Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgia, Gingers beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzych15
    Senior
    • 10-2002
    • 596

    Belgia, Gingers beer

    Nie wiem czy to nowość jednak to piwo zauważyłem po raz pierwszy w sieci marketów Real.Piwo Imbirowe eks- 11.8 alk - 4.7 ,cena za butelke 0,5 l - 2,25 pln wyprodukowane w browarze Belgia w Kielcach.
    Co do smaku to rzecz gustu wyraźnie korzenny smak,piana słaba, ale gazu sporo.
    krzych
    Dzień bez piwa to stracony dzień.
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    #2
    Ja kupiłem to samo piwo 20 gr drożej, niestety zupełnie mi nie smakowało, pisze że to piwo aromatyzowane i smakuje zupełnie jak Redd's, jeśli tak ma smakować każde piwo imbirowe ( nigdy innego nie piłem ) to serdecznie za nie dziękuje. Kolejne piwo które smakuje jak oranżada.
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

    Comment

    • biermann
      Senior
      • 09-2001
      • 2552

      #3
      Dziś na nieszczęście natrafiłem na to cóś w Realu w Poznaniu. Z czystej ciekawości chciałem spróbować "piwa imbirowego". Nietety wg mnie to gorsza wersja Redds`a, słabo nagazowana, z lichą i nietrwałą pianą. Na swoje nieszczęście kupiłem 3 butelki (na wypadek gdyby było dobre) na szczęście zasmakowało mojej mamie i żonie i tylko dlatego nie wylądowało w zlewie.
      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #4
        Krytyczne opinie są całkiem zrozumiałe,ale tego produktu nie można równać do normalnego piwa.To jest po prostu napój orzezwiający i tak go trzeba oceniać.I tak jest lepszy od naszych coolerów albo cudzoziemskich piw imbirowych bez alkoholu.

        Comment

        • Krzyś
          Junior
          • 10-2002
          • 27

          #5
          To niwątpliwie piwo wyjątkowe. Zawiera w swoim składzie aspartam. Smakoszom życzę sukcesów. Po wnikliwej lekturze składu "ja wysiadam"
          Choćby piwo było z g---a, nic mu w smaku nie dorówna.
          CBDO

          Comment

          • magpol
            Gość
            • 03-2003
            • 5

            #6
            piwo , które smakuje kobietom nie musi być złe!

            Piwo , które smakuje kobietom nie musi być od razu złe! wiadomo,że są gusta i guściki, że faceci przeważni wolą piwa z goryczką, ale znam tez i takich którym to piwo smakuje. jednak przyznam ,ze w większości bardziej smakuje kobietom więc na zdrowie

            Comment

            • magpol
              Gość
              • 03-2003
              • 5

              #7
              myśla, że to piwo będzi eidealne na gorące wakacyje popołudnia i wieczory. i szczerze mówiąc, cieszę się że jest takie piwo, gdyz naprawde nie każdy lubi piwo z goryczka. A poza tym nie można porównywać tego piwa z klasycznymi piwami, gdyż jest to piwo smakowe.
              pozdrawiam wszystkich piwoszy

              Comment

              • crizz
                ...
                • 02-2003
                • 1255

                #8
                magpol napisał(a)
                A poza tym nie można porównywać tego piwa z klasycznymi piwami, gdyż jest to piwo smakowe.
                W odróżnieniu od klasycznych, bezsmakowych piw. Ehh...

                W mordowni o nazwie Irish na poznańskiej Wildzie dałem się skusić pani Lusi na to coś. Słodko-kwaśna oranżada, jedyny związek z imbirem to lekko piekący język w trakcie picia. Nie dam się więcej.

                Comment

                • magpol
                  Gość
                  • 03-2003
                  • 5

                  #9
                  pyszne! jeszce nigdy nie piłam takiegi piwa! super smak, lekki, aromatyczny!

                  Moja ocena: [4.7]
                  ---------------
                  Ocena usunieta z rankingu.
                  Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                  Art, Admin

                  ---------------

                  Comment

                  • magpol
                    Gość
                    • 03-2003
                    • 5

                    #10
                    panie crizz,

                    klasyczne piwa po prostu maja więcej goryczki, nie mówie, że są bezsmakowe!!!! ja po prostu wolę mniej goryczy w piwie i już. Moj facet też twierdzi ,ze to piwo dla kobiet, jemu nie smakuje, ale nie przeszkadza mu , ze komus innemu może smakować! tak więc miłego smakowania i troche tolerancji panowie! wasze zdowie

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #11
                      Zdecydowanie za słodkie, ale i tak bije Redd'sa na głowę - gdzieś w tle plączą się korzenie, no i nie smakuje jak tani szampan.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #12
                        U mnie po 2.49 pln.Gazu malutko,piany również.Bardzo słodkie.Nie czułem nutki imbirowej,ale smak jabłkowy.Wypiłem i już nie chcę więcej.Mnie nie odpowiada.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • arzy
                          Senior
                          • 06-2002
                          • 2814

                          #13
                          Krzyś napisał(a)
                          To niwątpliwie piwo wyjątkowe. Zawiera w swoim składzie aspartam. Smakoszom życzę sukcesów. Po wnikliwej lekturze składu "ja wysiadam"
                          jak możesz to wyjaśnij mi co to jest aspartam ?
                          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          Bractwo Piwne
                          Skład Piwa
                          Piszę poprawnie po polsku!

                          Comment

                          • MAW
                            Member
                            • 10-2002
                            • 78

                            #14
                            arzy napisał(a)
                            jak możesz to wyjaśnij mi co to jest aspartam ?
                            Aspartam to chyba substytut cukru. Wiem że dodają to coś do coli light i używa się tego jako słodzika.
                            Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery and Today is a gift. That's why we call it - The Present ...

                            Comment

                            • Krotoszyniak
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 516

                              #15
                              Piwa korzenne sa z regilu produowane dla specificznej grupy odbiorcow . Najpier to ty musisz lubiec Ginger (przyprawa korzenna) a potem piwo . Z tego zo wiem tacy ludzie istniejea np?: w miare slawny krytyk piw Doug Shoemaker . Jak on sam mi mowil jesli nie lubisz Ginger nie bedziesz lubial tego . Piwo nie dla kazdego . Oglonie mowiac piwa z przyprawami nie sa ocenniane zbyt wysoko w piwnym swiecie .Pilaem ich lika np:St. Peters Spiced Ale jakie bylo z dodatkiem cytryny i wspomianej przyprawy . Piwo jak tonic dla bardzo spragniaonych . Dlatego nie jest zrozumiala dla mnie polityka Belgi wypuszczajac ten produkt tak wczesnie .
                              Radek
                              Admin z Ratebeera
                              Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                              Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎