Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Carlsberg (lic.)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujcio_Shaggy
    Senior
    • 01-2004
    • 4628

    #46
    ...i tylko 4,65?
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #47
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Słomkowo-złoty ale ciut za jasny i bez głębi. [4]
      Piana: Piana to akurat jak na piwo o takim ekstrakcie w porządku, najpierw nawet gęsta i dość sztywna a potem utrzymuje sie do końca cienka wartewka. [5]
      Zapach: Coś tam czuć ze szklanki, powiedziałbym, że nawet przyjemnie ale tak mało intensywnie, że nie można rozpoznać czym czuć [3.5]
      Smak: Matko Kochana! Przeżyłaś trud mojego porodu, ale smaku tego piwa byś nie przeżyła! Smakuje jak woda (coś w rodzaju Tytana ze Strzelca lub Trzech Koron). Nawet nie chodzi o to, że jest niesmaczne, to piwo po prostu nie ma smaku !!!! Jak to piwo piłem na zachodzie to smakowało jak piwo! [1]
      Wysycenie: Nasycenie w sam raz. Utrzymuje kozuszek, daje sie we znaki w ustach ale nie drażni. Może pod koniec picia troszkę już gazu brakuje. [4.5]
      Opakowanie: Ładna butelka firmowa. Etykieta z klasą, brak tylko wiadomości o ekstrakcie (przynajmniej na etykietach butelek promocyjno-konkursowych). I szkoda, że bezzwrotne... [4]
      Uwagi: Drogie piwo bez smaku za wysoką cenę. Po prostu ARCYDZIEŁO....nowoczesnego marketingu.

      Moja ocena: [2.75]

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • zAjkA
        Senior
        • 12-2004
        • 1089

        #48
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Na pewno nie złocisty raczej jasny słomkowy. Bez wyrazu. [3]
        Piana: Dziurawa, gruboziarnista. Cały efekt wizualny z pianą trwał ok 1min. Pozostał jedynie znikomy pierścień do okoła szklanicy. [2.5]
        Zapach: Wyczuwalna lekka woń chmielu. Pozatym ciężko wyczuć coś pozatym. [3]
        Smak: Czuć zdecydowaną goryczkę chmielową. W ustach pozostaje jednak nieprzyjemny gorzkawy posmak. Zabrakło mi tu zarówno zapachu jak i smaku charakterystycznego dla piw w zielonych butelkach. Być może dlatego iż wyjąłem to piwo prosto z ciemnego kartonu. Podczas kolejnej konsumpcji wystawie na działanie promieni słonecznych. [2.5]
        Wysycenie: Może być. Zrównowazone. Nie ciąży na żołądku. [3]
        Opakowanie: Chyba wszystkim znana butelka 0,5l. Szkoda że nie zwrotna. [3]
        Uwagi: Dostałem walizkę 10 szt. od przyjaciela w zamian za to że zawiozłem go z całym sprzetem na impreze. No cóż lepsze to niż nic. Ogólnie w porównaniu z naświetlonym Carlsbergiem takie sobie.

        Moja ocena: [2.85]
        Last edited by zAjkA; 08-07-2005, 09:50.
        Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

        Comment

        • ultra_brutal_baran
          Junior
          • 08-2005
          • 26

          #49
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Słomkowy, za jasny jak dla mnie [3]
          Piana: Piana szybko znika, niezadowalająca [3]
          Zapach: Dziwny wyraźny ziołowy zapach, może date ważności podmieniono? [2]
          Smak: Nijaki, mdły, za mało goryczki [2.5]
          Wysycenie: W miarę odpowiednie, nie za duże, ale i nie za małe [4.5]
          Opakowanie: Ładna zielona butelka i charakterystyczna etykieta prezentują się naprawdę dobrze [5]
          Uwagi:

          Moja ocena: [2.625]

          Comment

          • Lacriferno
            Senior
            • 07-2005
            • 783

            #50
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasna słoma, toszkę zbyt jasna, ale ujdzie. [3.5]
            Piana: Z początku mocno się pieni, piana wydaje się byc gęsta, ale potem staje się gruboziarnista i znika niemal całkowicie. [3]
            Zapach: Niewiadomo jaki. Gzdieś daleko czuć chmiel... chyba? [2.5]
            Smak: Leciutki, typowy lagerek. Goryczka dość intensywna, pozostawia wyraźny posmak. Poza tym "niewidomoco". [3.5]
            Wysycenie: Nasycenie bez zarzutu, niezłe. [4.5]
            Opakowanie: To co najlepsze z tego piwa. Ładna kształt butelki i etykieta niekiepska. Minus za nie podanie ekstraktu i bezzwrotne szkiełko. [3.5]
            Uwagi: Najprawdopodobniej najlepiej wypromowane piwo na świecie. Prawdopodobnie nie najgorsze, pod warunkiem, że z Danii, a tego juz ze 3 lata nie piłem, więc go dokładnie nie pamiętam.

            Moja ocena: [3.15]

            Comment

            • Lacriferno
              Senior
              • 07-2005
              • 783

              #51
              Zapomniałem dodać, że nie wiem czemu, ale dobrze mi Carlsberg smakuje z pizzą.

              Comment

              • Marcin_wc
                Senior
                • 09-2005
                • 2115

                #52
                Jak dla mnie to Carlsberg jest nawet ok, takie 3. Moim zdaniem leprzy niz zywiec, tylkie czy inne polskie masowe produkty. Raz dane bylo mi pis carlsberga dunskiego i wtedy ten nasz zeczywiscie smakuje jak woda

                Comment

                • domus
                  Junior
                  • 09-2005
                  • 16

                  #53
                  Jak dla mnie to piwo pozbawione czegokolwiek co pozwoliło by mi wracać do niego. Zresztą nazywanie tego napoju piwem to juz lekka przesada - jest to jedno z niewielu piw, które praktycznie się nie pieni... No ale jako napój orzeźwiający się sprawdza i na upały zniesę, chociaz są lepsze lekkie piwka (Lodwar np.) ale na wieczory z Ligą Mistrzów to się to coś nie nadaje choćby mi płacili bym to pił...

                  Comment

                  • poker5
                    Gość
                    • 11-2005
                    • 6

                    #54
                    Ocen jest wiele więc kupię się tylko na tym co dla mnie ważne: jest to już niestety jedyne piwo z topowych marek (no poza dla mnie mimo wszystko świeżym "naszym" Pilsner Urquell) produkowanych u nas, które jednego wieczoru bez mrugnięcia mogę wypić w ilości większej niż 3 (pijąc piwo butelkowe lub puszkowe).
                    Zawsze taki sam smak (co akurat w piwach przemysłowych wg mnie jest zaletą), a walor nr jeden to ta specyficzna goryczka
                    Last edited by poker5; 08-11-2005, 21:41.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #55
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: jasnozlocisty, zachaczający o kolor słomkowy, klarowne [4.5]
                      Piana: biała, drobna, opada powoli, osadza się na szkle krzaczkami [3.5]
                      Zapach: sfermentowanego słodu, aż dziw że nie czuć skuna [4]
                      Smak: ale tu skuna juz czuć, poza tym lekko kwaskowate, zbyt ostre w smaku, sprawia wrażenie rozwodnionego, dziwnie gorzkawe [2.5]
                      Wysycenie: zdecydowanie za duże [3]
                      Opakowanie: opakowanie to juz klasyka, nic dodać nic ująć [5]
                      Uwagi: te "najprawdopodbniej najlepsze piwo naświecie" w polskiej wersji jest mniej niż przeciętne, kolejne wypiję jak pojawią się znów nowe etykiety

                      Moja ocena: [3.375]
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • oTuL
                        Junior
                        • 04-2005
                        • 1

                        #56
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Kololr wporządku, może minimalnie za jasny [4]
                        Piana: Piana też jest o.k - nie mam zastrzeżeń [4]
                        Zapach: zapach wspaniały, ta woń naprawde zachęca [5]
                        Smak: smak idealny - taki jaki trzeba nie czuć żadnego syfu [5]
                        Wysycenie: "bombelki są boskie xD" [4]
                        Opakowanie: opakowanie można obramować i wieszać na ścianach [5]
                        Uwagi: moje ulubione piwo

                        Moja ocena: [4.8]
                        ---------------
                        Ocena usunieta z rankingu.
                        Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                        Art, Admin

                        ---------------

                        Comment

                        • Transeurope
                          Junior
                          • 12-2005
                          • 1

                          #57
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Słomkowo złoty, całkiem przyzwoity [3]
                          Piana: Średnioziarnista, bardzo krótko utzrymuje się na powierzchnii [1.5]
                          Zapach: Całkiem przyjemny, jednak bardzo słabo wyczówalny [3.5]
                          Smak: Słodki z wyczówalną lekką nutką goryczy, pozostawia po sobie całkiem przyjemny posmak [4]
                          Wysycenie: W normie [4]
                          Opakowanie: Całkiem ładne, możnaby rzec całość współgra ze sobą [4.5]
                          Uwagi: Nawet cena tego piwa nie jest aż tak tragiczne.
                          Jednak to co stwierdzam to nie jest z pewnością najlepsze piwo na świecie. Jeszcze bardzo dużo mu brakuje.

                          Moja ocena: [3.55]

                          Comment

                          • skowi92
                            Junior
                            • 01-2005
                            • 15

                            #58
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Złoty i taki ma zostac [5]
                            Piana: Ucieka, lecz pomału [4]
                            Zapach: Nie poczułem ale myśle że jest dobry [4]
                            Smak: Lepszego piwa nie piłem [5]
                            Wysycenie: Średnio gazowane [4]
                            Opakowanie: Ładne opakowania a szczególnie w seriach limitowanych [5]
                            Uwagi: Cena jest doś niska bo w promocji
                            Moja ocena: [4.5]
                            ---------------
                            Ocena usunieta z rankingu.
                            Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                            Art, Admin

                            ---------------

                            Comment

                            • Lacriferno
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 783

                              #59
                              Wybacz, że się czepiam, ale:
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skowi92
                              Zapach: Nie poczułem ale myśle że jest dobry [4]
                              jak na podstawie domysłów można coś oceniać, przyznając dodatkowo punkty?
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skowi92
                              Smak: Lepszego piwa nie piłem [5]
                              Nic dziwnego, bo na szczęście nieletni mają z reguły problem z zakupem jakiegokolwiek piwa. Wiek stwierdzam po sygnaturce:
                              Choćby piwo było z gówna nic mu w smaku nie dorówna

                              Comment

                              • Sokół83
                                szynkarz
                                • 12-2004
                                • 1598

                                #60
                                jak na podstawie domysłów można coś oceniać, przyznając dodatkowo punkty?
                                może On w ogóle tego piwa nie pił tylko inni mu powiedzieli że dobre
                                Last edited by Sokół83; 22-04-2006, 19:23.
                                Z INNEJ BECZKI

                                www.fotopolska.eu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎