Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

II Wielki Zlot Forumowiczów, 19-21 września 2003

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    II Wielki Zlot Forumowiczów, 19-21 września 2003

    proszę wyrężać wzrok, wyciągać organizery i notować - ART ogłasza co następuje!

    oto już pełną parą szykuje się:

    II Wielki Zlot Forumowiczów
    19-21 września 2003
    Ośrodek Wieżyca
    <- Wieżyca <- Kartuzy <- woj. Pomorskie <- Polska <- Europa...

    trzeci weekend września proszę sobie już teraz zarezerwować na Zlot Forumowiczów Browaru, czyli miłośniczek i miłośników wspaniałego piwa i - jak wiadomo dotychczasowym uczestnikom - przedniej zabawy.

    UWAGA! Ponieważ rezerwacji ośrodka trzeba dokonać już w sobotę (22.III.2003) - proszę wszystkich o zgłaszanie się do mnie na PW już teraz (tj. do piątku włącznie), abym wciągnął wszystkich na listę (z podaniem ilości osób i na ile noclegów - jeśli nie podasz ilości - rozumiem że dwa, czyli na cały Zlot)! - póżniej może być problem z miejscami (już pewnie tylko namioty...)

    Dyskutować o zlocie można do woli tutaj:


    -----------------------------------------------
    S Z C Z E G Ó Ł Y !
    -----------------------------------------------

    Miejsce:
    Ośrodek stoczni Nauta w Wieżycy, ok. 35 km na południowy-zachód od Trójmiasta
    - piękny zakątek Polski, położony nad jeziorem, na krańcu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego

    Czas:
    - dla wytrwałych i tych z możliwościami: rozpoczynamy w piątek (19.IX)
    - "oficjalna" część Zlotu to sobota-niedziela (20-21.IX) ()

    Noclegi:
    choć mogą się wydać niektórym zbędne , ale mamy do dyspozycji:
    skupisko domków "norweskich":
    - 1 domek 10-osobowy
    - 4 domki 5-osobowych
    bardziej rozrzucone tzw. Ymki (domki szałasopodobne )
    - 10 domków 2-osobowych
    -------------------
    CENY
    - cena pobytu, noclegu i wycieczek będzie oscylowała na poziomie ok 80 zł / os. (cały zlot).


    PIWO
    hm, w sumie powinno być na I miejscu
    - podstawowe zaopatrzenie piwne zapewnia przychylny nam Browar Amber!
    - no i każdy Forumowicz ma obowiązek wziąć ze sobą kilka butelek piwa (najlepiej ze swojego regionu - niewątpliwie trzeba pobić rekord różnorodności z ubiegłego roku - czyli ponad 40 różnych marek piw! )

    Atrakcje
    - wizyta w Browarze Amber w Bielkówku
    - wizyta w Browarze Goch w Bytowie
    - w ośrodku oczywiście ognisko
    - w razie niepogody (tfu tfu) dostępna zadaszona sala
    - pod nosem jezioro i sprzęt wodny typu kajaki, etc.
    - wdrapanie się na Wieżycę
    - dla przybywających pociągiem: piękna trasa kolejowa
    - no i niespodzianki

    dojazd
    - PKP z Gdyni - częste kursy!
    - samochodem
    - można próbować też kajakiem, rowerami i jak sobie ktoś jeszcze wymyśli
    (mapki dojazdowe i rozkład jazdy PKP wkrótce)

    -------------------------------
    Pytania? albo o czymś zapomniałem?

    zparaszam tutaj: http://www.browar.biz/forum/showthre...threadid=18409
    albo do mnie na PW
    albo do mnie na email!

    -------------------------------

    PAMIĘTAJ o zgłoszeniu do mnie swojego uczestnictwa do piątku włącznie!
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    kto będzie?

    Kod:
     
                              il.os.        dni     śr.lok.   potw.  zn
    Ark                         1        pt/sob/nd  pociąg     tak   1.
    Adam16                      1        pt/sob/nd  pociąg     tak   -
    Reniuchna                   1        pt/sob/nd  pociąg     tak   -
    Ahumba                      1        pt/sob/nd  pociąg     tak   -
    And69                       2        pt/sob/nd  pociąg     tak   2.
    Arek + Beata                2        pt/sob/nd   p/s       tak   1.
    Crizz                       1        pt/sob/nd   p/s       tak   1.
    Grzeber                     1        pt/sob/nd  pociąg     tak   1.
    GulGul + Dorota             2        pt/sob/nd  pociąg     tak   2.
    GuruJosh                    1        pt/sob/nd  pociąg     tak   1.
    Iron                        1        pt/sob/nd  pociąg     tak   -
    Małażonka                   1        pt/sob/nd  pociąg     tak   1.
    Jerzy                       1        pt/sob/nd  pociąg     tak   1.
    Kangurpl                    2        pt/sob/nd   p/s       tak    d
    Kiszot                      2        pt/sob/nd             tak    d
    Krzysiu                     1        pt/sob/nd  pociąg     tak   1.
    Marcopolok                  1        pt/sob/nd  pociąg     tak   1.
    Marusia                     1        pt/sob/nd   p/s       tak   1.
    Slavoy                      1        pt/sob/nd   p/s       tak   1.
    Maryhh                      1        pt/sob/nd    s        tak   -
    Magdusia                    1        pt/sob/nd    s        tak   -
    Misiekk   ?                 1                              nie
    Nikita_banita               1        pt/sob/nd  pociąg     tak   1.
    Piecia                      1        pt/sob/nd  pociąg     tak   1.
    Pieczarek+Irena             2        pt/sob/nd    s        tak   -
    Pjenknik                    1        pt/sob/nd  pociąg     tak   1.
    Pogoniarz                   1        pt/sob/nd    s        tak   -
    Pulas                       1       pt?/sob/nd  pociąg     tak   1.
    Simon                       1        pt/sob/nd             :D    -
    Zythum                      1        pt/sob/nd  pociąg     tak   -
    Żąleną                      1        pt/sob/nd  pociąg     tak   1.
    Zyziek                      1        pt/sob/nd  pociąg     tak   1.
    ART + Gośka                 2        pt/sob/nd  pociąg     tak   2.
    ostatnie uaktualnienie listy: 2003-09-09, 19:05
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #3
      teraz jeszcze też można się oczywiście zgłaszać - w miarę możliwości zostaną zarezerwowane dodatkowe miejsca.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        okazało się że z przyczyn od nas niezależnych termin Zlotu należało przesunąć o tydzień. proszę zweryfikować swoje ustawienia urlopowe!

        nowy termin Zlotu Browarowiczów to:
        19.IX - 21.IX
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          uwaga! Ważna informacja o II Zlocie w Wieżycy powinna dotrzeć do zapisanych na Zlot w niedzielę wieczorem (24.VIII) po moim powrocie z Wa-wy.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            przed momentem dopiero poszedł do zainteresowanych zapowiadany list - proszę o zerknięcie do swoich skrzynek mailowych!
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23782

              #7
              w poście nieco wyżej znajduje się na bieżąco aktualizowana lista osób które potwierdziły swoje przybycie na Zlot.

              wszystkim osobom z tejże listy wczoraj (względnie dzisiaj) przesłałem na skrzynkę email list z odpowiednim zestawem informacji i pytaniami na które proszę odpowiedzieć do piątku (29.VIII.2003)!

              link do listy dla leniwych: http://www.browar.biz/forum/showthre...510#post174510
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #8
                zniżki

                osoby piszące się na zniżkę PKP mają zadanie bojowe (te osobby które się na takową nie piszą zresztą też ):

                proszę Was zatem o zabranie ze sobą niepotrzebnych biletów komunikacji miejskiej. mogą być stare/nowe kasowane/nie kasowane. to w ramach naszego małego podziękowania dla Warsika (kolekcjonera tychże biletów), dzięki któremu takowe zniżki otrzymamy.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23782

                  #9
                  mapka dojazdu - większa skala
                  Attached Files
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #10
                    mapka - przybliżenie
                    Attached Files
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      #11
                      program

                      uff wyklarował się mniej więcej program
                      - nazwijmy go więc OFICJALNYM
                      dokładne godziny mogą się nieco zmienić w trakcie imprezy (poza godziną piątkowego wypadu)

                      -----------------------------
                      P I Ą T E K
                      -----------------------------

                      12.00 - około południa nasz ośrodek zostanie uzbrojony w kilka beczułek piwa (oczywiście Amber, wtym również niefitlrowany ) oraz odpowiedni sprzęt i będzie gotów do przyjmowania pierwszych gości.

                      19.00 - do Wieżycy podjeżdża po naszą ekipę autobus i jedziemy do Zielonej Tawerny w Gdyni, której część jest dla nas zarezerwowana.

                      20.00 - Zielona Tawerna - na rozkręcenie imprezy każdy osobnik ma zapewnione dwa bezpłatne piwa, kolejne Amberki (dostępny m.in. niefiltrowany) ok. 4zł.

                      01.00 - powrót podstawionym autobusem do osrodka w Wieżycy

                      później - aż do rana piwo, hulanki, swawole, poważne i mniej poważne dysputy na tematy budowlane

                      poniżej dodatkowe info, mapki dla spóźnialskich, etc

                      -----------------------------
                      S O B O T A
                      -----------------------------

                      przebudzenie - rozważania egzystencjalne - "gdzie ja jestem", etc

                      9.00 - sprawdzamy empirycznie czy jeszcze jest piwo w beczkach. kąpiele cucące, piwo, śniadanie, piwo, etc.

                      11.00 - podjeżdża autobus - dla żywych wycieczka do Bytowa, zerknięcie na browar, zdjęcia grupowe, piwo, oględziny niopodal położonego zamku, wizyta u Jasia Wędrowniczka

                      (tu właśnie nastąpiła roszada planowa - w sobotę miała odbyć się wycieczka do Ambera i na budę w Kolbudach, z przyczyn losowych wycieczka do Ambera przesunięta została na nastepny dzień, powyższy plan bytowski został oryginalnie uknuty przez Zythuma i na prędce wrpowadzony przeze mnie i wielkiego Organizatora do oficjalnego planu sobotniego)

                      16.00 - powrót do bazy, dla chętnych piesza wycieczka na wieżę widokową Wieżyca, podziwianie pięknych kaszubskich widoków

                      od 19.00 - ognicho, zjadamy kiełbasy i wszelki inny prowiant który Jego jest. leczymy gardła i duszę do rana wywarami boskimi.

                      -----------------------------
                      N I E D Z I E L A
                      -----------------------------

                      przebudzenie - powitanie Jutrzni - rozważania egzystencjalne już dawno pożegnane - teraz już tylko proste pytania z serii "gdzie jest moja głowa", "ja chcę do mamy". nic z tego to jeszcze nie koniec

                      9.00 - zwiedzanie Ambera w Bielkówku

                      11.00 - Buda w Kolbudach, grupowe zdjęcia pożegnalne, rozpaczanie że czas tak szybko minął, płacze, etc. ...

                      13.00 - dla chętnych powrót do domu




                      ------------------------------------------
                      UWAGA! po filmie Fucking Amal ciąg dalszy.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23782

                        #12
                        piątek

                        jak wspomniałem wyżej - wyjazd ok. godziny 19.00 z Wieżycy do Gdyni.

                        jest więc kilka wariantów-propozycji.

                        dla samochodziaży

                        a) jeśli przybywacie przed 19:00 do Wieżycy

                        nie ma zatem problemu - w ośrodku jest strzeżony i monitorowany parking - bez stresu zatem zostawiacie na miejscu samochód i wsiadacie do podstawionego autobusu i jedziemy wspólnie do Tawerny

                        b) jeśli mielibyście przybyć po 19.00 - trudno - kierujecie się od razu na Gdynię i Zieloną Tawernę i jedna osoba pozostaje w stanie "błogosławionym" czyli pod opieką matron strzeżących trzeźwości . ewentualnie zostajecie w ośrodku i raczycie się piwkiem (no ale nie wiem... w sumie nie planuje się takiego wariantu )

                        dla pieszo-pociągowców

                        a) jeśli przybywacie do Gdyni do godz. 15:30 to:
                        1) albo: zostajecie na miejscu w Gdyni, organizujecie sobie we własnym zakresie czas wolny (do ustalenia w tematach pobocznych ) i spotykamy się w Zielonej Tawernie ok. 20:30 (wracamy później razem autobusem do ośrodka)
                        2) albo wtedy jeszcze zdążycie najpóźniej na 15:42 na pociąg do Wieżycy, rozpakujecie się na miejscu, zdegustujecie kilka dobrych piwek, rozgościcie się i jedziemy wspólnie autobusem o 19:00 do Tawerny

                        b) jeśli przybywacie do Gdyni po godz. 16:00, to:
                        nie opłaca się już jechać do Wieżycy (choć dla chcących jest jeszcze pociąg o 18.07 który dociera na miejsce o 19.05 - zdążycie jednak po dojechaniu do Wieżycy jedynie zrzucić toboły) - zalecam zatem pozostanie w Gdyni i grupowe zwiedzanie przybytków piwnych na miejscu aż do spotkania w Tawernie.

                        --------------------------

                        aha, miejcie na uwadze że Tawerna nie jest cała dla nas i trzeba będzie mieć wtedy oko na swoje tobołki jeśli nie zdążycie dojechać do Wieżycy i ich na miejscu zostawić (autokar będzie podstawiony na określoną godzinę powrotną, więc nie będzie możliwości zostawienia bagaży w busie)

                        --------------------------
                        aha 2

                        W TAWERNIE BĘDZIEMY DO OK. 1.00 W NOCY. DO TEJ GODZINY TRZEBA SIĘ WYROBIĆ Z DOTARCIEM DO TAWERNY ŻEBY ZAŁAPAĆ SIĘ NA WSPÓLNY AUTOBUSOWY TRANSPORT DO OŚRODKA.

                        ---------------------------

                        poniżej znajduje się mapka Gdyni z zaznaczoną Zieloną Tawerną drogi w sumie nie trzeba tłumaczyć, bo nawet wygląda na prostą jeśli wysiądzie się na dworcu głównym.
                        Attached Files
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23782

                          #13
                          połączenia Gdynia-Wieżyca w piątek

                          Kod:
                          odj.  | przyj.
                          Gdynia| Wieżyca
                          ------------
                          07:42 | 08:41
                          12:17 | 13:14
                          13:33 | 14:37
                          14:50 | 15:59
                          15:42 | 16:41
                          18:07 | 19:05
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            #14
                            w razie czego - połączenia PKP - są dostępne na stronie PKP:

                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              #15
                              Zniżki na PKP

                              Niestety trochę trwało załatwienie zniżek na PKP za co bardzo przepraszam. dzisiaj otrzymałem zapewnienie Warsika że będą do odbioru po południu. jadę po nie do Wrocławia i jeszcze dzisiaj będę je wysyłał zainteresowanym

                              (na liście obecności oznaczyłem kropką osoby dla których mam już przygotowane zaadresowane koperty i do których dzisiaj (oby) będę wysyłał priorytetem owe papirusy).

                              aha, nie mam adresu Anda69 - jeśli ktoś ma z nim kontakt - niech napisze do mnie na PW. Ewentualnie mogę podesłać któremuś Warszawiakowi jego zniżki do osobistego przekazania [już nieaktualne]

                              aha2 Żeby skorzystać ze zniżki w kierunku DO Wieżycy - należy pamiętać że jest pewien warunek - nie można ROZPOCZĄĆ podróży w piątek między 14.00 a 20.00 (dotyczy pociągów posp, ex, IC).
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎