Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szarpik
    Senior
    • 02-2002
    • 676

    meczu komentował nie bende , żeby nie drażnić Pogoniarza , mogły was tylko pocieszyc jedynie okrzyki części poznaniakow "do ligi szybko wracajcie i hej sledzie do zobaczenia"
    WWW.EKSTRAKLASA.NET

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Powrocik mały do meczu z Widzewem.Gośćiom z Łodzi zginęły 4 szaliki.Ekipa Destroyers przyjechała autami gdzieś około 50 minuty ratami.W bagażniku znaleziono prawie 30 kołków(prosili o wjechanie na stadion ,dlatego, że bali się o swoje pojazdy.),również ktoś miał maczugę podobno
      zakupił w Krynicy i czuł do niej sentyment i nie mógł się z nią rozstać...Nawet policja nie dała się na to nabrać
      Kibiców gości było około 45.Tu należy się specjalne miejsce dla kibica niewidomego Widzewa Ogromny Szacunek-trzymaj się


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Regent
        Senior
        • 10-2002
        • 512

        Z innej beczki.

        Wreszcie polscy piłkarze odnieśli międzynarodowy sukces, otóż siedmiu polskich kopaczy spuściło trzy drużyny (Energie, Arminia, Nuemberg) z 1 ligi niemieckiej. Przypomnijmy ich nazwiska oto pp. Juskowiak, Kobylański, Kos, Krzynówek, Murawski, Bogusz, Wichniarek. Po takiej reklamie polskiego piłkarstwa szefowie zagranicznych(niemieckich) klubów przestaną odwiedzać nasze stadiony. I jak tu kadra ma wygrywać, mając takie zaplecze?
        Mniej alkoholu w piwach !!!
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          nie zapominajmy że w/w kopacze są (przynajmniej co po niektórzy) trzonem naszej kadry a takie "cieniasy' jak Dąbrowski (mistrz Turcji z Besiktasem) czy Radomski albo nie są powoływani albo grzeją ławę.
          A w kadrze wszystko "wraca do normy"......znów mamy gorące kubki... jeszcze czekamy na powołanie Koźmińskiego i Wałdocha (zrezygnował
          , ale jak pamiętamy Hajto też...)
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • pulas
            Senior
            • 08-2001
            • 965

            Odp: Z innej beczki.

            Regent napisał(a)
            Po takiej reklamie polskiego piłkarstwa szefowie zagranicznych(niemieckich) klubów przestaną odwiedzać nasze stadiony.
            Może to nie byłoby takie złe rozwiązanie. najlepsi nie wyjeżdżaliby za granicę, nasza liga podniosłaby poziom, można by wydłużyć zgrupowania kadry.. Same korzyści!
            pułaś
            ---------------------------------
            "(...)W kącikach flechtów wieczór już
            Lśni jak porzeczka krwawa
            Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
            I między bajki wkładam"

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Pogoń Szczecin Nowa została zajerestrowana!!!
              Teraz nasz OZPN,teraz ZZPN musi wyrazić zgodę ,aby POGOŃ zagrała w 4 lidze.Oby się udało!
              Specjalne podziękowania dla części kibiców LECHA za słowa otuchy(mimo wiadomo czego).Może wrócimy kiedyś do 1 ligi i uda się Nam stworzyć wspaniałe widowisko.Jestem zdziwiony postawą Kolejorza,ale to świadczy o tym ,że można w trudnych chwilach nie tylko pałać nienawiścią.
              Nie spodziewałem sie,że coś takiego napiszę,czy powiem o kibolach z Poznania

              My fanatycy,jeśli zatwierdzą klub ,będziemy chodzić na 4-ligę!
              Majdan ma przejść do Wisły...
              Last edited by Pogoniarz; 27-05-2003, 14:14.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                Mimo, że raczej nie przepadasz za kibicami Widzewa (czyżbym w stwierdzeniu : gościom z Łodzi zgineły 4 szaliki wyczuwał radość ) to wiedz, że nikt z prawdziwych kibiców nie życzy sobie aby żaden klub spadał w takich okolicznościach jak Pogoń która została zniszczona i okradziona przez pseudodziałaczy i pozbawiona pomocy przez miasto. Życzę szybkiego powrotu do Ligi.

                ps. ja tam się nie cieszę jak szaliki "giną" komukolwiek bo uważam, że do niczego do nie prowadzi. Ja osobiście mam dość wszelkie niechęci czy nienawiści między ludźmi w ogóle a kibicami w szczególności.
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Wiesz,że Ten Chłopak z Wrocławia zmarł 25.05.Parę bejsboli i kopów w głowę i w efekcie...W Szczecinie nie wiem dokładnie jak,ale hools trafili parę szalików.Ja należę do ultras i interesuje mnie oprawa,której nie ma na Pogoni od dawna.

                  Też nie jestem za rozwiązaniami siłowymi.Co wieźli W. pisałem To ta ekipa(D) pozbawiła życia tego młodego człowiekaDramat
                  Co do Pogoni nie my pierwsi nie ostatni. Jle to klubów jest bez kasiory.Spróbujemy pomóc Pogoni-My Kibice.
                  Nikomu nie życzę takiej sytuacji.
                  A propos wiesz ile kibiców musiało skorzystać z pomocy służb medycznych w i po meczu Widzew -Legia(m.in po latających kamyczkach?),na meczu Widzew-Górnik-też fruwały.
                  Gratulacje dla działaczy i ochrony


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Spotkałem dzisiaj piłkarza Pogoni M.Walburga i niestety większość piłkarzy chce dać nóżkę z klubu,mają konkretne oferty w większości z 2 ligi.(Ci co nie mają ofert prezentują wiadomo jakie umiejętności...)
                    Ciekawe czy ZZPN i kluby w 4 lidze zgodzą się na grę Nowej Pogoni-podobno decyzja wiążąca zapadnie w czerwcu.To późno,trzeba szukać nowych piłkarzy i coś sklecić.Czarne chmury zawisły nad sportowym Szczecinem.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Finał LMWIZZMWT

                      Tiaaaa... Włoski finał: 0:0 i karne.

                      Dobrze, że oglądałem tylko dogrywkę.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Stawiałem taki wynik-czy to dziwi?Oj nie!


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Ja po cichu miałem nadzieję, że piłka przez przypadek wpadnie do bramki któregoś z zespołów .

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            "...po cichu
                            po wielkiemu cichu..."

                            Comment

                            • grzech
                              Senior
                              • 04-2001
                              • 4592

                              Po oglądaniu popisu kopaczy włoskich i nie tylko, mnie i moją małżonkę rozbolały brzuchy ze śmiechu. Nie trzeba być piłkarzem z calcio, coby wiedzieć, że jak się chce strzelić karnego nie wolno trafić w bramkarza.

                              Finał był żenującym widowiskiem.

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                grzech napisał(a)
                                Finał był żenującym widowiskiem.
                                Podobnego zdania byli niektórzy kibice na stadionie. Pokazano w pewnym momencie panią-kibic, która spokojnie spała z głową na kolanach sąsiada.
                                co prawda niedawno Marcin Daniec mówił, że tak skonstruowana jest kobieta, ale w tym wypadku miała rację, że spała
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎