Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiking w nowych szatach.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopernik
    Senior
    • 11-2002
    • 204

    Wiking w nowych szatach.

    w Warszawie mozna dostać wikinga w nowej szacie graficznej, niestety tylko konserwa. Jest też nowość - wiking mocny. .
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    jeśli masz na mysli nowy wzór z narysowanym Wikingiem ti jest też dost epny w butelkach (Champion Tarchomin), chyba, że jest to jeszcze inny nowszy wzór
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • kopernik
      Senior
      • 11-2002
      • 204

      #3
      nowszy, wiking pozostał ale na żółtym tle.

      Comment

      • ppns
        Senior
        • 10-2002
        • 1737

        #4
        Odp: Wiking w nowych szatach.

        [QUOTE]kopernik napisał(a)
        ..wikinga w nowej szacie graficznej, też nowość - wiking ... /QUOTE]

        Może się czepiam , ale chyba byłoby właściwe zamieścić skan ze starej i nowej puszki lub butelki. Puszki mnie osobiście nie interesują , ale jeśli jest nowa puszka , to można wnioskować , że będzie nowy wzór etykiety. Bez zamieszczonego obrazka tylko twórca tematu wie, o co chodzi .
        piwoppns@wp.pl

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          #5
          Bez zamieszczonego obrazka tylko twórca tematu wie, o co chodzi .
          chyba jednak nie...wystarczy pofatygować się do sklepu i przyjżeć się opakowaniom i porównać z opisem.

          PS. ja tak zrobiłem, Wikinga w nowej szacie widziałem i czekam na wersję w szkle
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • And69
            Senior
            • 06-2002
            • 1487

            #6
            Odp: Odp: Wiking w nowych szatach.

            ppns napisał(a)
            Może się czepiam , ale chyba byłoby właściwe zamieścić skan ze starej i nowej puszki lub butelki. [/B]
            Czepiasz się ponieważ nie każdy ma dostęp do scanera i możliwości zamieszczania scanów . A jak napisał Piecia wystarczy wejść do sklepu i widać różnicę .

            Comment

            • RAFIFAFI
              Senior
              • 11-2002
              • 188

              #7
              [QUOTE][i]Piecia napisał(a)

              Wikinga w nowej szacie widziałem i czekam na wersję w szkle...

              Nowa wersja w szkle jest już dostępna (u mnie w Auchan), natomiast Wiking Strong też jest w butelce (dostałem w małym sklepiku w przysiółku mego miasta), o którym pisałem pod hasłem: Brok, Wiking Strong.
              Tylko z butli!

              Comment

              • szostak
                Gość
                • 02-2002
                • 1176

                #8
                Odp: Wiking w nowych szatach.

                kopernik napisał(a)
                w Warszawie mozna dostać wikinga w nowej szacie graficznej, niestety tylko konserwa. Jest też nowość - wiking mocny. .
                Ten Wiking mocny to musi być piwo właściwej mocy, bo Wiking właściwy jest bardzo cieniutki

                Comment

                • ppns
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 1737

                  #9
                  [QUOTE]RAFIFAFI napisał(a)
                  [i]Piecia napisał(a)

                  Wikinga w nowej szacie widziałem i czekam na wersję w szkle...

                  Strong.
                  Nie mając skanera lub aparatu cyfrowego trzeba udzielić maksymalnie dużo informacji , jakie są nowości w nowym wzorze etykiety czy puszki. Ja mam w swoich zasobach dwie butelki EURO z tym piwem ,a że BROK niestety nie odpowiedział na moje listy z prośbą o etykiety , to
                  trudno mi rozeznać , jakie są naprawdę nowe zmiany. Piwo Wiking Brok'a nie jest niestety powszechnie dostepne w całej Polsce (jak np. Gronie ,Żywiec ,Lech , Królewskie i inne) więc nie mogę pójść do sklepu , by naocznie się przekonać , na czym zmiany polegają.
                  piwoppns@wp.pl

                  Comment

                  • yendras
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 2052

                    #10
                    ppns napisał(a)

                    [...] BROK niestety nie odpowiedział na moje listy z prośbą o etykiety , to
                    trudno mi rozeznać , jakie są naprawdę nowe zmiany. [...]
                    Spróbuj raczej napisać do Połczyna - "nowe szaty" Wikinga nie mają nic wspólnego z Brokiem, lecz firmowane są przez Browar Połczyn Zdrój.

                    Comment

                    • urban
                      Member
                      • 10-2002
                      • 77

                      #11
                      yendras napisał(a)

                      Spróbuj raczej napisać do Połczyna - "nowe szaty" Wikinga nie mają nic wspólnego z Brokiem, lecz firmowane są przez Browar Połczyn Zdrój.
                      ale chyba Połczyn to też BROK? a może się mylę...?

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        #12
                        Na puszce słabszego Wikinga nie ma słowa o BROKU.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23792

                          #13
                          standardowa taktyka nieprzyznawania się w jasny sposób do własnego produktu. najczęściej w przypadku piw robionych dla marketów. inne przykłady:

                          Piwo Tesco - Browar Brzeg (nie ma słowa o Głubczycach, choć to ich browar)
                          niegdyś VIP, El Gringo - producent oznaczany jako OZP, Brzesko. choć akurat wiemy że to przecież Okocim, to ta nazwa nie pada nigdzie na opakowaniu.

                          jest wiele innych przykładów.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • kopernik
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 204

                            #14
                            Odp: Odp: Wiking w nowych szatach.

                            Może się czepiam , ale chyba byłoby właściwe zamieścić skan ze starej i nowej puszki lub butelki. Puszki mnie osobiście nie interesują ,
                            tak napisał(a) ppns.
                            Pomijając sprawę czy sie ma skan czy nie, to ja nie napisałem że NABYŁEM tylko MOŻNA NABYĆ. Nie nabywam konserw, bo piwo w nich jest wstrętne,więc nie mam co skanować. Czekam na szkło. .

                            Comment

                            • Piecia
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 3307

                              #15
                              Wypatrzyłem dziś Wilingi w szkle w nowej oprawie graficznej w sklepie Adamba w Białymstoku jednaknie zakupiłem gdyż sklep ma do zaoferowania wiele ciekawszych pozycji o czym za chwilkę szerzej w Sklepy z Piwem - Białystok
                              Koniec i bomba,
                              Kto nie pije ten trąba !!!
                              __________________________
                              piję bo lubię!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎