Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe centrum

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzych15
    Senior
    • 10-2002
    • 596

    Nowe centrum

    Od czerwca trwają w Poznaniu prace budowlane związane z powstaniem nowego centrum wycieczkowego Lech Browary Wielkopolski. Znajdzie się w nim część ekspozycyjna, w której wystawione będą zarówno eksponaty muzealne, jak i informacje dotyczące współczesnego browarnictwa.



    Nowe Centrum Wycieczkowe Lech Browary Wielkopolski w trakcie prac budowlanych.
    Projekt architektoniczny budynku łączy w sobie industrialny charakter istniejących już na terenie LBW budowli z tradycją piwowarstwa. Dotychczasowa infrastruktura browaru nie umożliwiała zaprezentowania bogactwa świata piwowarskiego w pełni. Teraz, każda wycieczka zwieńczona będzie pokazami filmowymi, zwiedzaniem sal prezentacyjnych, grami multimedialnymi oraz degustacją LECHa.

    Otwarcie centrum wycieczkowego już na początku lutego 2003 roku.

    Informacje znaleziono na stronach KP.
    krzych
    Dzień bez piwa to stracony dzień.
  • szostak
    Gość
    • 02-2002
    • 1176

    #2
    Takie coś powinien miec każdy szanujący się browar. Byłem w takim centrum turystycznym, tyle że winiarskim, w Breisach (Badenia-Wirtembergia). W programie filmowa prelekcja o produkcji wina połączona z degustacją, potem zwiedzanie piwnic i części przemysłowej, a na końcu przepuszczenie turystów przez sklep z winem i stosownymi akcesoriami.

    Comment

    • Krzych15
      Senior
      • 10-2002
      • 596

      #3
      Ja nie chwaląc się byłem w Cognacu na takij imprezie, wspaniała rzecz kosztować sobie koniaki,u nas się z tym nie spotkałem nie licząc imprez zamkniętych dla obywateli.Coś podobnego ma powstać również w Tyskim Browarze Książęcym.
      krzych
      Dzień bez piwa to stracony dzień.

      Comment

      • Petrax
        Senior
        • 12-2001
        • 662

        #4
        Istotnie, potwierdzam doniesienia, nowy budynek powstaje przy browarze już od ładnych paru miesięcy. Wielkością nie imponuje jak chociażby muzeum Guinnessa w Dublinie ale inicjatywa jak najbardziej godna pochwały. Niezwłocznie po otwarciu zamierzam się tam wybrać i zdam relację.
        In cervisia veritas
        http://www.ptxc.de.vu
        Пиво - вот мое экотопливо

        Comment

        • ppns
          Senior
          • 10-2002
          • 1737

          #5
          szostak napisał(a)
          Takie coś powinien miec każdy szanujący się browar. Byłem w takim centrum turystycznym, tyle że winiarskim, w Breisach (Badenia-Wirtembergia). W programie filmowa prelekcja o produkcji wina połączona z degustacją, potem zwiedzanie piwnic i części przemysłowej, a na końcu przepuszczenie turystów przez sklep z winem i stosownymi akcesoriami.
          Święta prawda. Szukając etykiet do mej kolekcji , zaokrętowałem do
          Neuzelle/bei Guben w maju br .// Ten znany smakosz Makłowicz.
          // "odkrył " ten browar wiele miesięcy po mnie.
          Załapałem się na bezpłatne zwiedzanie browaru i degustacje 3 gatunków
          piw. Turystyka browarnicza jest w krajach niemieckojęzycznych dość
          popularna , szkoda , że zwiedzanie polskich browarów ogranicza
          się jedynie do odwiedzin na portierni. lub ewentualnie w dziale marketingu , gdzie piwosz może co najwyżej wyprosić okazy do swej
          birofilskiej kolekcji
          piwoppns@wp.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎