Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piecyk_gazowy
    Senior
    • 05-2004
    • 124

    No własnie ja wczoraj z tego sklepu piwo poprostu wysmienite choc lechow nie pijam to te naprawde rewelacjia lekkie dobrze nacmielone
    !!!! Fuck you prototypy!!!!

    Comment

    • unkel
      Senior
      • 08-2008
      • 244

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
      Wczoraj widziałem w Piotrze i Pawle w Szczecinie. Żółtawa etykieta, biorąc pod uwage niepijalność 'premium' bałem się włożyć do koszyka. To jakiś come back? Ktoś pił to piwo ostatnio?
      Czemu come back? Piwo cały czas było w sprzedaży.

      Comment

      • Mikko
        Senior
        • 12-2008
        • 583

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika unkel Wyświetlenie odpowiedzi
        Czemu come back? Piwo cały czas było w sprzedaży.
        Nigdy go nie widziałem, przynajmniej w Szczecinie, a spędzam w każdym sklepie przynjamniej 10 min przy pólkach z piwem

        Comment

        • unkel
          Senior
          • 08-2008
          • 244

          A bo w Szczecinie to inna sprawa. Z racji wielkopolskiego rodowodu sieci Piotr i Paweł dostępny jest tylko tam

          Comment

          • zajraf
            Junior
            • 06-2008
            • 9

            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Słomkowo - złoty, nie za jasny ani nie za ciemny, podoba mi sie taki kolor piwa [4.5]
            Piana: Po nalaniu piwa do kufla pojawiła się ponad 1 centymetrowa warstwa piany, niemniej po wypiciu kilku łyków po ok. 2 - 3 minutach piana zniknęła [3]
            Zapach: Zapach słodowo - chmielowy moim zdaniem słaby, trudno było wyczuć coś wyrazistego [2.5]
            Smak: Na początku smak był lekko kwaśny potem w miarę kolejnych łyków kawskowatość zanikła, czuć było goryczkę, niemniej trochę płaski i trochę mało charakterystyczny. [3]
            Wysycenie: Piwo jak dla mnie nasycone CO2 w sam raz, nie za mocno i nie za słabo [4]
            Opakowanie: Opakowanie to dla mnie duża zaleta tego piwa. Ładna estetyczna złoto - zielona puszka piwa. [4.5]
            Uwagi: Pierwszy raz miałem okazję spróbować Lecha Pilsa, w samku żadna rewelacja. Takie przeciętne piwo, niemniej na tle innych produktów KP, piwo to się wyróźnia.

            Moja ocena: [3.025]

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Pils mnie rozczarował. Spodziewałem się dobrego regionalnego piwa od koncernu a'la Brackie. A tutaj lekki, jaśniutki, niemal bez zapachu i ze słabym smakiem słodowo-chmielowym produkt.

              Kupiłem żeby ocenić w warunkach możliwie obiektywnych, ostatnio pity na ognisku mógł coś stracić , coś ukryć. Wtedy mi smakował, teraz nawet nie wart jest tych kilku linijek

              Comment

              • krsone82
                Junior
                • 12-2009
                • 8

                lekki pilsik-lekko słodkawy- lekko na JEDEN RAZ....niezły jeśli chodzi o KP..i tyle jak się jest w srodku nocy na stacji benzynowej i ma się ochotę na piwo a jet tylko to co zawsze na półkach --- to jak najbardziej wybierać leszka pils'a//////tyle
                Last edited by krsone82; 17-12-2009, 22:48. Powód: bledy,,,ehhh

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23791

                  Bardzo proszę na pszyszłośc bardziej przykładaj się do przekazu i sprawdzaj tekst przed wysłaniem.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    pszyszłośc
                    Cóż za piętrowa prowokacja.

                    Comment

                    • pirackamuza
                      Senior
                      • 12-2004
                      • 1903

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                      Cóż za piętrowa prowokacja.
                      Czyżby Szefo też po LechPilsie?
                      Toruń przeprasza za Radio Maryja
                      www.bobofruty.pl

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Na razie strategicznie się wylogował. Albo stajniaczył i obmyśla html zemsty.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23791

                          ^!%@! Cusz robić. Leh Pils mie zuamau!
                          Last edited by ART; 18-12-2009, 01:16.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9731

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            Na razie strategicznie się wylogował. Albo stajniaczył i obmyśla html zemsty.
                            Znaczy: siedzi w stajni??? To by nawet miało sens, biorąc pod uwagę walory smakowe tego napoju, stajnia pasuje bardziej, niż browar .

                            Comment

                            • zgroza
                              Senior
                              • 03-2008
                              • 3597

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pils mnie rozczarował. Spodziewałem się dobrego regionalnego piwa od koncernu a'la Brackie. A tutaj lekki, jaśniutki, niemal bez zapachu i ze słabym smakiem słodowo-chmielowym produkt.
                              Nie mógłbym sam lepiej tego wyrazić. Jest pijalny, ale tylko w porównaniu z kompletnym dnem.
                              Lotna ekspozytura browaru

                              Też Was kocham.

                              Comment

                              • Feti
                                Senior
                                • 10-2010
                                • 801

                                W ramach testowania wszelkich mi piw trafiłem na to. Lech Premium zdyskwalifikowany został już po otworzeniu butelki, zajechało skunksem. Pils ma na szczęście butelkę brązową. NA opakowaniu jakieś bzdury podkreślając regionalność piwa, jakie dobre, bo z Wielkopolski. Piana dośc obfita, potem szybko znika. Kolor dość bladawy. Zapach słabiutki, troszkę chmielu czuć. Smak: goryczka słaba, ale z rodzaju tych nieprzyjemnych, które powodują powstawanie miejskich legend o żółci bydlęcej, smaki słodowe bardzo ubogie, czuć alkohol, wodniste.
                                Fuj. KIepskie piwa.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎