd ta nazwa!!!??? robią się na dziki zachód, tani chwyt, nie mówiąc nic o etykiecie-BEZ KOMENTARZA!!!
                      moja ocena:[2.9 ]

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        #26
                        Colt w pecie ma nową etykietę.Taką kremową.
                        Last edited by kiszot; 10-03-2004, 03:11.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • bury_wilk
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 2655

                          #27
                          ... to może zacznę od nastawienia i opakowania. Otóż byłem przygotowany na szita, albo wodnistego, albo jadącego na kilometr spirytem, a PET tylko takie wrażenia podsycał. Wprawdzie pomysł na etykietę jest nietypowy i moze nawet nie najgorszy, ale plasit, to plastik. Po przelaniu do kufla przeżyłem miłe zaskoczenie. Kolor zupełnie zgrabny, miodowo- bursztynowy. Piana biała, puszysta i wysoka, średnio wytrwała, ale od razu nie znika. Gaz pracuje cały czas, ale nie jest natarczywy. Bąbelki średnie w nie za dużej ilości. Zapach słbiutki, słodkawy z jakimś niezidetyfikowanym akcentem, niewyraźny. Smak nie najgorszy, ale i nie najlepszy; słodkawy, goryczka słaba, generalnie dość intensywne i treściwe, ale nie przekłada się to na walory smakowe. W sumie średniak, ale lepsze niż się spodziewałem.

                          Moja ocena: [3.2]
                          Lubię kiedy się zieleni
                          Lubię jak się piwo pieni...

                          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #28
                            Podchodziłem do tego piwa "z pewną taką nieśmiałością". I zostałem zaskoczony podobnie jak bury_wilk.
                            Pierwsze zaskoczenie zaraz po otwarciu butelki - miły zapach.
                            Piana całkiem ładna aczkolwiek zanikająca.
                            Ostatnie dwa zdania z tego co pisze Wilk dobrze określająmój stosunek do tego piwa.
                            Aha - Zawartość alkoholu podawana na etykiecie to 7,2%
                            U mnie kosztuje 3,99zł
                            Last edited by adam16; 06-06-2004, 14:48.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Pepek
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 1499

                              #29
                              Zakupiłem go we wrocławskim Albercie w Galerii Dominikańskiej za rzekomo promocyjna cenę 1,79 PLN.
                              Kolor ciemnosłomkowy, brzydki, zdecydowanie nieadekwatny do deklarowanego ekstraktu. Piana przeciętna, średniopęcherzykowa, szybko opada do kilkumilimetrowego kożuszka. Nasycenie z początku zadowalajace, niestety w miarę upływu czasu staje się wręcz ledwo wyczuwalne. Słodko-słodowy niewyszukany smak i nic poza tym, na szczęście moc alkoholu nie przytłacza. Dość słaby słodowy zapach z symboliczną słodko-drożdżową nutą. Opakowanie to butelka euro traktowana jako bezzwrotna, niezła etykieta z "westernowymi" akcentami. Minus to "goły", złoty kapsel.
                              Co jakiś czas "strzelam" sobie z tego Colta i zarówno dawniej jak i obecnie ta "broń" zupełnie mnie nie urzekła.

                              Moja ocena: [2.825]

                              Comment

                              • Doodeck
                                Senior
                                • 05-2003
                                • 1612

                                #30
                                Kiedy wypiłem duszkiem pół butelki, otrząsnęło mnie, jak po wypiciu kieliszka wódki. Nie ugasiło pragnienia, tylko zakręciło w głowie.
                                Nie polecam.
                                Dalekosiężny
                                Obserwator
                                Obiektów
                                Dynamicznie
                                Epatujących
                                Ciekawymi
                                Koncepcjami

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎