Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gulczas Mocny ??????

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Gulczas Mocny ??????

    Czy ktoś ma informacje o piwie Gulczas Mocny ? Ponoć miało je robić Jabłonowo , ale oprócz klasycznego Gulczasa 6,0 % nic takiego nie widziałem. Strong miał mieć ponoć ponad 7 voltów. Podobno były nań nawet jakieś etykiety w browarze.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • And69
    Senior
    • 06-2002
    • 1487

    #2
    W puszkach takowego widywałem , nie wiem jakie były jego parametry bo blacha mnie nie interesuje . Dostępny był może jeszcze jest w Championach ale tylko tych starych nie przerobionych z Globi.

    Comment

    • Gollum
      Gość
      • 09-2002
      • 307

      #3
      To szukajcie wiadomości szybko, bo niebawem piwo to może przejść do historii. Gulczias był modny parę lat temu, teraz ostała się tylko opowiadająca kawały Manuela. Reszta przestała być modna, to i piwo tej marki może zniknąć. Alebo zmienić nazwę na modniejszą. Może Lew Alebo Biopaliwo

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Ten Mocny Gulczas bywał w Rudzie Śląskiej, jak tam jeszcze mieszkałem. Obrzydlistwo.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • And69
          Senior
          • 06-2002
          • 1487

          #5
          adam16 napisał(a)
          Ten Mocny Gulczas bywał w Rudzie Śląskiej, jak tam jeszcze mieszkałem. Obrzydlistwo.
          Obrzydlistwo, obrzydlistwem ale etykieta by się przydała do kolekcji a piwo do statystyki . Ale jak pisałem widywałem tylko w puszcze .

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #6
            And69 napisał(a)


            Obrzydlistwo, obrzydlistwem ale ... tylko w puszcze .
            W Rudzie tyż ino pucha.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #7
              W smak nie wnikam bo to kwestia dyskusyjna i bardzo względna , ale podejrzewam że i tak macie tu na myśli klasycznego Gulczasa 6,0 a mi chodzi o Gulczasa MOCNEGO.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                raczej nie, gulczasa mocnego też sam widziałem w puszkach
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • And69
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 1487

                  #9
                  ale podejrzewam że i tak macie tu na myśli klasycznego Gulczasa 6,0 a mi chodzi o Gulczasa MOCNEGO.
                  Tak jak pisałeś w tytule tego tematu , odpisywałem ci o GULCZASIE MOCNYM , ale widziałem tylko puszkowe w Championie na ulicy Powsińskiej . Zresztą były tam obie wersje tego piwa .

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #10
                    Cooper napisał(a)
                    W smak nie wnikam bo to kwestia dyskusyjna i bardzo względna , ale podejrzewam że i tak macie tu na myśli klasycznego Gulczasa 6,0 a mi chodzi o Gulczasa MOCNEGO.
                    Na półce stały te Gulczasy obok siebie, więc NA PEWNO piszę o tym Mocnym. Zresztą ani jeden Gulczas mi nie zasmakował.
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • And69
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 1487

                      #11
                      Cooper napisał(a)
                      W smak nie wnikam bo to kwestia dyskusyjna i bardzo względna , ale podejrzewam że i tak macie tu na myśli klasycznego Gulczasa 6,0 a mi chodzi o Gulczasa MOCNEGO.
                      widzisz Adaś zarzucają nam że się nie znamy na piwie i nie potrafimy odrużnić zwykłego Gulczasa od mocnego , chyba trzeba będzie się przeżucić na mleko bo już oczy nie te .

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #12
                        And69 napisał(a)


                        widzisz Adaś zarzucają nam że się nie znamy na piwie i nie potrafimy odrużnić zwykłego Gulczasa od mocnego , chyba trzeba będzie się przeżucić na mleko bo już oczy nie te .
                        Na mleku przynajmiej piszą DUŻYMI CYFRAMI, jaka jest zawartość tłuszczu. Ja pijam 3,2%
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #13
                          And69 napisał(a)
                          ...odrużnić...
                          Terroryści FCJP czuwają
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • szarpik
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 676

                            #14
                            Nigdy nie widziałem , jakbym miał możliwość to bym kupił , mógłbym potem żałować ale taki juz piwosza los
                            WWW.EKSTRAKLASA.NET

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              #15
                              Wnioskuję że gdzieś kiedyś poszła raczej mała partia puszkowego , a butelkowego nikt nie widział (może się z tego wycofali , choć podobno etykiety w browarze były)
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎