Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Eurogold Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Łódzkie, Eurogold Premium

    Browary Łódzkie - Eurogold Premium
    Piwo bardzo jasne o ładnej, obfitej i bielutkiej pianie.
    Lekki chlebowy posmak. Trochę dziwne, że przy niewielkiej zawartości (do 5,5% obj.) w zapachu czuć alkohol. Ekstrakt 10,1% wag.
    Butelka 0,5l. typu Euro.
    Piwo jest produkowane dla katowickiej hurtowni piwa (czy może szerzej - napoi ) BOMARK.

    Nie jest to rewelacja. Wypić się da... i tyle.
    Last edited by adam16; 10-03-2003, 21:07.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Zapomniałem o cenie. Kosztuje 1,30 zł.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • talrasha
      Senior
      • 11-2001
      • 685

      #3
      Jak dla mnie cieniutkie, lekkie piwo. Ogólnie wolę piwa z wyżym ekstraktem, tak jak napisałeś wypić się da. Swoją drogą piłem w czasie meczu wisła lazio
      Piwo, które nie wzbudziło we mnie emocji pozytywnych jak i negatywnych,
      Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

      Comment

      • Piwofil
        Senior
        • 01-2002
        • 907

        #4
        Ciut lepsze niż zielony Light, ogólnie się ciesze że hurtownia zleciła produkcję dwóch słabszych piw, a nie np mocnego, które pewnie nie byłoby najlepszej jakości.
        A wracając do piwa, bardziej treściwe, w smaku wyczuwalna gorczka, alkoholu nie czułem. Miłe, tanie, łagodne piwo o już ciemniejszej barwie, ogólnie dobre na lato, ale nie tylko.
        www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

        Comment

        • grzes_ch
          Senior
          • 10-2003
          • 612

          #5
          bardzo niedobre piwo pomimo stosunkowo niskiej zawartości ekstraktu i alkoholu ten drugi bardzo wyczuwalny , piany brak , jedyne co można porównać w tym płynie do piwa to zawartość gazu i kolor to akurat jest ok , oczywiście można się było tego spodziewać gdyż piwo należy do tych najtańszych (1,30 z butelką) ale i w tej kategorii plasuje się w dole tabeli

          Comment

          • cielak
            Senior
            • 03-2004
            • 2890

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: słomkowy, lecz ciemniejszy od wersji light [2]
            Piana: była, z początku duża lecz szybko znikła [2]
            Zapach: słabiutki chmiel, ale na szczęście nie ma tych chemiczno-dziwnych zapachów co w light [2.5]
            Smak: sztuczno-chmielowy, cieńki [2]
            Wysycenie: nie widać nic, ale czuć na języku [2]
            Opakowanie: paskudna konserwa bez wyrazu i te czerwone paski [1.5]
            Uwagi: Wypiłem i żyję. Na 100% lepsze od "Eurogold light", choć i tak jakies cieńkie w smaku. Spróbowałem i już Eurogolda nie kupię.
            Uff..

            Moja ocena: [2.15]
            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

            Comment

            • Pepek
              Senior
              • 04-2003
              • 1499

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: słomkowo-cytrynowy, za blady, brzydki jak na "dziesiątkę". [2]
              Piana: ponadprzeciętna, złożona z drobnych pęcherzyków, utrzymała sie nawet dość długo jako aksamitny kożuszek. [3.5]
              Zapach: chmielowy słaby i niewyraźny. [2]
              Smak: niedobry, wodnisty, w tle symboliczna wręcz goryczka przytłoczona kwaśno-metalicznymi posmakami [2]
              Wysycenie: przeciętne, drobne bąbelki są cały czas obecne, lecz powinno ich być znacznie więcej. [3]
              Opakowanie: butelka euro, wzór etykiety trywialny różniący się od wersji Light tylko czerwona barwą, kapsel uniwersalny, złoty. [2]
              Uwagi: Podobnie jak zielona wersja Light do jednokrotnego spróbowania i zapomnienia.

              Moja ocena: [2.2]

              Comment

              • Cocobango
                Senior
                • 04-2002
                • 818

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Barwa ciemno słomkowa. [2.5]
                Piana: Piana biała, średnia i bardzo nietrwała, nie pozostawia nawet koronki. [1.5]
                Zapach: Słaby, "brudno-chmielowy" z jakąś dziwną, niepokojącą nutą. [2.5]
                Smak: Smak nieco wodnisty, lekko blaszano-chmielowy, bez goryczki. [2.5]
                Wysycenie: Gazu znacznie więcej niż w E.Srong ale i tak za mało. [3.5]
                Opakowanie: Opakowanie, nie najgorsze ale dość proste. Estetyczne i wyraziste ale bez polotu. [3.5]
                Uwagi:

                Moja ocena: [2.5]
                Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎