Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głubczyce, LEADER PRICE Jasne Pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Głubczyce, LEADER PRICE Jasne Pełne

    Produkuje ten wynalazek browar w Głubczycach, sprzedają w Geant za 0,95 zł/0,33l
    Skaładniki: woda, słód, chmiel, cukier, E-300
    Alk. 5,5% obj, Ekstr. 10,1 wag.
    Piana: Teoria
    Gaz: trochę jest
    Zapach: Piwny bełt
    Smak: Nie do wypicia! Mieszanina piwa, wydzilin najróżniejszych gruczołów i chyba roztopionego plastiku (na etykiecie cerata - ma to pewnie związek) Wylądowało w ścieku po dwóch łykach. Podchodziłem do tego piwa już drugi raz. I drugi raz ten sam skutek.
    Ocena: 1
    Attached Files
    Dick Laurent is dead.
  • Cezar
    Senior
    • 05-2001
    • 1349

    #2
    Ja też je kiedyś próbowałem pić. Było tak tragiczne, że uznałem, iż jakakolwiek o nim wzmianka na FORUM byłaby profanacją tego miejsca i nie założyłem nowego tematu. Slavoy dla porządku to zrobił, ale widzę, że w ocenie jesteśmy zgodni.


    PS. Nawet etykietki sobie nie zostawiłem. Płyn ten nie zasługuje na miano piwa!

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      Wyrób piwopodobny

      Sięgam pamięcią w otchłań forum. Swego czasu była dyskusja na temat tzw. piw DiT. Faktycznie
      A tak swoją drogą, nowy temat mógłby być - "Na własną odpowiedzialność"
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Piłem.
        I wypiłem.
        Znaczy, dało się wypić, więc nie jest tak źle. Nie wiem jak twoje, ale moje było świeżutkie, może dlatego było OK. Szfagier kupił i wylał - okrutny miało smak, tyle, że było w jego wypadku, stare.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #5
          Data ważności: 27 marca 2002, czyli jeszcze półtora miesiąca. Większośc piw tyle czasu po zakończeniu terminu jest zdatne do picia.
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • yendras
            Senior
            • 12-2001
            • 2052

            #6
            Składam wyrazy szczerego podziwu dla Waszej odwagi i determinacji w testowaniu piwnych wynalazków wszelkiego autoramentu. Ja bym się nie potrafił aż tak poświęcić - nawet ku chwale Forum .

            Comment

            • ANDRO
              Senior
              • 10-2001
              • 640

              #7
              Pojawiło się na wyspie Mocne z Głubczyc i miałem się do niego zabrać bo to zawsze mały browarek, który trzeba wspierać ale po lekturze powyższych postów zastanawiam się...
              Jak się zdecyduję i łyknę to dam znać.
              Andro z wyspy jednej takiej.
              http://www.bahama.uznam.net.pl/

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                #8
                ja rowniez probowalem tego napoju i po 2 łykach wylądował w zlewie.....
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • prima
                  Senior
                  • 06-2001
                  • 148

                  #9
                  Osobiście podzielam opinię adama16. Daje sie wypić... przeciez 0,33l to nie jest dużo...
                  Dodam jeszcze , że wyrób ten ma baaardzo jasny kolor a piana=zero. Przypuszczam ,że deklarowany ekstrakt 10,1 to czysta teoria.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19163

                    #10
                    jasne pełne z Leader Price

                    piłem i ja! rewelacja nie jest! piłem gorsze... niepokoi mnie inna rzecz skąd bierze Leader Price produkt wyjściowy? sporo "marek" jego własności sygnowanych jest przez Browar Belgia, Rybnik czy inne. Zaprawdę chciałbym wiedzieć czy są to popłuczyny, towar drugiej kategorii po właściwym produkcie czy tak ma być, bo o ile nie widzę różnicy między Jasnym Pełnym (sic!) w równie ceratowatej etykiecie z B.B. dla L.P. a Wojakiem z B.B. to jeszcze mogę zrozumieć. tylko niech mi ktoś powie za co tenże Wojak dostał nagrodę???

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎