Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Piotra Skargi 15, Top Market

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dudlik
    Senior
    • 11-2002
    • 269

    Warszawa, Piotra Skargi 15, Top Market

    Ostatnio natrafiłem na sklep z piwem z browaru Konstancin. Do dostania mocny warszawiak i mocne w różnych butelkach z ciekawymi kapslami i etykietami. Sklep jest na Targówku w Warszawie i jest to zwykły sam. Ot co.
    Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!
  • Center
    Senior
    • 03-2003
    • 133

    #2
    A można prosić o dokładniejszy adres?

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23794

      #3
      zakładajcie jakoś sensownie te tematy, nazwa miasta i sklepu powinna być w temacie a w treści postu jaki jest adres tego sklepu i jakie piwa są tam dostępne...
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Dudlik
        Senior
        • 11-2002
        • 269

        #4
        Specjalnie dla Arta jakby przypadkiem jechal do Warszawy i nabral smaka na piwo z konstancina podaję dokładny adres:
        ul. Piotra Skargi15, nazwa sklepu: sam koło innego sklepu zwanego gold box, dojazd z centrum Warszawy z dworca centralnego: 160 bezpośredni albo 517bezpośredni spod hotelu mariott. Możliwe przesiadki z autobusów linii: 120, 460, 718, 805, 512, 162, 362. Inne bezpośrednie autobusy to: z dworca wschodniego 140 a z placu Hallera 308 albo ze Szmulek, także 156 z huty, jedzie ten autobus przez bródno a z drugiej strony przez starą Pragę i ma pętlę przy tesco a tam mają bosmana specjal i pilsa i braxa z Głubczyc. Metro: brak, tramwajów: brak. Można dojechać osobiście samochodem z centrum kierunek Białystok ulica Radzymińska potem za kładką i stacja benzynową statoil w lewo, prosto i znowu w lewo kawałek prosto i w prawo a potem to juz z górki prosto jak zobaczycie kościół to jesteście prawie na miejscu obok parkingu sklepy i to jest właśnie tam. Z Bemowa trasą toruńską, zjazd na ulicę Kondratowicza potem prosto skręt koło ratusza Targówka w prawo potem prosto mijamy cmentarz bródnowski na najbliższym skrzyżowaniu koło kościoła skręcamy w lewo i prosto za pętlą autoobusową w prawo i prosto póżniej w prawo i prosto koło centrali telefonicznej jest duży sklep i to jest tam. Jeżeli ktoś się wybiera taksówką to polecam sieć Euro taxi bo dają rabat 10% i kartę stałego klienta. Jeśli wyjaśnienia są nie wystarczające to proszę o wiadomośc na pw to umówimy się i zaprowadzę. Pozdrawiam
        Dudlik
        Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          #5
          Dudlik nie irytuj się.
          Art po to zwrócił Ci uwagę, żeby łatwiej można było coś znaleźć.
          Jeśli w temacie zaczniesz od miasta i nazwy sklepu, a w środku podasz adres , jak ktoś będzie chciał poszukać nie będzie musiał przekopywać całego archiwum. a przy Twoim tytule jak w czeskim filmie - nikt nic nie wie
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • And69
            Senior
            • 06-2002
            • 1487

            #6
            Dudlik napisał(a)
            Specjalnie dla Arta jakby przypadkiem jechal do Warszawy i nabral smaka na piwo z konstancina podaję dokładny adres:
            ul. Piotra Skargi15, nazwa sklepu: sam koło innego sklepu zwanego gold box, dojazd z centrum Warszawy z dworca centralnego: 160 bezpośredni albo 517bezpośredni spod hotelu mariott. Możliwe przesiadki z autobusów linii: 120, 460, 718, 805, 512, 162, 362. Inne bezpośrednie autobusy to: z dworca wschodniego 140 a z placu Hallera 308 albo ze Szmulek, także 156 z huty, jedzie ten autobus przez bródno a z drugiej strony przez starą Pragę i ma pętlę przy tesco a tam mają bosmana specjal i pilsa i braxa z Głubczyc. Metro: brak, tramwajów: brak. Można dojechać osobiście samochodem z centrum kierunek Białystok ulica Radzymińska potem za kładką i stacja benzynową statoil w lewo, prosto i znowu w lewo kawałek prosto i w prawo a potem to juz z górki prosto jak zobaczycie kościół to jesteście prawie na miejscu obok parkingu sklepy i to jest właśnie tam. Z Bemowa trasą toruńską, zjazd na ulicę Kondratowicza potem prosto skręt koło ratusza Targówka w prawo potem prosto mijamy cmentarz bródnowski na najbliższym skrzyżowaniu koło kościoła skręcamy w lewo i prosto za pętlą autoobusową w prawo i prosto póżniej w prawo i prosto koło centrali telefonicznej jest duży sklep i to jest tam. Jeżeli ktoś się wybiera taksówką to polecam sieć Euro taxi bo dają rabat 10% i kartę stałego klienta. Jeśli wyjaśnienia są nie wystarczające to proszę o wiadomośc na pw to umówimy się i zaprowadzę. Pozdrawiam
            Dudlik

            Przy takich zawiłościach komunikacyjnych to już lepiej pojechać do browaru

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              #7
              Dokładnie Ahumba ma rację. Dudlik pomyśl czy sam chciałbyś abym Ci napisał, że piwo X dostaniesz w sklepiku na Bielanach. Serdecznie zapraszma szukaj po całej dzielnicy gdzie jest pewnie z kilka tyisęcy sklepików. Po prostu nie denerwuj się tylko nie czyń drugiemu co tobie niemiłe. I dzięki za wyszukanie kolejnego sklepiku z Konstancinem bo mnie akurat ten browar smakuje a Targówek dobrze znam i chętnie się tam przejadę.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23794

                #8
                wybacz Dudlik - powinienem był poprosić mniej stanowczo o zachowanie pewnego stylu zapisu tematu dzięki czemu będzie łatwiej się poruszać po serwisie.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • kangurpl
                  Senior
                  • 03-2002
                  • 2660

                  #9
                  W zasadzie wystarczy podać dokładny adres.
                  Warszawiakom powie on wszystko o lokalizacji sklepu,
                  a zamiejscowi w razie potrzeby wezmą plan miasta i znajdą.
                  Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                  "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                  "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Comment

                  • Maremali
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1953

                    #10
                    Sklep Top Market przy ul. Piotra Skargi 15 posiada w skprzedaży Mocnego Warszawiaka z Konstancina, portera i Miodowe z Ciechanowa oraz Irlandzkie Mocne z Krajana.

                    Nie zakładałem nowego tematu gdyż właśnie tutaj dokładnie podano jak trafiić do tego sklepu. Może warto w temacie tego wątku wpisać adres tego marketu.
                    http://maremali.web-album.org/

                    Comment

                    • perłyfan
                      Senior
                      • 02-2003
                      • 1244

                      #11
                      Bardzo fajna "markecina". Sklep naprawdę dobrze zaopatrzony, nie tylko o piwo mi chodzi. Chętnie robię tam zakupy. Wracając jednak do piwa - Mazowieckie Mocne i Ekologiczne, Warszawiak Mocny ( 0,5 l i bączek ) z Konstancina, Żywe z Ambera oraz 3 piwka z Grudziądza. Dodatkowo Goolman Gold, Łomża Eksport ...jest z czego wybierać. To o czym pisałem widziałem dziś. Z tego co zauważyłem sklep rozszerza asortyment
                      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                      Comment

                      • Maremali
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1953

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan Wyświetlenie odpowiedzi
                        Bardzo fajna "markecina". Sklep naprawdę dobrze zaopatrzony, nie tylko o piwo mi chodzi. Chętnie robię tam zakupy. Wracając jednak do piwa - Mazowieckie Mocne i Ekologiczne, Warszawiak Mocny ( 0,5 l i bączek ) z Konstancina, Żywe z Ambera oraz 3 piwka z Grudziądza. Dodatkowo Goolman Gold, Łomża Eksport ...jest z czego wybierać. To o czym pisałem widziałem dziś. Z tego co zauważyłem sklep rozszerza asortyment
                        Asortyment jak wyżej dodatkowo puchy: zamkowe. karpackie i perła
                        http://maremali.web-album.org/

                        Comment

                        • Semper_Fidelis
                          Member
                          • 10-2007
                          • 78

                          #13
                          Dodatkowo sklepik kiedyś także nieźle zaopatrzony (nie wiem jak teraz, ponoć zmienił się właściciel), w tym samym kompleksie, ale na boku - w stronę przeciwną od kościoła. Ceny troszkę niższe od tego co w samie. Niegdyś nazywało się to nieoficjalnie "U Kurasia".
                          Last edited by Semper_Fidelis; 25-10-2007, 10:07.
                          "Ergo bibamus!"

                          Comment

                          • perłyfan
                            Senior
                            • 02-2003
                            • 1244

                            #14
                            Wczoraj kupiłem Kujawskie Niepasteryzowane i Białe (Czernihowskie).
                            JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                            Comment

                            • uziac
                              Member
                              • 02-2006
                              • 34

                              #15
                              Dzisiaj nabyłem
                              Kujawskie Niepasteryzowane, Gotyckie Stout, Białe Czernihowskie, Lwowskie Premium i 1715, obolon pszenica.
                              Były jeszcze z Grudziądza : dziewiatka, lekkie dobre, niespasteryzowane dobre.
                              Jakies wynalazki z konstancina.

                              Btw całkiem niskie ceny na lwowskie i ukraińskie.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎